Makeup

5 úžasných tipov, ako sa vyhnúť rúžom Skvrny na okuliare a obojky

5 úžasných tipov, ako sa vyhnúť rúžom Skvrny na okuliare a obojky

Mnohí z nás veria, že pokiaľ ide o make-up - Oči sú ústredným bodom. Ale naozaj nemôžeme ignorovať naše pery! Krásne pery môže robiť akýkoľvek make-up vzhľad vyzerať ohromujúci a zvodné. Oni vám môžu poskytnúť odvážny vzhľad a keď zmiernil zárez, môže vás vyzerať super ženská!

Je to vlastne jednoduché objaviť nádherný s niektorými svetlé a odvážne pery. Ale problém začína po aplikácii! Či už je to váš milenec sťažujú odchádzate rúž škvrny na košeli alebo dráždenie vidia vaše krásne šaty všetko farbí rúžu-rtu make-up môže zanechať pomerne málo príčinných súvislostí! Väčšina rúže majú tendenciu preniesť. Ale môžete zabrániť!

5 spôsobov, ako zabrániť rúž prenesie do pohára a krúžky:

Na 5 spôsobov, ako sú tu uvedené, aby sa vaše rúž od prenosu bude určite vyhodiť svoju myseľ! Takže teraz budete naozaj vedieť, ako vylepšiť svoj pery make-up, aby sa pripraviť na škvŕn proti deň. Viem, že vieš, tie túžia dostať do know-how! Takže mi dovoľte, aby som ušetril formality úvode a ponoriť sa priamo do 5 úžasných tipov, aby vaše pery transfer-dôkaz, že:

load...

1. Nosiť Kontúrovacie ceruzky na pery:

Jeden z najväčších spôsobov, ako vaše pery vyniknúť odvážny a nápadný je nosiť Kontúrovacia ceruzka na pery pred aplikáciou rúžu. Ale tento krok tiež zabraňuje prenosu vašej rúžu. Ret vložka vzorec je zvyčajne mierne suché v štruktúre a zdvihne krémovú vzorec rúžu, bráni prenosu. Ret líniové zvýrazňuje tvar vašich pier, pomáha vytvárať hĺbku a tiež udržiava svoju obľúbenú rúž na mieste, aby vám transfer-dôkaz a dlhotrvajúci na pery make-up.

2. Skúste Lip Primer:

John Stapleton, starší umelec MAC Cosmetics zhŕňa úlohu primer "Ak chcete, aby vaša farba sa držať na stene bezchybne je potrebné pripraviť ho ako prvý." Primer na pery pomáha pri príprave svoje pery vytvorením rovnomerné a bezchybné základňu. Zložky v ret primeru vzorca tiež zvýšiť životnosť svojich rúžu, rovnako ako prevenciu prenosu do goliera a okuliare.

3. Pamätaj Pre Blot:

Rovnako ako by ste potrebovať olej savý papier, aby ste zabránili pošmyknutia make-upu a obnoviť make-up, savý ste rúž pomáha zabrániť posunutiu vzorca. Ide o jednoduchý, ale účinný trik. Teraz začne aplikovať tenkú vrstvu rúžu celé vaše pery, a potom jeden hodvábny papier čistý a osušte vaše pery. Potom, po nej ďalšou vrstvou rúžu dokončiť utesnenie vzorec. Jediné, čo musíte mať na pamäti, aby si tento trik právo je, aby sa zabránilo savý energicky as nechcete odstrániť alebo zanikať svoju rúž úplne!

load...

4. Prášok Up:

Tento trik je ďalší jednoduchý, ale účinný spôsob, ako pečať svoje rúžu. Po aplikácii rúžu, vziať si svoje obľúbené kompaktný alebo priesvitnú prášok veľkým štetcom a prachu to celé vaše pery Na nastavenie rúžu. Potom znova aplikovať ďalšiu vrstvu rúžu a je hotovo. Je to tiež skvelý trik používať rumenec zodpovedajúce rúžu a pat ju na vrchole svojej rúžu, aby ju udržali neporušené. Prášok vzorec pomáha pri znižovaní prebytočnej vlhkosti z rúžu, ktorý je jediným dôvodom operenie a vysielanie líniu pier.

5. Skúste Foundation:

Rovnako ako ret vložka pomáha pri držaní rúžu na mieste, aplikovať základy a nastavením s kompaktným prášok pomáha pri príprave svojej pery pre aplikáciu rúžu. To pomáha pri vytváraní rovnomerné základňu, ale tiež zabraňuje prenášanie z rúžu z líniu pier.

Neboli tieto tipy jednoduché to skúsiť? Skúste im, aby sa prevod dôkaz lip deň. A nezabudnite sa podeliť o svoje obľúbené rúžu trik a tip u nás v sekcii komentáre nižšie.

load...