Makeup

8 vecí, ktoré je potrebné zvážiť pre váš balík svadobných make-upov

8 vecí, ktoré je potrebné zvážiť pre váš balík svadobných make-upov

Tie by sa klame sám sebe, ak ste povedal, že ste neboli sníva o dokonalej svadobný deň od chvíle, kedy si bola malé dievčatko! S indickú svadbu označený ako, The Great Indian Wedding ', nie je žiadnym prekvapením, že pre väčšinu indickej dievčatá, to je najdôležitejšie a najväčší deň svojho života. Rovnako ako je to deň osláv, je to deň nervov, starostí a rezervácií a fotografov a rodinou a uprostred toho všetkého, je perfektný indický nevesty. Môžete mať ideálny svadobný make-up vyzerať pripravený vo svojej mysli, ale dávať to tvar v skutočnosti vyžaduje trochu viac domácu úlohu.

Svadobný make-up balíčky

Existujú rôzne svadobné kozmetické balíčky tam a tu je určitá pomoc si môžete vybrať z:

1. Rozpočet

Ak hľadáte profesionálne svadobné make-up umelcov, bude počiatočné rozsah začína od 15 - 18k a ísť až niekam do státisíce. Príprava rozpočtu vopred Je nevyhnutné, aby ste mali predstavu o tom, koľko si môžete pohodlne stráviť, koľko si môžete pretiahnuť v prípade potreby, a to, čo rozsah je úplne mimo hranice. Je veľmi ľahké sa dostať pod vplyvom do niečoho, ak nemajú stanovenú sumu pripravený vo vašej mysli predtým, a aj keď chcete vyzerať čo najlepšie v tento deň, určite nechcete dostať do polievky neskôr. Trochu múdre plánovanie nikdy neublížil nikomu, to určite nie nevesta!

load...

2. Nevesta a družičky

Väčšina neviest radi používajú tento osobitný deň na liečbu svoje špeciálne ženské priateľov a príbuzných, aby nejaké profesionálne make-up mágia. Hľadáte spôsob, ako získať make-up len pre seba, alebo by ste chceli rozšíriť služby s vybranými priateľmi alebo družičky, rovnako? Najväčší svadobné make-up sety v týchto dňoch prichádzajú so špeciálnymi službami pre nevestu, ako aj určitého počtu priateľov, takže plánovať spôsobom a rozhodnúť.

3. Pre-Svadobné, Svadobné a Post-svadobné obrady

Mnoho svadobné balík služieb v týchto dňoch patrí make-up nielen pre D-deň, ale od samého začiatku svojich osláv, teda odo dňa svojho Mehndi alebo Sangeet na svojom manželstve, rovnako ako recepcii. Samozrejme si môžete vybrať ísť na ten, ktorý pracuje iba s vami v deň vášho manželstva, ale ak máte záujem o profesionálny vzhľad celej oslavy, si nezabudnite skontrolovať s umelcom uvažujete o rezerváciu. Pre-svadobné make-up balíčky môžu určite pomôže pristane celý najpamätnejšia dní vám život!

load...

4. Súčasťou balenia

Svadobné balíčky budú väčšinou obsahovať vlasy, make-up a vešať, čo znamená, že vám pomôže robiť svoju svadobný make-up, váš svadobný účes a pomôže vám prikryť svoju Saree alebo svadobné výbavu. Profesionáli tiež pomôže dať na svoj svadobný šperky na make-up konania, ak sa chystáte na bižutériu. Ale je to vhodné dopredu skontrolujte, či máte v pláne nosiť, skutočný 'šperky hodnoty, ako na mnohých miestach môže alebo nemusí súhlasiť. Tiež, ak chcete ísť na pre-svadobné balíček (ktoré väčšinou obsahujú telové peelingy, zábaly, exfoliuje, depiláciu, masáže atď) pred hlavným dňom, možno budete chcieť skontrolovať s toho istého autora (ov).

5. Vlasy

Aj keď si bude s najväčšou pravdepodobnosťou ísť do pre tradičné svadobné vzhľad, tam je ešte veľa, čo môžete urobiť, pokiaľ ide o vaše svadobné účesy. Pozrite sa na niekoľko štýlov on-line a vidieť tie, ktoré sa vám páčia, a pochopiť, čo bude vyhovovať vašu tvár strih a druh odevu, ktorý nosí na deň. Tiež skontrolujte, so svojimi umelci, ak budete potrebovať vopred umyť si vlasy doma v rovnaký deň, alebo o deň skôr, alebo či to bude postarané v štúdiu.

6. Trial Deň

Získanie vlasy a make-up skúšku pred svojho hlavného dňa je vždy odporúča. To, čo vyzerá skvele v obrazoch a cez telefón sa môže ukázať ako úplne odlišné od toho, čo ste si možno mysleli. Skúšobné vás a umelec poskytne dokonalú predstavu o tónu pleti, čo zodpovedá, čo vyzerá dobre a čo môžete odniesť, bez príliš nepohodlné. Uistite sa, že ste si objednať skúšobnú najmenej 4 - 5 mesiacov vopred, takže tam je vždy priestor pre zmeny a znovu rezerváciu s niekým iným v prípade potreby.

7. Problémy Kožné

Ak ste boli mať nejaké problémy s pokožkou, uistite sa, že diskutovať so svojím maskérka v dostatočnom predstihu. Niektorí odborníci môžu navrhnúť svojej pre-make-up ošetrenie, zatiaľ čo iní vám poradí, aký make-up, ktorý bude vyhovovať vašu pleť najlepšie za takýchto okolností.

8. Travel and Distance

Pri rezervácii miesto pre make-up, uistite sa, že budete mať dôležité aspekty, ako je vzdialenosť od vášho domova a miesto konania svadby v mysli. Priemerný svadobný make-up balík bude trvať asi dve a pol hodiny a samozrejme môže pretiahnuť dlhšie.

Snímka poskytla: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...