Makeup

Ako zdvíhať vaše obočie?

Ako zdvíhať vaše obočie?

Pár dobre udržiavaných a tvarované obočie je celý rozdiel na svoj vzhľad. Ak chcete získať dokonalý sadu obočia, nemusíte byť profesionálny, ale budete musieť dodržiavať niektoré základné pravidlá, keď sa pripraviť obočie.

Výber ideálne prostredie pre tweezing obočie

Použite bežný zrkadlo v spojení s jasným svetlom. Light vám pomôže mať dobrý výhľad na ďalšie vlasy. Akonáhle to urobíte pár tweezes, krok späť a vidieť výsledky z ďaleko, to vyhýba preháňania.

load...

Tweez obočie po horúcej sprche

Pre menej bolestivú Tweezing, skúste tweez na obočie po zobrali horúcom vodnom kúpeli. Vlasové folikuly otvoriť a teda ťahanie von sa stáva jednoduché a menej bolestivé.

Študovať tvar tváre

Vedieť, aký typ obočie bude vyhovovať svoju tvár - plnšie, silnejšie alebo tenký. Oblúk je dôležitou súčasťou obočie a starostlivosť by mali byť prijaté v ich utváraní; nerobia to príliš vysoko.

Vyberte si najvhodnejšiu pinzety

Zvoliť správne pinzety, je šikmá špička umožňuje presné a pomáha zabrániť nechcenému privretiu vašu pokožku a zároveň tweezing.

load...

Pomocou krémová ceruzky načrtnúť alebo vytvoriť tvar

Použitie krémovej bielej alebo čiernej Kohl ceruzky načrtnúť obočie a označte požadovaný tvar. Vyhnúť sa tie voskové, ktoré upchávajú póry a držať na vlasy.

Určenie tvaru

Tvar je najdôležitejším prvkom v procese Tweezing a tu ukážeme vám, ako určiť ideálny tvar pre vaše obočie

 • Trvať dlho, ceruzku alebo tenkú štetcom a lemujú ju pozdĺž strany nosa sa čelo začína hneď nad slzného kanálika.
 •  Teraz vezmite ceruzku / kefu a jedným koncom na strane nosa a vykonať pod uhlom 45 stupňov.
 • Neviditeľná čiara by mali ísť priamo cez žiaka a na mieste, kde sa ceruzka dotkne obočie bude najvyšší bod a bude určovať tvar oblúka a polohy.
 •  Umiestnite jeden koniec ceruzky na nose linky a druhý koniec pozdĺž vonkajšieho kútika oka, ako by mali spĺňať obočie.
 • Majte na pamäti, že perfektný vyzerajúci obočie má mierny oblúk tak nerobia to neprirodzene vyššia alebo veľmi klenuté.
 • Kefa na obočie hore s obočie štetcom / zubná kefka a zistiť, či je nutné ich zastrihnúť. Zapojte sa do miesta a vytvoriť tvar osnovy podľa ako váš požiadavku, rovnako ako na obrázku nižšie.

 • Trhať vlasy alebo mimo linku, vychádzajú z pod obočie a neskôr trhať vlasy nad čelom.
 • Môžete skrátiť v prípade, že srsť je príliš dlhá.
 • Po tweezing, platí aloe vera gél na upokojenie pokožky. To tiež pomáha zbaviť sa začervenanie, ak existuje.

Niektoré ďalšie tipy:

 • Tí, ktorí majú medzery a nerovnomerné rast, môžu vyplniť pomocou tmavo hnedé očné tiene alebo použiť obočie kit, aby sa vaše obočie vyzerajú prirodzenejšie. Čierna vyzerá neprirodzene, odtieň svetlejší vždy pomôže.
 • Úprava by mala byť vykonaná šetrne
 • Ak chcete, aby sa vaše obočie v kondícii po celý deň, použiť nejaký obočie gél alebo transparentné riasenku. Prípadne, trvať trochu svojho obvyklého laku na vlasy a jemne votrite ho nad obočie, aby im na mieste.

Šťastné tweezing!

load...