Makeup

Top 10 svadobné makeup umelci v Chennai

Top 10 svadobné makeup umelci v Chennai

Chennai a celej južnej Indii je hlboko zakorenený v tradíciách a zvykoch. Kultúrny život v Chennai je o prepracovanom etnickým jedlom, hudbou a tancom. Vzhľadom k tomu, svadby sú dôležitou súčasťou každej kultúre, juhoindickom svadby nie sú menej komplikovaný ako iné kultúrne a náboženské aktivity. Južné indickej svadby sú zdĺhavé záležitosti s mnohými rituálov a tradícií, ktoré sú horlivo dodržalo. Svadby v Chennai, alebo južných indických svadby sú známe po celej krajine pre svoju jedinečnosť, rituály počas svadobného obradu jedlo servírované na recepcii, alebo dokonca tradičné oblečenie a make-up pre nevestu a ženícha sú jedinečné. Ako už bolo spomenuté, svadby v Chennai sú zdĺhavé von záležitosti, ktoré znamenajú veľký tlak na nevestu sluší aj potom, čo prešli hodinách tradičných a náboženských obradoch. Avšak, nevesty v Chennai podarí vyzerať žiarivý skrz celý svadobný a uznanie si zaslúži, aby veľké svadobné maskérka z mesta. Tu je úplný zoznam desiatich svadobné vizážistu z Chennai, ktorí vložili svoje umelecké zručnosti do tvorby nevesty v Chennai krásna ako je tomu obvykle.

Top Ten umelci For Svadobné líčenie v Chennai:

1. Ibrahim:

Vysoko hodnotené klientmi, Ibrahim a jeho tím svadobných vizážistov sú dobre známe po celom Chennai pre výnimočné svadobný make-up umenie. Ibrahim sa špecializuje na značky ako MAC, Bobby Brown, YSL, Dior a Krylon. Spolu s tým, že najlepšie svadobné maskérka v Chennai, on tiež celkom kaderník! Ibrahim dotvára na svoj svadobný deň krásu režime s bezplatnou účes.

2. Noor Mohammed:

Špecializujúca sa na tradičné južnej indickej svadobný make-up, Noor Mohammed je vyhľadávaným svadobné maskérka v Chennai. Registrovaný člen Južnej indickej Cine make-up a vlasový styling asociácie Noor má viac ako desať rokov svadobný make-up skúsenosti pod opaskom.

load...

3. Suresh Kumar:

Ďalším registrovaným členom The South Indian Cine make-up a vlasový styling asociácie Suresh je rovnako populárny pre svoje svadobné make-up zručnosti po celom Chennai. Suresh má rozsiahle portfólio pracovať s južných indických filmových a televíznych reklám.

Adresa: No: 29-16, Ponnambalam Street, KK Nagar, Chennai - 600 078

4. Akriti Sachdev:

Akriti pracoval pre MAC ako maskérka a vyučil z najlepšie pred prechodom na etablovať ako samostatná nezávislá svadobný make-up expert. Populárne na YouTube, Akriti rozhodne vie, čo to znamená vyzerať čo najlepšie vo svoj veľký deň.

load...

Adresa: No: 17, 4. Lane, Nungambakkam, Chennai 600034

5. G. Venkatesh:

S dvadsať sedem rokov skúseností v odbore svadobný make-up, G. Venkatesh je populárny meno na svadobné obvode celej Chennai. Špecializujúca sa na tradičné južnej indickej make-G Venkatesh sa hľadal po mnohých tradičných južnej indickej nevesty.

6. Jeya Shreevarshini:

Jeya Shreevarshini je certifikovaný na Kryolan makeup akadémie v Londýne a s 9 rokov skúseností v tomto odbore, pochopí význam krásne makeup a robí vám vyzerať čo najlepšie na svoj veľký deň. Ona je tiež dobre známy pre iné svadobných služieb, ako sú vlasy a Saree vešať.

Adresa: g6, Lloyds kolónie, Royapettah, Chennai 14 Kontakt Ph: 09962602555

7. Viji:

Popular s Chennai nevesty, Viji je zavedená vizážistka šesť rokov skúseností predviesť. Špecializujúca sa na svadobný make-up, Viji tiež robí make up pre ženícha, takže vy a vaša spriaznená duša vyzerať žiarivý na svoj veľký deň.

Adresa: No: 136 AP Akshaya Byty, Thulasingham Street, Perambur, Chennai 600011

8. Nithyasri:

Nithyasri vychádza z Anna Nagar a je odborníkom v oblasti tradičnej svadobný make-up pekných pár rokov. Overený MAC profesionálny Nithyasri tiež zameriava na použitie iných známych značiek ako je Bobby Brownom a Kryolan, ktoré vám pomôžu byť najkrajšie možný nevesta.

Adresa: R - Block, No: 44, 15. Ulice, Anna Nagar East, Chennai 600040 Email: [email protected] Kontakt: 99400 35119, 98408 24400, 98408 92684, 044-2626 7703, 044-4217 1019.

9. Siva Kumar:

Prevádzkové z KK Nagar Chennai, Siva Kumar s osemnásť rokov skúseností predviesť je stálicou v odbore jemnej svadobný make-up. Shiva má rozsiahle skúsenosti s prácou s radom južnej indickej celebrít a filmových hviezd, takže si môžete byť zvyšok vás uistiť, odovzdávame sami sa k skúsený krásy odborník na najdôležitejší deň v tvojom živote.

Adresa: No: 6C - 27, KK Nagar, Chennai 600078

10. Yaksheetasri:

Yaksheetasri je jedným z najznámejších svadobné salóny v Chennai. Je umiestnená na Anna Nagar, Chennai.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...