Makeup

Najlepšie Lorealové očné tiene - naša špička 10

Najlepšie Lorealové očné tiene - naša špička 10

Očné tiene sú najlepším spôsobom, ako zatraktívniť oči a tam sú na trhu k dispozícii mnoho očné tiene z čoho vyberať. Ale uistite sa, že používate kvalitné produkty, ako budete používať na svoje oči. Takže, dnes som zdieľanie top10 očné tiene od L'Oréal Paris, ktoré by ste mali určite skúsiť, ak máte radi robiť očný make-up. Dúfam, že si článok, robiť zanechať svoje pripomienky.

Najobľúbenejším Loreal očné tiene na trhu

1. L'Oreal Paris Otvorené oči Pre očné tiene v Beige Harmony:

Pokiaľ máte radi neutrálne očný make-up a hľadal palety potom L'Oreal očné tiene Quad v béžovej harmónii vám určite pomôže. Paleta má štyri očné tiene odtiene v nej, ktoré sú champagne, broskyňa, hnedé a zlaté. Všetky odtiene sú vysoko pigmentované a vzorec je hladká, ktorý sa hodí bez námahy. Dodáva sa v elegantnom čiernom puzdre s aplikátorom, aby sa aplikácia ľahšie. Farby zostať po dobu 5 hodín bez náteru, ktorý je naozaj dobrý.

load...

Cena: 700 INR

2. L'Oreal Color Riche Ombre Eyeshadow Quad - Béžová Trench:

Táto paleta očné tiene, je ideálna kombinácia neutrálne a zlata, aby sa dosiahlo dokonalé dymové očný make-up vzhľad. Obsahuje 4 odtiene v nej, ktoré sú zlato, striebro, meď a šedá... Všetky farby sa vzájomne dopĺňajú veľa. Tieto odtiene sú vysoko pigmentovaná a raz švihnúť je dosť, aby si požadovanú farbu. Farby zostať po dobu 6 - 7 hodín bez základného náteru a môžete použiť prvočíslo zvýšiť výdrž viac... Nie je to skvelé?

load...

Cena: 770 INR

3. L'Oreal Otvorené oči Pre Modrá Harmony:

Modrá harmónia očné tiene paleta od Loreal obsahuje 4 odtiene v nej, ktoré sú tmavo modré, svetlo modrá, čierna a jedna zvýrazňovač odtieň. Farby sú veľmi pigmentované a môžete ju použiť pre modré a čierne Smokey očný make-up vzhľad, ktorý je najnovší trend. Odtiene majú lesk taky, ale nebojte sa, pretože nevyzerajú OTT. Vytrvalosť je úžasná a farby zostať na zhruba 7 hodín bez pokrčenia.

Cena: 700 INR

4. L'Oreal neomylným očné tiene-Burning Black:

Ak hľadáte perfektné dymové oko tieň make-up odtieň potom toto je pre vás, ako je to krásny sýty odtieň vínovej. Je to intenzívny odtieň, ktorý je silne pigmentovaná. Textúra očných tieňov je medzi sypký prášok a púder, ale spája ako sen a zostane na celý deň, kým neodstránite sami. Obal je naozaj jedinečný a elegantná a navyše to nebude pokrčiť vôbec.

Cena: 450 INR

5. L'Oreal Otvorené oči Pro Quad-Plum Harmony

Táto očné tiene Quad je určený pre tých, ktorí majú radi aplikovanie ružové očné tiene na dennej báze, ako to vyzerá dobre a prirodzené. Tento quad obsahuje štyri odtiene, tj hlboké slivky, cukrová ružová, svetlo ružová s bielymi odtieňmi a jeden zvýrazňovač tieňa. Odtiene sa vzájomne dopĺňajú a sú ideálne pre každodenné použitie, pretože nevyzerajú prehnané, aj potom, čo bol trblietavých. Odtiene zostať po dlhú dobu a nemusíte sa starať o touch up to a všetko.

Cena: 700 INR

6. L'Oreal Colour Odvolanie Chrome Shine Očné tiene:

Táto očné tiene od L'Oreal je dodávaný v dvoch odtieňoch, jeden je polnoci začína, čo je celkom šedý očné tiene sa blyští v ňom, zatiaľ čo druhá je sépia iskra, ktorá je bronzy medený odtieň sa blyští v ňom. Odtiene znovu vysoko pigmentovaná a oni zostanú na približne 5-6 hodín bez náteru; môžete zvýšiť výdrž pomocou očné tiene základne alebo primer. Uvedená cena je cenovo dostupné, pretože sú k dispozícii v obrovské množstvo.

Cena: 425 INR

7. L'Oreal Infalliable tiene All Night Modrá:

To všetko v noci modrý odtieň je nádherný polnočné modrej farby, ktorý má iskrí v ňom, ktorá je ideálna pre nosenie strany. Odtieň je super pigmentované a stačí ju iba raz švihnúť a to vám dáva intenzívnu farbu. Textúra je hodvábne jemná a ľahko a bez námahy mieša. Oko tieň je zabalený v elegantnej cestovnej priateľskej a pevnom obale. Zostane po dlhú dobu... Čo ešte potrebujete?

Cena: 450 INR

8. L'Oreal Paris Quad Pro- Freida Pinto hnedé oči:

Ak ste neutrálny milenca a ešte pokúsil tento očné tiene Quad od L'Oreal potom vám chýba veľa zábavy, ako sú úžasné, najmä pokiaľ túto cenu. Paleta má štyri odtiene z troch hnedé odtiene tmavé, ľahké a stredne... Vzhľadom k tomu, kto je zvýrazňovač odtieň. Textúra je hladký a ľahko sa mieša bez pádu von. Tieto odtiene sú naozaj pekné a zostanú po dobu 5 hodín.

Cena: 650 INR

9. L'Oreal Color Appeal Trio Pro Azure Blonde:

Táto očné tiene od L'Oreal prichádza v klasickom balení s aplikátorom štetcom 2, ktorý uľahčuje-to-use. Má tri odtiene v nej, ktoré sú tmavo modré, svetlo striebristo modrej a hnedej béžovej odtieň. Odtiene are3 nie je kriedový a jeden výpad vám intenzívne farby, pretože sú veľmi pigmentované. Textúra je hladká, ktorý umožňuje aplikácia ľahšie a odtiene zostať asi 5 hodín.

Cena: 500 INR

10. L'Oreal Otvorené oči Pro-tyrkysovo:

Turquoise je najnovší trend v tejto sezóne, a ak hľadáte očné tiene v rovnakom odtieni, potom je to stojí za to vyskúšať. Táto očné tiene Quad má štyri odtiene v ňom teda béžová, zvýraznenie odtieň, tyrkysovej a tmavo modrý odtieň. Odtiene sú veľmi pigmentované a zostať po dobu 8 hodín bez pokrčenia alebo vyblednutiu....which je naozaj chvályhodná. Môžete si hrať s farbami a farby sú ideálne pre každodenné použitie.

Cena: 700 INR

load...