Makeup

Najlepšie kompaktné prášky pre suchú pokožku - naša špička 10

Najlepšie kompaktné prášky pre suchú pokožku - naša špička 10

Tvár prášok je musíte mať krásu príslušenstvo. Je to magické fix vyhladiť tvár, zbaviť sa nežiaduceho lesku, a to aj mimo tón pleti. Púder sú k dispozícii buď v uvoľnenej alebo lisovaných formách. Uvoľnený tvár prášok je dodávaný vo skvelej forme a je k dostaniu v malých vane. Aplikuje sa pomocou make-up štetcom alebo labutienka.

Púder alebo kompaktné prášok, na druhej strane, zvyčajne prichádza v malých prípadoch so zrkadlom na jednej strane a na púder tortu na strane druhej. Kompaktný prášky majú buď labutienka alebo make-up huba pre aplikáciu. Sú tiež cestovať s deťmi, pretože ich prenositeľnosť a sú ideálnou voľbou pre dotykové-up.

Top 10 Kompaktné púdre pre suchú pleť

 1. Bare Minerály Pôvodný Foundation
 2. MAC Studio Careblend lisované Powder
 3. Clinique Takmer Powder
 4. Inglot YSM Powder
 5. Smashbox HALO Hydratačný Obracanie Powder
 6. Kryt FX Osvetľovacie Setting Powder
 7. Laura Mercier Smooth Finish Powder Foundation
 8. Make Up For Ever Pre fínskeho viacúčelový Powder Foundation
 9. Urban Decay Naked Skin Ultra Definition Powder Foundation
 10. NARS All Day Luminous Powder Foundation SPF 24

1. BareMinerals Pôvodné Foundation

Buy BareMinerals Pôvodný Foundation Pre ₹ 3,071.10 @ www.amazon.in/bareminerals-original-foundation

load...

BareMinerals Original Foundation vyzerá ako prášok a cíti sa ako krém. To poskytuje záruku ako to nadácia a nastaví svoj make-up ako prášok. Jeho minerálne kompozícia poskytuje prirodzene svetelný povrch. Používateľ uviedol: "Bude nikdy nepoužívajte nič iné. Je to ľahký, hladký a prirodzene. "

Pros

 • Krémová minerálne vzorec zlepšuje vzhľad pokožky v priebehu času.
 • Jedná sa o jeden krok výrobok.

Späť na obsah

2. MAC Studio Careblend lisované Powder

Kúpiť MAC Studio Careblend Kompaktný púder pre ₹ 5,599.00 @ www.amazon.in/mac-studio-careblend-pressed-powder

load...

Studio Careblend lisované Prášok je krémovo ako kompaktný púder, ktorý je ideálny pre suchú pleť. To kĺže po pokožke hladko a rovnomerne. Poskytuje úplné až stredné krytie a zároveň poskytuje potravu a zanecháva pokožku stabilizuje. To určite, je jedným z najlepších kompaktných práškov pre suchú pleť. "Som unesený výsledky tohto prášku! Je obľúbený v mojom kit ", hovorí expert.

Pros

 • Prirodzený vzhľad, zanecháva pokožku stabilizuje.
 • Dáva hladký povrch.

Späť na obsah

3. Clinique Takmer Powder

Kúpiť Clinique Takmer prášok na prípravu ₹ 3,896.38 @ www.amazon.in/clinique-almost-powder

Poskytuje nádherný vzhľad a pocit na koži. To dáva perfektný žiadny make-up vzhľad a dlho opotrebenie formula pomáha udržiavať póry z ťažkostí. To prináša naprostý na stredné krytie a poskytuje bezchybný povrch. "Nevyzerá to cake alebo práškový. Zanecháva pleť vyzerajúce ako koža, "povedal používateľ.

Pros

 • Zaisťuje hladký a bezchybný vzhľad.
 • Dodáva sa spolu s hubou.
 • Long-nosiť až sedem hodín.

Späť na obsah

4. Inglot YSM Prášok

YSM Prášok by Inglot je ideálnym nástrojom pre dotykové-up. To ani spôsobí chyby ani upcháva póry. Poskytuje úplné pokrytie a vyrovnáva pokožku, dáva matný povrch. Je založený na svetelných zmäkčujúcich esterov a sľudy, ktoré chránia pokožku a sú non-sušenie. "Je to určite stojí za každý cent, som v láske s ním," hovorí užívateľ.

Pros

 • Vynikajúci pre touch-up.
 • Non-sušenie.

Späť na obsah

5. Smashbox HALO Hydratačný Obracanie Prášok

Kúpiť Smashbox HALO hydratačný Obojstranný prášok na prípravu ₹ 5,149.46 @ www.amazon.in/smashbox-halo-hydrating-perfecting-powder

Svätožiara Hydratačný Perfecting Powder dáva žiarivý a zdravý lesk na koži. Jedná sa o prvý anti-aging prášok, ktorý má starostlivosť o pleť vstavaný, minerálov a aminokyselín a výkonným peptidov, ktoré poskytujú výhody proti starnutiu. Tento prášok tiež revitalizuje pokožku a hydratuje. Dodáva sa vo forme lisovaného prášku v kombinácii s sypký prášok. "Aj loveeeeeee tohto prášku. Nie je torta svoju tvár. Ideálne prostredie prášok ", hovorí jeden používateľ.

Pros

 • Poskytuje hydratáciu pokožky.
 • Nevyzerá cake alebo práškový.

Zápory

 • Poskytuje menšie pokrytie v porovnaní s ostatnými.

Späť na obsah

6. Kryt FX Svietiace Setting Powder

Buy Cover FX Svietiace Nastavenie prášok na prípravu ₹ 6,519.00 @ www.amazon.in/cover-fx-illuminating-setting-powder

Mäkká, svetelný sypký prášok pomáha položiť základy na mieste a poskytuje hydratačné výhody pri kontrole lesk na tvári. Antioxidanty v prášku upokojuje pokožku a znižujú začervenanie v tvári celý deň. "Úžasný! Je môj základ posledný ako žiadny iný prášok som sa snažil bez podráždenia alebo vysúšania moju kožu. Rozhodne odporúča, "hovorí užívateľ.

Pros

 • Hydratačný výhody, aby vaša pleť hladká.
 • Znižuje začervenanie v tvári.
 • Ovláda lesk.

Zápory

 • Neprichádza s hubou / kefou.

Späť na obsah

7. Laura Mercier Smooth Finish Powder Foundation

Kúpiť Laura Mercier hladký povrch nadácie prášok na prípravu ₹ 4,969.48 @ www.amazon.in/laura-mercier-smooth-finish-foundation-powder

Smooth Finish Foundation Powder je hodvábna a hladká. Ponúka prírodný povrch, ktorý robí vaša pleť žiariť a zostáva verný vašej pleti. To kĺže na koži bez námahy a obsahuje ošetrujúce látky, ako je vitamín E a bambucké maslo, ktoré hydratujú pleť. Jedná sa o ľahký kompaktný a dodáva úplná až stredné krytie. Môžete ho použiť aj za mokra na buildable pokrytie. "Tento prášok dáva veľkú pokrytie, ktorá pláva na koži, takže to vyzeralo mäkké sústredený a bezchybné", hovorí expert.

Pros

 • Long-nosiť až osem hodín.
 • Možno použiť za mokra alebo za sucha.

Späť na obsah

8. Make Up For Ever Pre fínskeho viacúčelový Powder Foundation

Kúpiť Make Up For Ever Pre Finish Multi-Use Powder Foundation for ₹ 9,481.17 @ www.amazon.in/make-up-for-ever-pro-finish-multi-use-powder-foundation

Univerzálny Pre Finish Multi-Use Foundation by Make Up For Ever možno použiť nielen ako základ a prášku. Unikátna formula poskytuje zostaviteľného pokrytie a poskytuje prirodzený matný povrch. Je ľahký a dokonale splýva s pokožkou. To tiež zabraňuje dehydratácii a zostane na koži dlho. "Nádherný prášok, ako to nielen hydratuje pokožku, ale tiež dáva žiadny make-up vzhľad pocit", hovorí expert.

Pros

 • Dodáva sa spolu s hubou.
 • Dáva prirodzený matný povrch.
 • Super ľahké a pohodlné.

Späť na obsah

9. Urban Decay Naked Skin Ultra Definition Powder Foundation

Teraz môžete ovládať demi-matný a plné pokrytie vzhľad, ktorý vydrží po celý deň. Poskytuje zamatový vzorec, ktorý je extrémne bez tiaže na koži, a pokrytie je buildable. To rozptyľuje svetlo a stiera sa výskyt jemných liniek a vrások. Vytvára žiarivý žiadny make-up vzhľad, ktorý vyzerá prírodné a svieže. "Musíte mať na make-up vrecka. Pekný, plynulý a dokonalý lesk!" Uviedol používateľa.

Pros

 • Demi-matnou povrchovou úpravou.
 • Zamatový povrch a bez tiaže.

Späť na obsah

10. NARS All Day Luminous Powder Foundation SPF 24

Buy NARS All Day Luminous Powder Foundation SPF 24 Pre ₹ 9,648.00 @ www.amazon.in/nars-all-day-luminous-powder-foundation-spf - 24

All Day Luminous Powder Foundation kĺže hladko na koži ako zamat. Jeho ľahké zloženie dodáva hladký a dokonca sa pozrieť na kožu a pritom to vyzeralo veľmi prirodzené. Poskytuje stredné krytie a chráni pred škodlivými slnečnými lúčmi s SPF 24. Môže byť použitá buď za mokra alebo za sucha. "Svetlo a skvelé pokrytie, a to, čo milujem najviac je, že má SPF 24! Vyzerá to dobre a chráni pokožku v rovnakom čase", hovorí expert.

Pros

 • Long-nosiť až do 12 hodín.
 • Ponúka ochranu pred slnečným žiarením vďaka prítomnosti SPF.

Späť na obsah

Jednalo sa o naše tipy pre najlepšie kompaktov pre suchú pleť. Dajte im vyskúšať a dajte nám vedieť, ako sa im páčilo v sekcii komentáre.

load...