Makeup

Najlepšie značky minerálnych make-up - naša špička 10

Najlepšie značky minerálnych make-up - naša špička 10

Už niekoľko rokov, make-up prešla veľkou zmenou. Príchod minerálnych značiek make-up a produktov na trhu pridal niekoľko nových veľkých mien do zoznamu. Kým stále viac a viac žien, sú stále pochopiť, že je dôležité starať o svoju pleť, povedomie a dostupnosť dáva podnet k popularite minerálny make-up, myšlienka je, aby sa postarali o svojej koži, aj keď budete používať make-up. Ak ste sa pokúsili im ešte nedošlo, že to stojí za pokus.

Niektoré z hlavných výhod používania minerálny make-up sú nasledovné:

  • Vyrobené z čistých surovín a takmer bez použitia chemikálií
  • Dobrý na koži a nebude spôsobovať alergie alebo zlomiť outs
  • Zlepšiť štruktúru kože
  • Môžu byť použité na dlhú dobu, pretože nemajú dátum ukončenia platnosti

A tu sú top 10 minerálny make-up značky v Indii

load...

1. The Body Shop:

Minerálny make-up India rad Body Shop zakladá z troch druhov základov, tekutiny, prášku a kompaktné. Tie sú vyrobené s kombináciou čistých minerálov a za studena lisovaný extra panenský olivový olej.

2. MAC:

Mac mineralizáciu Skinfinish Natural nadácie / prášku pokračuje byť obľúbený medzi vizážistov, celebrít a tí, ktorí využívajú ju pravidelne každý deň. Ide o púder s minerálmi, ktoré boli pomaly pečené a je veľmi ľahký na koži.

3. Beyu:

BeYu je minerálna nadácie prášok je extrémne ľahký produkt, ktorý neupcháva póry a je vhodný pre všetky typy pleti, najmä citlivú pokožku.

load...

4. Avon:

Avon minerálne základ je zvlášť vhodný pre začiatočníkov, ktorí sa snažia z minerálnej make-up. Základ je vyrobený z čistých minerálnych pigmentov, ktoré dáva prirodzenú svetelnú farbu a neobsahuje mastenec, oleja a vône. Skvelé pre všetky typy pleti, najmä citlivú pokožku. Sú k dispozícii výhradne s Avon poradcami.

5. Sheer Obal:

Sheer Cover je úplne minerálnej báze značka, že je ľahko dostupné. Ich prirodzeným make-up obsahuje 100% šetrný k pokožke minerály a nepoužívajú žiadne zložky, ktoré môžu poškodiť kožu. Minerálne zloženie je špeciálne navrhnutý tak, aby jemný a nie je dráždivý na kožu, takže je ideálny pre citlivú pokožku. Prípravok tiež obsahuje antioxidanty, ktoré bránia starnutiu a odchode zdravú pokožku. Sortiment zahŕňa základ, korektor, hydratačné, základňu pre obojstrannú (to je ako základný náter), čistiaci prostriedok.

6. Lancome:

Lancôme je minerálna prášok ruměnec je formulovaný s bielym zafírovým komplexom a čistých minerálnych pigmentov, ktoré sú ideálne pre starnutie pokožky a bojové. Pomáha omladiť pokožku a neobsahuje olej, mastenec a vône, a preto je mimoriadne vhodné pre citlivú pokožku.

7. Clinique:

Tieto dva make-up produkty, ktoré Clinique ponúka v Indii sú jeho mieša púder na tvár a kompaktné. Oba produkty sú na báze minerálneho a bez mastenec, oleja alebo vôňa. Tie pomáhajú znižovať jemné linky, sú bezpečné pre citlivú pokožku a sú konzervačné látky.

8. Revlon:

Revlon je prídavok na trh minerálny make-up je vo forme svojho aqua minerálneho prášku, ktorý v sebe spája dokončovacie dobrotu kokosového vody a neobsahuje žiadne oleje.

9. L'Oreal:

L'Oreal má v súčasnej dobe skutočnú zápasu minerálne základ k dispozícii v Indii v rámci svojho radu minerálny make-up. To sa skladá z 95% minerálnych látok a nemá žiadny parfum ani konzervačné látky. Dermatologicky testované a zvlášť vhodný pre citlivú pokožku.

10. Tváre:

Rozsah minerálny make-up z tvárí v súčasnosti pozostáva z minerálneho sypkého prášku. To je tiež vône a konzervačných látok takže je vhodný pre všetky typy pleti, najmä citlivú pokožku.

Tak ktorý z jedného z nich je podľa vás je najlepší medzi najlepšími minerálny make-up značky v Indii? Ešte nám zanechajte komentár!

load...