Makeup

Ako používať modré očné linky?

Ako používať modré očné linky?

Uplatnenie očné linky je hračkou pre niektoré z nich. Ale pokiaľ ide o použitie farebné očné tiene, sa stáva trochu zložitejšie. Dôvodom je, že tie farebné nemusí vyzerať ako jemné alebo príležitostné ako čierne robí.

Keď hovoríme o modré očné tiene, môžu buď vyzerať veľmi lichotivé, alebo nie je vhodný vôbec, ktoré sa líšia od človeka k človeku. Vďaka Bohu, pretože som spadá do prvej kategórie. Blues sú moje obľúbené, a ja ich nosiť tak nedbalo, ako nosím tie čierne. Ak máte niečo v dileme o tom, či by vám vyhovoval blues, alebo nie, alebo ak si myslíte, že bude vyzerať o niečo väčšiu pozornosť popada, než by ste chceli pre seba, potom ste pravdepodobne čítanie správne miesto. Tu je spôsob, ako aplikovať modré očné linky, ktorá by, aby vyzerali menej ostrý a stále vyzerať atraktívne na oči.

Začnime, nie?

Použité produkty:

Spôsob aplikácie:

Krok 1:

Ak ste boli po mojej príspevky by ste ľahko uhádnuť teraz, že prvým krokom bude vždy hydratačné okolie očí a pripraviť vaše obočie. Nikdy nechať obočie sa pritom očný make-up, pretože to je to, čo v ideálnom prípade sa zmení vzhľad vašej tváre. Skrývajú pod oblasti okolo očí v prípade potreby.

load...

Krok 2:

Vezmite modré očné linky v akejkoľvek forme ste výhodnosť ceruzky, gélu alebo kvapaliny. Beriem ceruzky očné linky od Revlon, ktorá sa stane byť jeden z mojich najobľúbenejších blues. Stačí nakresliť ľahkou mŕtvicu ísť pozdĺž tvaru očí. Ak sa snažíte modré očné linky prvýkrát, ísť na tmavší odtieň modrej, pretože tie tmavšie vyhovovali indickej oči viac ako ich ľahšie náprotivky.

Krok 3:

Teraz čerpať celý okraj udržať líniu tenký u vnútorného kútika a husté na vonkajšie. Aplikovať tak blízko línie rias ako je to možné.

Krok 4:

Teraz sa čierne očné linky a čerpať veľmi tenká línia nad modré vyššie sa drží v blízkosti línie rias. Tento krok nebude zahŕňať len vykukujúce kožu lepšie, ale aby vaše modrá ceruzka na oči vyzerajú trochu jemnejšie a mäkká. Tí, ktorí sa brániť nosiť modré vložiek by mal skúsiť touto cestou, a som si istý, budete mať lepšie výsledky.

load...

Krok 5:

Vezmite čiernu Khol / Kajal a lemujú svoj vodné linku udržiavanie vnútorný roh nahý.

Krok 6:

Teraz sa podobný očné tiene farbu ako modré očné linky na ceruzku alebo Smudger kefou. Použiť, že na vonkajšom rohu spodnej línie rias v spojitosti s modrou očné linky, prebiehajúce smerom k vnútornej strane. Zachovať tento krok obmedzený iba k vonkajšiemu kútiku; rozširuje sa pozdĺž celej línie rias bude, aby to vyzeralo na vrchol vo väčšine prípadov.

Krok 7:

Aplikujte zvýrazňovač do vnútorného kútika a roztrhnutiu potrubia priestor, ktorý sme opustili holé vo vyššie uvedených stupňoch cieľavedome. Postupujte podľa očné marže pritom tento krok, inak to nebude vyzerať, ako si želáme.

Krok 8:

Curl riasy a naneste maskaru. Požadovaného vzhľadu sa dosiahne tento krok je ten posledný.

Určite ste si všimli použitie modré očné linky týmto spôsobom robí to vyzerať tak oveľa krajší a už vôbec nie cez vrchol, pretože väčšina z vás obávali, že by bolo. Tento vzhľad je možné nosiť na dennú prácu príliš s nahé odtieň Lipcolor. Takže, budete platiť modré očné nabudúce?

Skúste to a dajte mi vedieť, či ste sa zbavili svojich modré očné linky zábran, alebo nie.

Až nabudúce, starať!

load...