Makeup

Top 10 krásnych bielych Henna navrhne pre vás

Top 10 krásnych bielych Henna navrhne pre vás

Keď hovoríme o henna, obraz, ktorý prichádza na myseľ, je, že tmavé červeno-čierne farebné vzory na dlani. Tradične sa henna alebo mehndi dáva výdatné červený kvet na ruky. Ale zmena je vo vzduchu s bielym henna teraz hojdacia módny svet. Takže, ak chcete, aby štát od seba v dave a byť trendy, skúste biele henna vzorov pre svoj veľký deň! White henna vyzerá naozaj krásny a môžete dostať nafarbený na akúkoľvek časť tela.

Top 10 White Henna Designs

Tu sú top 10 bielych henna tetovanie. Vyberte si svoj obľúbený a je showstopper!

1. Prevedenie 1:

Pozrite sa na tejto krásnej vyrobený na ramená nevesty. Jedná sa o kvetinový biely henna dizajn, ktorý pokrýva podstatnú časť ramena. Konštrukcia vyzerá úchvatne. Ak plánujete nosiť off-rameno šaty, idú k tomuto návrhu.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Prevedenie 2:

Ak chcete získať bielu henna vykonané na zadnej strane svojich rúk, potom je tento dizajn je jednoducho perfektný. Má krásne vzory a lokienky vnútri, ktoré sú zdobené červenou trblietkami. Vďaka tomu je konštrukcia veľmi lákavá.

3. Návrh 3:

Mnoho tehotných žien milujú dostať henna nafarbený na svojom bruchu. Ak ste tiež plánuje získať biely henna na brucho, potom tu je krásny dizajn srdce obklopené kvetinami a okvetnými lístkami. Ideálne pre bábätko!

load...

4. Prevedenie 4:

Jedná sa o veľmi unikátny biely henna dizajn, ktorý ide s ťažkými očný make-up. Ak ste ten typ krásy, ktorý miluje zdobí oči, potom ste určite nájsť to skvelé. Biely henna dizajn je skrášlený pomocou modrej podšívke, misty-modrej a ružovej očné tiene dať vílu ako efekt. Elegantný a napriek tomu elegantné!

5. Vyhotovenie 5:

White henna môže naše nohy pristane! Tu je krásny dizajn pre vás, že sa bude vzťahovať na celú nohách. Je to lákavá dizajn s viery a whooshes, ktorý pridáva triedu na nohy čo je vyzerajú úžasne sexi.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Prevedenie 6:

Zdobenie chrbát ruky je šialenstvo s mnohými. Tu je neuveriteľne krásny dizajn, ktorý môže byť na obdiv na akékoľvek slávnostné príležitosti. Ak sa vám nepáči husté designy, potom jednoduchosť tu by mal upútať vašu pozornosť.

7. Konštrukcia 7:

Ak chcete používať biely henna ako dočasné tetovanie na pokrytie prst, potom tento jednoduchý a sladké dizajn je práve pre vás! Malý slnečnice ako motívom s modrými kameňmi na ňom je naozaj rozkošný. Môžete si vybrať farbu kameňa, v závislosti na farbe šiat budete nosiť. Pozrite sa, ako žiariť!

8. Prevedenie 8:

Hľadáte biely henna dizajn pre zásnubné deň? Alebo možno hľadáte dizajn, pomocou ktorého môžete chváliť svoj nový prsteň, nieto ako ste prišli nosiť ozdoby? Potom sa pozri na tomto triezvy a krásnym kvetinovým vzorom. S týmto dizajnom, môžete ukázať-off zásnubný, svadby alebo len, že novo kúpil prsteň.

9. Konštrukcia 9:

Rôzne ženy majú rôzne chute! Existuje veľa žien, ktoré milujú používať bielu henna pre nail art. Ak ste jedným z nich, potom sa budete určite páčiť nail art vyrobené s použitím bieleho henna. Budete musieť použiť čiernu hennu ako pozadie stiahni perfektný bielu farbu.

10. Design10:

Zachránil som najlepší na posledný! Tu je moja obľúbená biela henna design! Ak si naozaj chcete skúsiť niečo nové, potom táto konštrukcia je určená pre vás. Len sa pozrite na tú krásnu náhrdelník vzor, ​​ktorý robí krk vyzerajú úžasne. Nosiť veľké tradičné šaty spolu s tým, a pripravte sa byť obdivovaný.

Dúfam, že sa rado učí o týchto bielych henna vzorov, rovnako ako ja miloval kompilácii! Takže, čo si myslíte o bielej henna? Ktorý z nich je váš obľúbený vzor? Nezabudnite sa podeliť o svoje názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...