Makeup

Najlepšie Maybelline concealers - naše top 10

Najlepšie Maybelline concealers - naše top 10

Concealers pomôcť v tom, bezchybný povrch očí, ale je dôležité, aby si vybrať kvalitný výrobok. Čo je dôvod, prečo pri pohľade na korektor Maybelline je považovaný za ísť na značky. Maybelline má obrovský rozsah concealers a je k dispozícii v mnohých odtieňoch, ktoré uľahčuje nájsť perfektný zápas.

Najlepší Maybelline Concealers

Tu sme zoznam 10 najlepších Maybelline concealers.

1. Maybelline Dream Lumi Dotykový Zvýraznenie Korektor:

Kúpiť Maybelline Dream Lumi dotykové Zvýraznenie Concealer Pre ₹ 1,699.00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-lumi-touch-highlighting-concealer

load...

To korektor má tri odtiene slonovej kosti, fanúšik a medu. Dodáva sa s kefou in-postavený tak, aby ho bolo možné nosiť na cestách. Textúra je hladká a mieša ľahko, bezo biely nádych. Zdôrazňuje tiež vaše oči.

2. Maybelline Instant Age Rewind Eraser tmavé kruhy pod očami Concealer:

Buy Maybelline Instant Age Rewind Eraser tmavé kruhy pod očami Concealer Pre ₹ 1,099.00 @ www.amazon.in/maybelline-instant-age-rewind-eraser-dark-circles-concealer

To korektor je k dispozícii reálne, ľahké, stredné, med, neutralizátor a lesk odtieňov. Dodáva sa v skrútené rúrky s hubkou na vrchole; musíte otočiť rúrku získať požadovaný výsledok. To dostane ľahko mieša a dáva práškovým lakovaním. Je veľmi ľahký a nevyzerá ťažké vôbec.

load...

3. Maybelline Clear Glow BB krém:

Kúpiť Maybelline Clear Glow BB krém pre ₹ 200.00 @ www.amazon.in/maybelline-clear-glow-bb-cream

To Maybelline BB krém cum korektor zakrýva tmavé kruhy pod očami, kazy a iné nedokonalosti perfektne bezo biely nádych. Je to veľmi rozumné a je dodávaný v cestovnom priateľskej trubice. Je k dispozícii v mnohých odtieňoch. Vzorec je krémová a ľahko sa mieša.

4. Maybelline Dream Matný pena:

Kúpiť Maybelline Dream Matte Mousse Pre ₹ 660.00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-matte-mousse

Tento sen pena funguje skvele ako korektor. To bude skrývať všetky svoje nedostatky a umožňuje dokonalé pod očami. Je to krémovej konzistencie, ktorá robí to hladký miešať, ale je to nelepí vôbec.

5. Maybelline Superstay Korektor:

Kúpiť Maybelline Superstay Concealer Pre ₹ 1,251.11 @ www.amazon.in/maybelline-superstay-concealer

To korektor je dodávaný v roztomilé rúrky s srna stôp aplikátora. Má krémovú konzistenciu, ale nevyzerá to cake. Vzhľadom k krémovou textúrou sa ľahko mieša. Korektor zostáva po dobu 6 - 7 hodín, ľahko bez náteru.

6. Maybelline Fit Me Korektor:

Kúpiť Maybelline Fit Me Concealer Pre ₹ 500,00 @ www.amazon.in/maybelline-fit-me-concealer

Tento korektor poskytuje stredné až vysoké pokrytie. Textúra je hladká a nevyzerá to cake. Vzorec je ľahký a nebudete cítiť žiadnu ťarchu.

7. Maybelline Dream Mousse Korektor:

Kúpiť Maybelline Dream Mousse Concealer Pre ₹ 4,067.83 @ www.amazon.in/maybelline-dream-mousse-concealer

Dodáva sa vo vani obale a je k dispozícii v 3 - 4 odtiene. To v sebe skrýva svoje pod očami hladko a dáva vám vzduch-soft pocit. Vzorec je buildable a môžete podľa toho postaviť. Tento olej bez korektor sa najlepšie hodí pre mastnú pleť.

8. Maybelline Coverstick Korektor:

Kúpiť Maybelline Coverstick Concealer Pre ₹ 4,148.00 @ www.amazon.in/maybelline-coverstick-concealer

To korektor prichádza v 8 rôznych odtieňoch, takže budete mať svoj odtieň ľahko. Obal sa vykonáva v ľahko použiteľnom tyč, vďaka čomu je cestovanie priateľský taky. To v sebe skrýva svoje tmavé kruhy pod očami a škvŕn, bez toho aby sa cake. To tiež nezanecháva biely nádych.

9. Maybelline Mineral Power Natural Obracanie Concealer:

Kúpiť Maybelline Mineral Power Concealer Pre ₹ 3,650.00 @ www.amazon.in/maybelline-mineral-power-concealer

To korektor je dodávaný v 6 odtieňoch a poskytuje stredné až plné krytie. Konzistencia je dobré a ľahko sa mieša. Textúra je ľahká a to je dôvod, prečo to nevyzerá cake. To tiež rozjasní vaše oči a zostane po dobu 6 hodín bez náteru.

10. Maybelline Instant Age Rewind Eraser tmavé kruhy pod očami:

Kúpiť Maybelline Instant Age Rewind Eraser tmavé kruhy pre ₹ 832,00 @ www.amazon.in/maybelline-instant-age-rewind-eraser-dark-circles

To korektor je ľahko splynúť aj s prstami. Skrýva tmavé kruhy ľahko a vzorec je buildable. To nevyzerá cake a dáva prirodzený vzhľad vašich očí. Táto dlhotrvajúca korektory zostane po dobu asi 5-6 hodiny ľahko. K dispozícii je 6 odtiene z čoho vyberať.

Skúste tieto úžasné očné concealers a zvýrazniť oči krásne. Nezabudnite nám zanechať komentár!

load...