Makeup

Najlepšie maskáre k dispozícii - náš top 10

Najlepšie maskáre k dispozícii - náš top 10

Riasenka je jedným z najčastejších kusov make-up používaných ženami. Použitie riasenky je dôležitým krokom v make-upu. Či už dávate prednosť prirodzenej farby alebo čierne ako uhoľ jeden, výberom riasenky, ktorý dopĺňa svoj vzhľad je zásadný. Nechcete vyraziť s perfektným make-up a nechať si riasenku získať šupinatá a / alebo rozmazanie pár minút neskôr. Správna riasenka môže robiť zázraky pre vaše oči. Sme zostavili zoznam najlepších riasenky značky, ktoré vám pomôžu vybrať.

Najlepšie Mascaras v Indii

Tu sú moje top 10 najlepších riasenky značky v Indii.

 1. Inglot False Lash Effect Mascara
 2. Clinique High Impact Mascara
 3. Revlon Vodotesné Mascara
 4. Lakmat Eyeconic Curling Mascara
 5. L'Oreal Paris Volume Million Lashes Mascara
 6. L'Oreal Paris Objemná Papillon Vodotesný riasenka
 7. MAC V ďalší rozmer Lash Mascara
 8. Maybelline Volum Express Hyper Curl Mascara
 9. Colorbar zoom a uháňať Mascara
 10. Ťažiť Sú v reálnom Mascara

1. Inglot False Lash Effect Mascara

load...

To je veľká riasenky z Inglot ktorý maximalizuje vaše riasy a robí je výborný black. Kefa je určený pre presné a rýchle aplikácie a uľahčuje kefou korene rias. Rozmazanie-dôkaz formula umožňuje zostať dlhšie. Je ľahko odstrániteľná. Používateľ uviedol: "Je to ten najlepší zďaleka akéhokoľvek aké som kedy skúšal. Rád, ako to volumizes mojej riasy okamžite. "

Pros

 1. Je to zhluk-free a rozmazaniu dôkaz, ktorý robiť to o to viac ľahko odstrániť.
 2. Dáva požadovaný efekt v jedinom cykle.
 3. To dáva ten efekt falošné riasy, bez toho aby museli nosiť.
 4. Poskytuje maximálnu hlasitosť okamžite.
 5. Trojuholníkový kefa je ideálna oddeliť každú jednotlivú riasu.
 6. To nie je testovaná na zvieratách.

Zápory

load...

To nie je vodotesný.

Rating - 4,7-5

Späť na obsah

2. Clinique High Impact Mascara

Kúpiť Clinique High Impact Mascara Pre ₹ 2,041.00 @ www.amazon.in/clinique-high-impact-mascara

High Impact Mascara kopne do dĺžky a objem každej riase. To okamžite zhustne a volumizes riasy. Je to zhluk-free a nerobí šmuhy. Hlboká čierna farba pridáva vplyv na oči. "Je to kĺže hladko bez zhlukovaniu svoje riasy. Ja by som určite odporučil tento jeden, "uviedol používateľ.

Pros

 1. Je to zhluk bez rozmazania a odolné a veľmi ľahko odstrániť.
 2. Definuje a posilňuje každý rias.
 3. Hlboký bohaté farby zvyšuje intenzitu vzhľad.
 4. Dáva dĺžku a hlasitosť sa okamžite.
 5. Je oftalmolgola testom.

Rating - 4,6-5

Späť na obsah

3. Revlon Vodotesné Mascara

Kúpiť Revlon vodotesný Mascara Pre ₹ 479,00 @ www.amazon.in/revlon-water-tight-mascara

Vodné Tesné riasenka Revlon je odolný voči vode a úplne rozmazaniu a roztrhnutiu dôkaz. To zvyšuje vaše riasy a poskytuje dostatočný objem, aby vaše oči o pôsobivých vzhľad. Perie ľahká formule to celodenné dlho opotrebenie riasenka robí. Kefka oddeľuje každú jednotlivú riasu a zanecháva jemný účinok na riasy. Používateľ hovorí: "Povrchová úprava je úžasné, len v jednom nátere, rád tento produkt."

Pros

 1. Je odolný voči vode a rozmazaniu dôkaz.
 2. Je dlhoročnou nosenie po dobu približne šesť hodín.
 3. Nedochádza k odlupovaniu a rozmazaniu.
 4. Unikátny bič oddeľujúce kefka udržuje riasy mäkké a trs-free.

Rating - 4,5-5

Späť na obsah

4. Lakmat Eyeconic Curling Mascara

Kúpiť Lakmat Eyeconic Curling Mascara Pre ₹ 270.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-curling-mascara

To Lakmat Eyeconic Curling Mascara poskytuje intenzívnu čiernu povrchovú úpravu. Má mimoriadne presný prútikom, ktorá má ľahký vzorec. Dodáva definíciu pre oči a držať riasy mäkšie, pretože je obohatená o dobroty panthenolu, ktorý pracuje hydratačný krém pre oči. Používateľ uviedol: "Najlepší rozpočet maskary na indickom trhu, ktorý prináša presne to, čo tvrdí."

Pros

 1. Prítomnosť panthenolu poskytuje mäkkosť na riasy.
 2. To prináša intenzívny čiernu povrchovú úpravu aj pre pôsobivých vzhľad.
 3. Je ľahko odstrániť s akoukoľvek odlíčenie / čistiaci prostriedok.
 4. Priaznivá cena.
 5. Vzorec je extrémne ľahký a cíti pohodlne.

Zápory

 1. Trvá chvíľku vyschnúť.
 2. Nie je vodotesné.

Rating - 4,5-5

Späť na obsah

5. L'Oreal Paris Volume Million Lashes Mascara

Kúpiť L'Oreal Paris Volume Million Lashes riasenka Pre ₹ 596,00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-volume-million-lashes-mascara

Tieto Volume Million Lashes riasenka volumizes a millionizes vaše riasy. Millionizer kefa je navrhnutý tak, aby oddeliť každú jednotlivú riasu pre rozprestreté efektu. Kefa je veľmi flexibilný, s oboma krátkymi a dlhými štetinami na kabát každý Lash rovnomerne od korienkov po končeky. Používateľ uviedol: "Je to vlastne predlžuje a oddeľuje riasy a nerobí šmuhy alebo zhluk. Dáva veľmi prirodzený a dlhotrvajúci vzhľad. "

Pros

1. Je to zhluk-free. 2. Poskytuje intenzívne farby a extra objem okamžite. 3. Krátke a dlhé štetiny prútikom pomoc kabát každý bičom. 4. Je držiteľom zvlnenie naozaj dobre a pridáva dĺžku rias.

Zápory

Non-vodotesný.

Rating - 4,4-5

Späť na obsah

6. L'Oreal Paris Objemná Papillon Vodotesný riasenka

Papillon Mascara má krídlové špičky štetce, ktorá sa tiahne, predlžuje a dodáva objem každý rias. Je rozmazanie dôkaz, long-wear a ľahko použiteľné. To sa tiahne riasy k rohom rovnako. "Riasenka dáva objem rias, a vyzerá to lepšie než tie falošné. Je to príliš dobré, "povedal používateľ.

Pros

1. Je dlhá opotrebenie a trs-free. 2. Nerobí šmuhy alebo rozmazaniu a vydrží po dlhé hodiny. 3. Kefa volumizes krídlo-tip štýlu, sa tiahne a predlžuje každý rias. 4. Prútik na Masar je vyrobený s kokónu vláknami, ktoré obaľujú a stočiť riasy dobre.

Rating - 4,2-5

Späť na obsah

7. MAC V ďalší rozmer Lash Mascara

Ľahká vzorec v ďalší rozmer Mascara poskytuje hustý zväzok, predlžuje dĺžku rias, a vytvára lokne, zatiaľ čo zmäkčenie a klimatizácia riasy. Špička kefy dáva presnú aplikáciu a pomáha dosiahnuť rohy riasy. Je rozmazaniu dôkaz a trs-free. "To je môj go-to maskaru! To je moje riasy Dlhé a plné, "uviedol používateľa.

Pros

1. Je rozmazanie dôkaz, vločka proti a trs-free. 2. To zvyšuje dĺžku rias o 35%, objem o 98%, a lokne o 99%. 3. Je úplne bezpečný pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Zápory

Non-vodotesný.

Rating - 4,2-5

Späť na obsah

8. Maybelline Hyper Curl Volum'Express Mascara

Kúpiť Maybelline Hyper Curl Volum'Express Mascara Pre ₹ 235.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-curl-volum'-express-mascara

Maybelline Hyper Curl Volum'Express maskara je určite vám zvodné zložená riasy. Inovatívny lokne zámok formula poskytuje dĺžku a trvá po dobu až 18 hodín. To dáva najhlbšie čiernu farbu a pridá dráma do očí. "To neváži dole moje riasy a zdvihne zvlnenie po dobu dlhšiu ako 10 hodín," povedal používateľ.

Pros

1. Je rozmazanie dôkaz. 2. Dodáva okamžitý objem. 3. To je dlhoročnou nosenie po dobu až 18 hodín. 4. Je toho názoru, veľmi ľahký a nevážia riasy dole. 5. Uzamkne riasy a poskytuje štyrikrát viac zvlnenie a 13 krát väčší objem. Môžete vylúčiť curling vaše riasy.

Rating - 4,1-5

Späť na obsah

9. Colorbar zoom a uháňať Mascara

Kúpiť Colorbar zoomom a uháňať Mascara Pre ₹ 592.00 @ www.amazon.in/colorbar-zoom-and-whoosh-mascara

Zoom a uháňať Riasenka by Colorbar je výrobok dva-in-one. Jeho ľahko použiteľný systém dual-stierač poskytuje intenzívnu čierny vzhľad, dodáva objem a definíciu pre riasy. Riasenka má dva otvory na neho. Čím väčší otvor umožňuje šport glam a nádherný vzhľad tým, že poskytuje okamžitý objem, kde as čím menšie otvor dostane Ste pripravení na bežné denné nosenie vzhľad tým, že poskytuje definíciu riasy. Používateľ odpovedal: "Som veľký fanúšik dlhými a hustými riasami, a tento výrobok pomáha mi dostať ten pohľad. Ísť na to."

Pros

1. Systém dual-stierač umožňuje vytvárať rôzne pohľady. 2. Vzhľadom na to, že je odolný proti vode, uľahčuje čistenie. 3. Prináša hlbokú bohatú farbu intenzitou.

Zápory

Non-vodotesný.

Rating - 4,1-5

Späť na obsah

10. Benefit Sú v reálnom Mascara

Buy Benefit sú skutočné Mascara For ₹ 2,999.00 @ www.amazon.in/benefit-they're-real-mascara

Táto riasenka od Benefit Cosmetics tvrdí, že vám výraznejšie, väčšie a zvodnejšie riasy. To predlžuje, kadere, a volumizes riasy. Poskytuje jet čiernu farbu, je dlhá-nosenie, a nerobí šmuhy ani vyschnúť. "Milujem tento riasenku! Berie ma na to, čo som chcel volať svoju "plnú rias potenciál". Robí moje riasy super dlhé a úžasné, "hovorí užívateľ.

Pros

 1. Pridá dĺžku a objem rias.
 2. Super jet čiernej farby, požaduje intenzívne a dramatický vzhľad.
 3. To zvyšuje dĺžku a objem o 94%, a 100% dlhé opotrebenie výsledky.
 4. Klenutá špička rias fanúšikovia každý bič, vrátane rohov rias.

Rating - 4 - 5

Späť na obsah

* Ceny sa môžu líšiť.

Tu končí náš zoznam najlepších riasenky značiek india.So dámy, aký je váš názor na tieto riasenky značky? A ktorý z nich je váš obľúbený dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...