Makeup

5 Celebrity s tetované obočie

5 Celebrity s tetované obočie

Máte radi mať obočie tetovanie? Chcú vyťahovať svoje obočie tetovanie, nech ste kdekoľvek? Obočie tetovanie sú v pohode, a niektoré špičkové celebrity tiež mali na ne! Chceli by ste vedieť, kto sú? Pokračovať s vašou čítanie!

Čo je to obočie Tetovanie?

Tetovanie sa stal najhorúcejšie trend pred niekoľkými rokmi. Kým málokto našiel útechu v tetovanie ako spôsob, ako sa vyjadriť, iní sa uchýlili k tomu, aby ukázali svoju spurnú pruh! Dnes sa mnohí ľudia začínajú uvedomovať mnoho výhod umenia tetovania. Ľudí v súčasnosti využívajú tvorivé zručnosti tetovanie získať späť svoje stratené vzhľad alebo vytvoriť vlastnosť nemajú prirodzene majú.

Tam sú niektoré celebrity, ktorí dostali obočia tetovanie zvýrazniť ich dobrý vzhľad a krásu. Získanie obočie tetovanie je pomerne bolestivá skúsenosť a vyžaduje odvahu. Vzhľadom k tomu, že je zostať navždy, jeden zlé rozhodnutie by mohlo znamenať narušenie svoj vzhľad po celý život. Avšak, dokonalá obočie tetovanie môžete zvýrazniť svoje funkcie pridaním tvar, farbu, symetria, hustotu a rovnováhu. To môže byť dlhotrvajúci a rozmazaniu bez riešenia, ako dostať, že dokonalý oblúk na tvár a do vášho glam kvocient! Chcete vedieť, aké celebrity vytetovať obočie?

load...

Najvyššie Celebrity s Tetovaný obočie

Nižšie je uvedený zoznam najväčších osobností s vytetované obočie obdiv pri najlepší!

1. Coleen Rooney:

Ona má obočie tetovanie, aby ste zistili, že má vždy dokonalý vzhľad. Kým make-up zvýrazňuje jej prirodzenú krásu, jej napustené obočie urobiť pomerne málo hláv obrátiť. Jej napustené obočie a prirodzené farby sú v príkrom rozpore. Teda, jej nový vzhľad dramaticky mení definíciu jej nádherné pohľady. Má veľmi poukázal obočie, ktoré by mnohí radi chváliť.

2. Natalie Cassidy:

Kým dáma má želiez krásu a šarm, ona rozhodla pre obočie tetovanie na premeniť štýl diva! Pomocou obočie ceruzkou bol jej obľúbený make-up trik, než sa dostane tetovanie. Mala veľmi tenké a riedke obočie skôr. Tmavá obočie atramentu vymedzuje jej jemné črty teraz. Obočie teraz oblúk dramaticky, aj keď väčšina z nich uznáva jej človeka s obočie tetovanie, niektorí môžu mať pocit, že robí jej vyzerať zmätený po celú dobu. Bez ohľadu na to, čo kritici hovoria, že klenuté obočie má štýl svoje vlastné!

load...

3. Katie Price:

Katie Price je známa pre jej make-up fetišom a ako ju využíva k dokonalosti jej vzhľad. Je to trendy, keď je jedna z prvých hrdiniek a modely ísť na obočie tetovanie pridať Oomph jej krásnych pohľadov. S permanentný atrament na tvar obočia, matka troch detí ušetrí veľa času, ktorý by inak strávili snaží, aby jej obočie vyzerať dokonale.

4. Angelina Jolie:

Ona je jedným z najlepších príkladov toho, ako sa dostať do obočia tetovanie právo. Angelina Jolie má obočie tetovanie na dotyk až po celej dĺžke jej prirodzeného rastu obočia a v rovnakej farbe. Jej obočie tetovanie vyzerá prirodzene a jemne pracuje mágie na jej strhujúce tvár! Ona je jednou z celebrít, ktoré si stanovili príklad toho, ako zdokonaliť jej vzhľad, bez toho aby sa cez vrchol!

5. Rihanna:

Rihanna má krásny hlas, a ona má drop-mŕtvych zmyselný vyzerá taky! Dostala obočia tetovanie zvýrazniť svoje vynikajúce vlastnosti zdvihla exotické odvolanie!

Hoci obočie tetovanie vyzerať cool, je vhodné nie je miešať asi moc s tetovaním okolo očí, pretože oblasť je veľmi citlivý a môže spôsobiť nezvratné poškodenie. Buďte opatrní a ísť iba školeným tetovanie umelcov.

To sú niektoré z osobností, ktoré majú vytetované obočie. Teraz už viete, štýl tajomstvo stáva glam bohyňa! Choďte do toho a získať obočie tetovať a premeniť sen diva. Poznáte nejaké ďalšie celebrity s vytetované obočie, a ak áno strieľať komentár nižšie.

load...