Makeup

Najlepšie kiefové základy k dispozícii - naše top 10

Najlepšie kiefové základy k dispozícii - naše top 10

Aplikácia Foundation môže byť zložité pre každého. Miešanie do suchých miest, sa snaží pokryť tieto škár, zákutia a posunutím cez mastnú pleť môže byť docela nepríjemné. Ale za použitia správneho druhu kvalitné Foundation Brush môže proces aplikácie jednoduchšie. Ak používate Foundation Brush prvýkrát, potom je to veľmi dôležité poznať základy, aby váš make-up môže byť použitý ľahko a bezchybne.

Zmiešaním základy úplne do kože je naozaj dôležité, a to je to, čo nadácia kefa robí. Dnes predkladám top - 10 základové kefy k dispozícii v Indii, ktoré vám môžu pomôcť pri uplatňovaní základu s ľahkosťou a bez námahy.

Najlepší Foundation Kefy

Nasledujúce 10 sú najlepším základom kefy v Indii.

1. Lakmat Absolútne Foundation Brush:

Buy Lakmat Absolute Foundation Brush @ www.amazon.in/lakme-absolute-foundation-brush

Táto nadácia kefa z Lakmat absolútnym rozsahu prichádza v farebnom balení čierna metalíza. Táto stredná veľkosti hustý pádlo kefa nesie syntetickej mäkkými štetinami vhodné pre tekuté alebo práškové základy. Aplikácia je veľmi jednoduchá a dáva vám najviac jasné a bez šmúh vzhľad. Je veľmi ľahko prenášať a skladovať.

load...

2. Foundation Brush Konad:

Kúpiť Konad Foundation Brush Pre ₹ 600,00 @ www.amazon.in/konad-foundation-brush

Nadácia kefa Konad je oválneho tvaru, ktorý pomáha pri jednoduchú aplikáciu najmä dosiahnutie oblasti okolo očí a uší. Tento produkt je mäkký napriek tomu robustný a štetiny nezhodí ani po nepretržitej prevádzke a pranie. Flexibilné a dlhá rukoväť umožňuje pomerne jednoduché použitie. Môžete použiť tento Foundation Brush aplikovať korektor rovnako.

3. Foundation Brush Clinique:

Kúpiť Clinique Foundation Brush Pre ₹ 5,680.00 @ www.amazon.in/clinique-foundation-brush

load...

Táto kefa od Clinique dodáva vzduch-kefa dokončiť do svojho základu a mieša ju ako sen námahy. Tento kefa je ideálna pre celoplošné aplikácie a štetiny sú vyrobené tak, že aplikácia sa stáva ľahko okolo nosa, úst, očí a vlasovej. Štetiny sú ploché zúžené, ktorá dáva prirodzený vzhľad pleti.

Minerals Foundation Brush 4. Body Shop prírody:

Táto nadácia kefa je vhodný pre nanášanie práškových základov, lebo vyberie správne množstvo prášku, ktorý nevedie k plytvaniu produktu. Štetiny sú ostro rezané čo umožňuje kruhový pohyb a rukoväť je pevná a robustná príliš. Štetiny sú zamatovo hebkú a nezhodí ani pri častom používaní. Môžete použiť tento kefu použiť púder, sypký prášok alebo minerálne základ.

5. Bharat a Dorris bodkovanie Foundation Brush:

To bodkovanie kefa od Bharat a Dorris je k dispozícii v troch veľkostiach - malé, stredné a veľké. Štetiny sú vyrobené z kozej srsti a syntetických vlákien, ktorá poskytuje bezchybný povrch a spája ako sen. Kefa je s plochou doskou a plný kruhový čo je ideálne pre brúsenie a miešanie. Možno použiť s akýmkoľvek typom základom teda kvapaliny, krému, prášku alebo pigmentu. V cene je tiež veľmi cenovo dostupné, bez ohrozenia s kvalitou.

6. Plochy 2 v 1 Foundation a korektor kefa:

Buy Faces 2 na 1 nadácie a korektor kefa @ www.amazon.in/-faces - 2-in - 1-základ-korektor štetky

Kto nemá rád 2 v 1 produkt? Ak hľadáte pre 2 v 1 Foundation Brush potom tento kefa z tvárí je vhodný pre vás. To je základom a korektor kefa vhodný ako pre kvapalné alebo práškové základy. To robí prelínanie jednoduchšie a dá vám leštené bezchybný vzhľad. Štetiny sú mäkká a hustá, ktorý pomáha pri jednoduchú aplikáciu a štetiny nezhodí vôbec. Dlhá rukoväť pomáha pri kontrole, a to najmä ak ste novým s make-up.

7. Foundation Brush Vega:

Kúpiť Vega Foundation Brush Pre ₹ 200.00 @ www.amazon.in/vega-foundation-brush

Táto nadácia kefa z Vega má ploché štetiny a hnedej farby, ktorá umožňuje aplikácie ľahko. Dlhá rukoväť pomáha pri uchopení a ľahko ovládajúci. To vám dáva dokonca aj plné pokrytie, toto je veľmi vhodné pre nakláňať účel v prípade, ak ste začiatočník. Štetiny vybrať správne množstvo základu a dáva krásny povrch na celý vzhľad.

8. MAC 187 Duo Fibre Brush:

Ak chcete získať na striekanie farby, prirodzene vyzerajúce, bezchybný povrch, potom kefa je ideálny pre vás. Tento kefa Duo vlákno z MAC je veľký kruhový kefa z mäkkej zmesi kozieho a syntetických vlákien. Môžete ju použiť na smotanu, tekuté základy a to pôjde dobre s voľnými alebo kompaktnými prášky tiež. Štetiny sú veľmi mäkké a kvalita je veľmi veľký.

9. Qvs Flat Top pleť Brush:

Kúpiť qvs Flat Top pleť Brush @ www.amazon.in/qvs-flat-top-complexion-brush

Tento kefa z qvs môžu byť použité pre nanášanie kvapalnej, práškové alebo krémové základy ľahko pre tento žiarivý vzhľad. Je zmesou ľahko a štetiny cítiť mäkké na koži. Uvedená cena je cenovo dostupné v porovnaní s inými značkami a nikdy vrhá štetiny, čo je ideálne pre každodenné použitie. Rukoväť je firma, ktorá poskytuje výborný kontrolu a jej vzhľad je tiež veľmi atraktívny.

10. Vega Foundation Brush Pb 17:

Táto kefa má čierny ľahkú rukoväť s dieťaťom mäkkými štetinami, ktoré sú biele a čiernej farby. Táto nadácia kefa je z profesionálneho rozsahu Vega, ktorý vám pomôže získať tú bezchybný vzhľad. Pomáha bodkovanie, fanúšik a zmesi, ktorá vám dáva vzduch kartáčované dokonalý vzhľad. Štetiny sú robustné, ktoré nezhodí ani po niekoľkých praní.

Veľmi odporúčam získanie týchto 10 typov dobrý základ kief pre získanie ten pohľad sen. Dúfam, že to pomôže pri rozhodovaní, ktoré kefy sú v dopyte, takže môžete dosiahnuť, že bezchybný vzhľad. Zostaňte nádherný!

load...