Makeup

Najlepšie lesk na pery Revlon - naša špička 10

Najlepšie lesk na pery Revlon - naša špička 10

Revlon je dobre známa značka, ktorá bola nám slúži s jeho širokú škálu kozmetických prípravkov. Je to tiež prvý medzinárodná značka, ktorá sa začala v Indii. Majú úžasnú rad starostlivosti o pleť, starostlivosť o vlasy a make-up. Dnes som zdieľať niektoré z najlepších Revlon lesky na pery, ktoré stoja za ochutnanie.

Revlon Lip Gloss Shades

1. Revlon ColorBurst lesk na pery v papája:

Jedná sa o koralové ružové odtieň s nepatrnými blyští v ňom ale nie sú robustné a nevyzerajú over-the-top. Dáva semi-úplnej pokrytie a bude skrývať svoje pigmentové pery. To dodáva lesklý lesk a rozjasní váš tvár. Vzorec je nelepivé a to je veľmi ľahké na pery. Ak ste milovníkom koralové potom je to stojí za vyskúšanie.

load...

2. Revlon Super trblietavý lesk na pery na kávu Sparkles:

Tento lesk na pery Revlon prichádza v priehľadnej plastovej fľaši s srna stôp aplikátora. Odtieň je nahá béžová s nepatrnými blyští v ňom. Tento odtieň bude vyhovovať všetkým indickej odtiene pleti, a to bude vyzerať najlepšie s dymové oči. Lesk zostane po dobu 4 hodín a udržuje hydratovaná pery a hydratuje dlho. To tiež má SPF 15, ktorý je bonus.

3. Revlon ColorBurst Lip Gloss Fire:

Je to krvavo červené lesk na pery bez blyští. Vzorec je krémová a hydratačné, ale to nie je mastný vôbec. Je vysoko pigmentovaná a bude pokrývať pigmentované pery ľahko. Zostáva po dobu 5 hodín a zanecháva červený odtieň po tom. To je podobné kvapalné rúžu sa blyští.

load...

4. Revlon Super Lustrous Lip Gloss Lilac Krém:

Jedná sa o ľahký lila odtieň bez blyští. Je ideálny pre denné nosenie, pretože je ľahký a neobsahuje žiadne robustné blyští. Zostáva po dobu 3 hodín, čo je dobré pre lesk. To udržuje vaše pery hydratované po dobu 4 - 5 hodín a vzorec je nelepivé. Môžete tiež začiatok to s lesk na pery sa zvýšila výdrž.

5. Revlon ColorBurst lesk na pery Crystal Voda:

Je to jasné, lesk s fialovými a ružovými blyští v ňom ale nevyzerajú over-the-top. Textúra je krémová a teda ľahko kĺže na pery. Nie je to lepkavá alebo mastný. Môžete ho hore cez akúkoľvek rúžu, ako je to ľahké a nebude cítiť ťažký na pery. To nemá neodolateľnú vôňu a zostane po dobu 3 hodín, ale stále to pery hydratovaná po dobu asi 5 hodín.

6. Revlon Super trblietavý lesk na pery v Pink Pop:

Je horúci ružový odtieň bez blyští, ale stále rozjasní tvár. Obal je veľmi elegantný a je dodávaný s srna stop aplikátorom, ktorý umožňuje použitie jednoduchšie. Textúra je krémová a teda kĺže ako maslo na perách. Má tiež SPF, ktorý je ideálny pre denné nosenie.

7. Revlon ColorBurst Lip Gloss v teplej ružovej:

To je v pohode-posilnil ružový lesk, ktorý má svetlo blyští v ňom ale nie sú viditeľné. To dáva žiariace efekt na tvári. Je pigmentované a tiež môžete postaviť, ak máte pigmentové pery. Vzorec je krémová a tak zvlhčuje pery dobre. Zostáva po dobu 4 hodín, bez toho aby sa pery suché.

8. Revlon Super Lustrous Lip Gloss - Raisin Poleva:

Je to úplný zlatý červený so zlatým leskom v nej a vyzerá veľmi vznešene. Ak máte radi blyští potom budete milovať tento lesk na pery. Tieto blyští nie sú príliš trblietavých alebo robustné a môžete ju ľahko nosiť. Vzorec je nelepivé a to je príliš tenká. Je ideálny pre manželstvo a zvláštnych príležitostiach.

9. Revlon Colorstay minerálne Lipglaze Nadčas vína:

Je to hlboké a lesklé gaštanové odtieň a ak sa vám páči na sebe tmavé odtiene, potom je to stojí za vyskúšanie. Je nelepivé a zostáva po dobu 4 hodín ľahko. To hydratuje vaše pery aj bez ich sušenia. Obal je veľmi elegantný a prútik je taky dobrý.

10. Revlon Color Stay Nadčasy Lip Color - Sheer Pomegranate:

Fuchsia pery sú najnovší trend v dnešnej dobe, a ak ste nenašli perfektné fuchsia lesk na pery ešte skúste to. Jedná sa o 2-in - 1 lesk na pery ako jeden koniec obsahuje rúž a druhý koniec obsahuje vrchnú vrstvu. Takže, môžete ho použiť ako jasný lesk alebo ako farby na pery príliš. Hydratuje vaše pery a zostane po dobu 8 hodín, čo je jednoducho úžasné.

Už ste vyskúšali Revlon lesk na pery farby alebo odtiene? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia?

load...