Makeup

Nádherný prírodný Look makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Nádherný prírodný Look makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Ja to musím priznať, že som makeup narkoman. Aj stráviť celé hodiny pozoroval make-up konzultácie a ľahko DIY na YouTube, listovala časopisy, prechádzanie make-up stránky a blogy, a putovanie časti krásy v drogériách.

Mojím cieľom pre zdieľanie tohto tutoriálu je jednoducho nechať holky vedieť o prirodzené a jemné make-up vzhľad, ktorý sa hodí do v akomkoľvek prostredí - či už je to vo vašej kancelárii alebo na svojom pravidelnom kaviarni! Takže, ja som zdieľať svoje osobné rutinu - a verte mi, bude to naozaj pomoct!

Tu je úžasná krása DIY vám zvládnuť prirodzený vzhľad.

Čo všetko, čo potrebujete:

  • Hydratačný
  • Primer
  • Nadácie
  • Korektor
  • Face Powder
  • Očervenieť
  • Riasenky
  • Obočie ceruzka
  • Rúž
  • Lesk na pery

Ako vytvoriť každodenný prirodzený vzhľad?

Krok - 1 odlupovať a hydratujú:

Prvým a najdôležitejším krokom pred nanesením make-up je exfoliácia a hydratácia!

load...

Exfoliácia buď robí alebo prerušenia, ako "prirodzené" make-up vyzerá na konci. Buď použiť exfoliácia produkt alebo len vlhkou handričkou a masírovať ju cez tvár. Viac zamerať na oblasti, ktoré majú tendenciu sa dostať v suchu!

Až budete hotoví s exfoliácia, použijú svoj obľúbený krém rovnomerne na celú tvár. Nezabudnite na krk! Medzitým platí vazelína alebo balzam na pery tak, aby nevyschli.

Krok - 2: hlavnom vysielacom čase:

Prep kožu s náterom. Primer pomáha udržať make-up po dlhšiu dobu. To tiež minimalizuje viditeľnosť otvorených pórov. Je to tiež dobré pre kontrolu oleja.

load...

Krok - 3 Použiť nadácie:

Ďalej sa nadácia kefu a dal základ priamo na neho. Škvrnu základ, na častiach stredu svoje čelo, nos, líca a bradu. Môžete sa tiež rozhodnúť pre BB krémové / CC / tónované zvlhčovač.

Jemne miešať základ tak, že je to dokonca aj bez ostrých hrán sú viditeľné. Uistite sa, a vlasy líniu, takže váš tvár nevyzerá iný odtieň ako zvyšok tela!

Krok - 4 Skrývať to všetko!

Ďalej použiť korektor na miestach, kde je potrebné vyzdvihnúť alebo zakryť škvrny. (Buď dať korektor pred nanesením základ alebo po ňom, v závislosti na intenzite pokrytie!)

Kompletné základňu použitím priesvitné alebo transparentný púder na tvár, aby mattify oblasti. Môžete tiež použiť základňu prášok v prípade väčšieho množstva krytia alebo dokonca vzhľad.

Krok - 5 Pridajte nával Farba:

Pre prirodzený vzhľad, vybrať matnou povrchovou úpravou červenať. Začať používať od jabĺk z vašej tváre, a zmiešať ho nahor smerom k chrámu. Ak sa chcete trochu žiara na lícach, použite červenať-cum-zvýrazňovač.

Rýchly tip: Pripravte svoje oči na očný make-up pomocou primeru očí, ktorý robí váš očný make-up trvá dlhšiu dobu a robí to záhyby-dôkaz. Vezmite očné tiene podľa vášho výberu a začať používať ho s plochým štetcom na veku. Blend to s nadýchané kefou. Uistite sa, že hrany sú čisté a mäkké.

Krok - 6 Naneste riasenku:

Uistite sa, že krútiť vaše riasy tak, že poskytuje okamžitý výťah do rias a otvára oči. Spustiť aplikáciu riasenky kefovanie vlasy z koreňov a krútiť vaše riasy získať okamžitý objem. Táto technika vytvorí efekt očné vložky, ako dobre!

Krok - 7 ženích obočie:

Make-up nie je nikdy úplná bez vyplnenia obočie. Obočie rám svoju tvár, takže nezabudnite vyplniť vaše obočie. Môžete použiť obočie ceruzkou / gél alebo očné tiene pre rovnaký.

Krok - 8 Použiť Lipstick:

Teraz, keď ste urobil so svojím tvárou a očný make-up, pridajte trochu flush farby na perách. Dalo by sa použiť rúž alebo lesk na pery v čerstvých a prírodných farbách, ako je koral, svetlo ružové, nahý, atď dokončiť svoj vzhľad.

PRE TIP: Investujte viac informácií o výrobkoch pre starostlivosť o pleť, skôr ako na make-up produktov!

Výukové video, pozrite sa na nasledujúci odkaz:

Dúfam, že sa vám to páčilo tento výukový program! Existuje nejaký iný vzhľad budete chcieť vyskúšať? Podeľte sa s nami v poznámkach nižšie!

load...