Makeup

7 make up tipy z Japonska

7 make up tipy z Japonska

Japonky sú veľmi krásne so svojou bezchybnú pleť, hodvábne hladké vlasy a drobná orgánov. Majú úžasnú obliekania zmysel a elegantný štýl dobre niesť sami. Sú tak dokonalé, že sa nás drží, čo by mohlo byť krása tajomstvo japonskej ženy.

Tieto krásky konečne odhalil nám nejaké úžasné know-how na svojom make-upu bežné a kozmetické poradenstvo. Tak som tu, s vami zdieľať svoje najlepší make-up tipy pre japonské ženy. Vždy sa môžete začleniť tie, ktoré budete potrebovať, že jo?

Japonské Makeup Tipy

1. Základné make-up je veľmi dôležité:

Rovnako ako vždy hovorím, dobrý plátno robí dobrý obraz. Bezchybné zakončenie nadácie, kompaktný a sypký prášok je všetko, čo potrebujete, aby si to pravé. Primer, korektor a zvýrazňovače sa pridá k vašej kráse. Žlté tóny majú tendenciu vyzerať prirodzenejšie na japonskej pleti.

load...

2. Foundation:

Hovorí sa, že základom nie je potrebné aplikovať na celú tvár. Ak ste už nanesení primeru a korektor použiť základ na častiach, kde je to skutočne potrebné. To vám pomôže udržať viac prirodzený vzhľad. Primer funguje ako kúzlo skryť póry. Dobrý primer pridáva v dobrej textúry na tvári a pomáha udržať make-up lepšie po dlhšiu dobu trvania.

3. Korektor:

Mala by sa použiť veľmi ľahko. Korektor je formulovaný tak, aby skryť tmavšie nedokonalosti. Takže táto aplikácia zaisťuje, že ste nepreháňajte to a skončiť s nepravidelným kožu. Korektor môže byť aplikovaná pred alebo po založení v závislosti na make-up rutina.

4. Nastavenie sa sypký prášok:

To vám dáva bezchybný povrch a pomôže zostať bez oleja po celé hodiny. Japonky majú prirodzene dobré kožu, takže svetlo vzduch ako povrch by vám mal dať dohromady.

load...

5. Zvýraznenie:

Ide o dôležitý aspekt make-up, ktorý je zvyčajne ignorovaný, pretože je to bežná predstava, že zvýraznenie je ťažká úloha. Nie, nie je. Môžete zvládnuť s trochou praxe. Zvýraznenie pomáha dať úžasné definíciu na váš tvár a zdôrazňuje svoje najlepšie vlastnosti. Naneste ju na lícach, okolo očného okolia, most nosa, jablká, rohoch úst podobne, v závislosti na tom, kde chcete mať dobrý vplyv. Dobrý zvýrazňovač pôsobí tiež ako korektor tým schováva nedokonalosti pod ním.

6. Natáčky a riasenky:

To sú vaše najlepší priatelia pre zvýraznenie očí a zásadnú súčasť techniky aplikovanej na make-up z Japonska. Správne použitie predĺženie a objem na riasenku bude naozaj zvýrazniť svoje oči a aby vyzerali jasný. Použite kulma, aby vaše riasy prirodzenejší vzhľad. Nie viac ako platiť hoci; zhlukovaniu rias z nich robí opticky zmenšujú.

7. Očné linky nie je nutné:

Hoci sa to zdá ako nutnosť, je to naozaj nie je. Použite vložku očí iba v prípade, že chcete definovať oči. Vzhľadom k menšej oči, Pokiaľ ide o Japonci make-upu, tieto ženy zvyčajne držať prírodný vzhľad, ktoré zahŕňajú lesk na pery, riasenku a veľa červenať, aby v požadovanej farbe. Play svoje oči s očné tiene v prípade potreby. Byť pohodlné s tým, kto ste a vidieť tie obdivné pohľady strieľať hore! Teraz, strieľať komentár a dajte mi vedieť vaše návrhy.

load...