Makeup

Najlepšie produkty make-upu Revlon - naše top 10

Najlepšie produkty make-upu Revlon - naše top 10

Revlon bol prvý medzinárodný kozmetická značka má začať v Indii. Dnes je meno počítať s sa v kozmetickom priemysle v Indii. Spoločnosť ponúka širokú škálu vysoko kvalitných dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť, starostlivosť o vlasy a farby na vlasy. Dnes som sa predstaviť niektoré z najlepších make-up produktov predajné Revlon.

Best of Revlon Kozmetické prípravky

1. Revlon Super Lesklé Rúž:

Kúpiť Revlon Super lesklá rúž Pre ₹ 563,00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-lipstick

Revlon Super lesklé Rúže sú obľúbené kultový medzi ženami všetkých vekových kategórií a prichádzajú v rade odtieňov z čoho vyberať. Tieto rúže sú super krémová, pigmentované a poskytuje plný rozsah služieb v jedno zotretie. Trvalá sila je tiež dobré, ako to trvá aj po dobu štyroch hodín pri teplote minimálne. Táto rúž prichádza v rôznych prevedeniach, ako je krémová, mrazu a lesk.

load...

2. Revlon Color burst Lip maslo:

Kúpiť Revlon synchronizačný signál farby na pery Maslo pre ₹ 679.00 @ www.amazon.in/revlon-color-burst-lip-butter

Revlon lip maslo je maslový a lesklý balzam na pery, ktorá prichádza v krásnych sýtych farbách. Textúra je veľmi hladký a hydratačné, pretože obsahuje bambucké a kokosové maslo. Tieto produkty sa stali hitom, akonáhle sa začal. Farba mizne po 2 hodinách opúšťať škvrny pozadu.

load...

3. Revlon Top Speed ​​nechty smalt:

Kúpiť Revlon Maximálna rýchlosť nechty sklovinu ₹ 280.00 @ www.amazon.in/revlon-top-speed-nail-enamel

To je jeden z bestsellerov z Revlon make-up produktov, ktoré tvrdia, sušiť a nastaviť v 60 sekúnd. Dodáva sa v 32 žiarivých farbách a prináša prekvapivo rýchly farbu za púhych 2 vrstvách. Dodáva sa s vstavaným vrchného náteru, ktorá poskytuje hladký povrch salon na nechty. Kefka je tiež dobré kvality, ktorý poskytuje hladké a rovnomerné nanášanie. Trvalá sila tento je tiež slušná; to trvá asi 4 až 5 dní, po ktorej začne chipping.

4. Revlon Photo Ready Makeup:

Kúpiť Makeup Revlon Photo pripravený k ₹ 975,00 @ www.amazon.in/revlon-photo-ready-makeup

To je jeden z najlepších základov na trhu k dispozícii. Tieto produkty poskytujú úžasné pokrytie doteraz cíti extrémne ľahký na koži. To nevyzerá cake a ani okysličovanie pokožky, ale poskytuje krásny zdravý lesk na pleti. Okrem toho prichádza s dávkovačom balenie čerpadlá, ktorá uľahčuje spôsob aplikácie.

5. Revlon Len Bitten zulíbání balzam na pery škvŕn:

Kúpiť Revlon Len Bitten zulíbání Balzam Stain @ www.amazon.in/revlon-just-bitten-kissable-lip-balm-stain

Revlon práve pohrýzol zulíbání balzam na pery škvrna je ľahký peru škvrna, ktorá prichádza v rozkošné pastelka, ako je balenie. To má otočný mechanizmus, ktorý nevyžaduje ostrenie. Vzťahujú sa naprostá ale obrátiť jasnejšie na perách po niekoľkých minútach. Jedná sa o pomerne hydratačné pery škvrny a posledný 5+ hodín na mne. Dodáva sa v 8 žiarivých odtieňov, ktoré môžu zodpovedajú akýkoľvek vzhľad či nálady.

6. Revlon Photoready Compact make-up:

Kúpiť Revlon Photoready Kompaktný make-up pre ₹ 1,294.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-compact-makeup

Tento je unikátny kompaktný s krémovou textúrou, ktorá nasadá na mäkký povrch prášku po aplikácii. To dokonca obsahuje SPF 20, ktorý je ďalšou výhodou. Kompaktný nasadá na polo matným povrchom. Kompaktný poskytuje slušné pokrytie a účinne zakrýva póry, značky a tmavé kruhy pod očami.

7. Revlon Colorstay Minerálne Blush:

Kúpiť Revlon Colorstay Mineral Blush @ www.amazon.in/revlon-colorstay-mineral-blush

Revlon ColorStay minerálna tvárenka prichádza do 3 úžasné odtiene, ktoré budú vyhovovať každý tón pleti. Rumenec poskytuje prirodzený povrch a dáva ružový lesk na tvári. Rumenec má úžasnú textúru pracovať s a spája bez akýchkoľvek ťažkostí. Pobyt energia je tiež úžasné; zostane pre dobrú 8 hodín. Trblietanie je tiež dokonalý a nevyzerá cez vrchol.

8. Revlon High Intensity Eye Shadow Palette:

Kúpiť Revlon High Intensity Eye Shadow Palette @ www.amazon.in/revlon-high-intensity-eye-shadow-palette

Revlon High Intensity Očné tiene paleta je dodávaný s 8 pekne farebné tiene s matným povrchom, metalických a perleťových povrchových úprav. Tiene sú veľmi mäkké a hladké aplikovať a zmes dobre a rovnomerne na viečka. Odtiene sú super pigmentované, takže by ani nutné použiť základný náter pod ním. Neexistuje žiadny křídovitost a vypadnúť, a to zostane dobré 6 hodín na viečka. Produkt maloobchodné RS 825. To je najlepší medzi Revlon očný make-up produktov.

9. Revlon Color burst lesk na pery:

Kúpiť Revlon Color burst lesk na pery Pre ₹ 550.00 @ www.amazon.in/revlon-color-burst-lip-gloss

Revlon Color burst rtu glosy sú husté glosy a vyskytujú sa v 12 ohromujúci odtieňoch. Títo komentuje sú dobre pigmentované a pokrývajú pery pigmentácie v jednom alebo v dvoch oháňa. Trvalá sila nie je tak veľká s ohľadom na ich glosy, ale slabnúť zanecháva škvrny pozadu. Väčšina odtieňov sa trblietanie v ňom, okrem dvoch, oheň a Papaya. Lesk sa cíti veľmi ľahké a nelepivé na perách.

10. Revlon Colorstay krém gél očné linky:

Kúpiť Revlon Colorstay Creme gél očné linky pre ₹ 1,045.06 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-creme-gel-eye-liner

Tento gél vložka prichádza v peknom škále farieb, ako je čierna, gaštanové, hnedé a modré. Jedná sa o pekne pigmentované vložku, ktorá stanoví s matnou povrchovou úpravou. Dodáva sa s mäkkou kefkou v balení, čo je celkom v pohode. Vložka platí dobre a môžete vytvoriť rôzne pohľady v závislosti na vašej nálade a preferencie. To dáva bohaté farby oplatí že pobyty rozmazanie zadarmo po dlhú dobu.

Dúfam, že ste našli tento článok na Revlon make-up produktov zaujímavého. Takže, čo všetky produkty budete prevodovky vo vašej kráse šatníku? Podeľte sa o svoje názory vo svojich komentároch!

load...