Makeup

Top 10 Covergirl rúžov ​​k dispozícii

Top 10 Covergirl rúžov ​​k dispozícii

Covergirl je široko známy značka z USA, ktorý sústavne dodávaného svojim zákazníkom krásne a efektívne cenovo make-up produktov. Stále sa zvyšujúce rozsah make-up, ktoré ponúka Covergirl je určite slintať-hodné. Úžasné kolekcia je dodávaný s niektorými naozaj cool cenovky, čo je skvelý lekáreň make-up značky v Spojených štátoch. Majú nejaké úžasné rúž odtiene, ktoré neustále sa stali obľúbeným medzi mnohými.

Dnes budeme diskutovať o našich top 10 výbery medzi Covergirl rúžu:

1. Covergirl Lip Perfection Lipstick Heavenly:

Heavenly je z ich pier Perfection série, ktorá má viac ako 40 odtieňov up rukávy. Odtieň sa stala veľmi populárnou vzhľadom k médiu, tmavá neutrálna ružová farba dodáva. Farba je to vhodné pre veľké množstvo žien. Vzorec je krémová a ľahko šíri. Farba zostane pre dobrú množstvo času a nevysušuje pery von.

load...

2. Covergirl Lipstick Hot:

Červená je večne mladý odtieň, ktorý nikdy nevyjde z trendu. Perfektné červené pery sú to, čo každá žena sníva o tom. Rúž Covergirl v Hot je čerešňovo červené odtieň, ktorý má zjavné modrých tónov, takže je skvelou voľbou pre dámy. Hot vyzerá veľmi podobne ako Mac nemilosrdný, ale stále je to veľmi krásny odtieň pre špeciálne deň.

3. Covergirl Lip Perfection dusný:

Dusný je tiež súčasťou ich zberu Lip dokonalosti. Farba dusný je stredne lesklým povrchom a je stredne ružová (tmavo), ktorá môže byť akt odtieň pre mnoho. Odtieň je ideálny pre každodenné nosenie, rovnako.

load...

4. Covergirl Lip Perfection Fairytale:

Rozprávky nie sú pravdivé, že jo? Ale to je rozprávka. A to je fotomodelka je Lip Perfection Fairytale rúž odtieň. Odtieň je koralové odtieň s nádychom pomaranča a tlmeným ružovej. Tieň je dlhá opotrebenie, a zanecháva dobrý odtieň pozadu.

5. Covergirl Lip Perfection očarovať:

Očarovať Aj to je súčasťou ich Lip Perfection rozsah a je to jasné spálené oranžový odtieň s nádychom hnedej, ktoré sa sluší na indických pleti. Povrchová úprava je na lesklý jeden a vzorec je pomerne hydratáciu.

6. Covergirl Lip Perfection Romance:

Romance je stredne tmavo ružová. Je to celkom podobné MAC Mehr. Ale Mehr je ľahší a menej ružová, než Romance. Odtieň sa hodí veľký počet žien, a je ideálny pre každodenné nosenie.

7. Covergirl Lip Perfection Delish:

Broskyňové odtiene sa stali veľmi populárne a toto médium broskyňa je ideálny pre začiatočníkov. Odtieň je úplne nepriehľadný a má blyští v tom taky. Podobný odtieň v MAC môže byť MAC módne cukríky.

8. Covergirl Lip Perfection hlboko rozrušiť:

Medené odtiene majú svojich nasledovníkov a tu je jedna medená červený odtieň forma Covergirl. Odtieň je medená červená, ktorý má červené medi blyští v ňom. Tieň poskytuje lesklý lesk na pery a je ideálny pre zvláštne príležitosti.

9. Covergirl Lip dokonalosť horenia:

Ružový báze červené alebo červeno-založené ružová, ako jeden môže vidieť, je Flame. Odtieň je pulzujúce odtieň a určite nie je pre slabé srdce. Povrchová úprava tieňa je krémová s lesklým leskom. Mac Gesine sa zdá byť najbližšie zodpovedá tomuto odtieňu.

10. Covergirl Lip Perfection Rush:

Ďalšie koralový odtieň pre vaše pery, je tu, Rush '. Odtieň je subtílny nosenie koralové odtieň. Má krémovú povrch a dáva veľkú farebnú prínos.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok o najlepších covergirl rúžu odtieňov. Máte vlastné niektorý z týchto rúžov ​​z Covergirl? Povedzte nám niečo o nich v poznámkach.

load...