Makeup

10 úžasných dizajnov Bombay Style Mehndi

10 úžasných dizajnov Bombay Style Mehndi

Mehndi sa ukázal ako jeden z najlepších umenia, ktoré sa týkajú vypracovania zložité vzory dizajnu na rukách a nohách s využitím Mehndi alebo henna pastu z plastových kužeľov. Toto umenie sa vyvinula v priebehu rokov a Mehndi vzory sú dnes diverzifikácia na základe štýlov a vzorov. Bombay štýl Mehndi je klasickým príkladom. Jedná sa o zložitý a moderný štýl, ktorý je tiež naplnený tradičných vzorov, v závislosti na tému príležitosti, ako je svadobný deň, deň svätého Valentína, Eid, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Existuje niekoľko Bombay štýle Mehndi vzory, ktoré vyžadujú obrovský talent a vytrvalosť, aby znovu. Tento štýl nie je patentovaný byanyone najmä; Avšak, tento trend, ako sa Bombay štýl mehndi urobil, je veľmi populárny a veľmi žiadané. Zásluhu na umelcov, ktorí pochádzajú z tohto mesta a improvizovaných koncept aplikácie Mehndi z umeleckej formy na štýlový módny doplnok. Tento článok hovorí o prvej desiatke Bombay štýle Mehndi vzory.

Bombay Mehndi vzory pre ruky

1. Prevedenie 1:

Tento model je najlepšie pre tých, ktorí nie sú v prospech zložitých vzorov. Tí, ktorí dávajú prednosť jednoduchosti v prevedení, ktoré sú dobre rozložené nájde to atraktívne pre oči. Tento model je cenovo dostupné pre tých, ktorí majú zúžený rozpočet.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Prevedenie 2:

Tento model je štýlový kvetinový ten, ktorý sa šíri až k lakťom. To bude vyzerať lepšie na štíhlejšie dievčatá a môžu byť aplikované rýchlo. Takže tí, ktorí sú málo času a ešte radšej Bombay štýle Mehndi sa môžu rozhodnúť pre tento návrh.

load...

3. Návrh 3:

Ďalšie vynikajúce model, ktorý má kombináciu paisleys a kvetinové vzory, to Bombay štýl Mehndi dizajn je etnické a uprednostňuje tie dievčatá, ktoré majú tradičné výhľad.

4. Prevedenie 4:

Tento štýl Bombay Mehndi dizajn je špeciálne vyleptané, udržať Valentín tému na mysli - to je založený na pávie perie vzorom, ktorý je symbolom lásky. To je zvýhodnený mnohých mladých lásky vtákov, ktorí chcú zapôsobiť na svojich Beaus.

5. Vyhotovenie 5:

Jedná sa o svadobné dizajn, ktorý je zložito vykonaná v štýle Bombay. Z toho vyplýva, zardosi štýl Jali práce. To poskytuje veľmi bohatý a okrasné vzhľad, pridávať do krásy nevesty. Aplikácia z týchto návrhov si vyžaduje veľa trpezlivosti a to ako zo strany aplikátora a osobou, ktorá je čím ďalej to urobil.

6. Prevedenie 6:

Toto je vzor téma založené obvykle aplikovaný na náboženské sviatky, ako je Eid. Je jemný a ľahký. Vzor je v tvare polmesiaca, ktorý zachytáva mesiac.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

7. Konštrukcia 7:

Tento kvetinový vzor s "bel Boota" práca sa ľahko aplikuje a vyzerá dobre pri všetkých príležitostiach. Je to jednoduché, ale na základe štýlu Bombay.

8. Prevedenie 8:

Tento model je prísne vychádza z motívov a je ovplyvnená arabskom štýle Mehndi. Je to veľmi dopytu v krajinách, ako je Pakistan, pretože je veľmi okrasná. Vyzerá to dobre na všetky vekové skupiny.

9. Konštrukcia 9:

Ide o ďalší založený vzorom motív s kombináciou Jali práce. Je to moderné a vyzerá úžasné, keď aplikovaná pri príležitosti svadby a iné všeobecné funkcie.

10. Prevedenie 10:

Tento inovatívny model obsahuje lastúry a Jali práce, ktoré sú založené na tému svadby. Tento model zahŕňa odborné znalosti a návrhári, ktorí vynikajú v tejto oblasti môže urobiť zadosť tomuto vzoru.

V podstate Bombay štýl Mehndi vzory sú známe po celom svete, a umelci z celej Indii sa snažili zvládnuť a zlepšiť svoje zručnosti. Ak chcete použiť tento štýl, jeden by mal mať talent na kreslenie detailov. Popularita tohto štýlu predbehne iné vzory, ako je dobre v dopyte na všetkých príležitostiach. Posadnutosť pre tento konkrétny štýl existuje v dôsledku glamour kvociente, ktorý má mesto, tieň, ktorý je veľmi dobre obsadenie na tomto odbore a pomenoval podľa toho.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Peacock štylizované Ohromujúci Indian Mehndi dizajn výučba

load...