Makeup

Ako aplikovať červenú tvár na tvár?

Ako aplikovať červenú tvár na tvár?

Blush je dôležitou súčasťou vášho denného make-up rutina. To vám dáva modelovaná čeľusť vzhľad, ktorý robí vaša tvár vyzerať štíhlejšie a vlastne tvarovaná. Správna swipe dokonalé farebné červenať vám môže dať perfektné fotogenický pohľad. Pre aplikovanie červenať na rôznych tvárí, proces aplikácie musí líšiť od jedného tvaru tváre na druhý.

Zvlášť, keď ide o okrúhlu tvár kontúr sa červenať, je potrebné, aby pár vecí na mysli. Dnes sme vám ukáže krok za krokom procesu, o tom, ako sa uplatniť rumenec na okrúhlu tvár.

Ako uplatniť Blush na okrúhlu tvár?

Niekoľko základy, než sa začať používať rumenec na okrúhlu tvár:

1. Vyberte si farbu červenať blízkosti vašej pleti pleti. Ak ste naozaj bledo potom ísť na ružovkasté odtiene inak vybrať broskyňový ružové odtiene, ako budete pohybovať smerom k opálenej pleti odtieňa stupnice. Pre indickej svetlou pleťou svetlo ružová tvárenka vyhovuje najlepšie chvíľu pre indické opálenou pleťou broskyňový odtieň je najlepší.

load...

2. Nepoužívajte lesk alebo trblietky rumenec na dutinách tvárou.

3. Ak žiadate práškové červenať, neplatí priamo cez nadácie, ktorá má práškový povrch. To bude len viesť k blotchiness. Naneste hydratačný krém ako prvý. Ak si nechcete použiť hydratačný, potom naneste hydratačný tónované miesto základ priamo a potom použite prášok ruměnec na ňom.

U krému pohľad sa používať na práškové kompaktný bázy. To povedie k menšiemu blotchiness. Nemusíte sa starať o typ základové príliš veľa v tomto prípade.

load...

4. Vyhnite sa používaniu prstov, tampóny, vatové tampóny alebo make-up huby. Používajte kvalitné červenať kefa. Vidieť, že štetiny majú super saténový mäkký pocit k nim.

5. Pre okrúhlu tvár konturovanie tváre je veľmi dôležité, aby to viac oválny a modelovaná vzhľad.

Ako sa uchádzať rumenec na okrúhlu tvár?

1. Musíte používať rumenec na najmenšom priestore medzi obočie a vlasovej. To dá uhladenejší vzhľad čela.

2. Suck svojej tváre dovnútra a sledovať obrys lícnej apples.Swipe veľmi ľahko do dvoch až troch úderov po stranách na tvár jablkami počnúc blízkosti úst bodu odchádzajúci asi pol palca aľ do bodu blízko ucha.

3. Blush obrysy nielen tvár, ale aj zostrí nos. Vezmite červenať kefa a v jednej priamke pozdĺž strany nosa. Urobiť to isté na druhej strane. Nepoužívajte po nosa kosť.�

4. Okrúhlu tvár je v podstate kruhový, pretože guľatosti brady. Je preto potrebné dlabanie v oblasti brady. Sledujte červenanie podľa zobrazených riadkov nižšie. Ten palec priestor na oboch stranách brady by mala byť jedna jemne dotykom červenať. Nepoužívajte príliš červenať tu. Použitie, čo je vľavo na štetec.

 [Čítajte: Blush kefu a ich výhody]

5. Konečná obrys ostenia by mal byť nasledujúce pre okrúhlu tvár.

Blush by mali byť vždy použité s ľahkou rukou, takže začervenanie zapletie s vašej koži a mal by vyzerať prirodzene.

6. To je úplne voliteľné, ale ak chcete, ružový nádych lícnych jablká, potom zvoľte iný odtieň tvárenky, ktorý je ľahší ako tieňa, ktorý používate k obrysom a dať guľatou výpad tohto červenať na tvár jablká.

Tip: Ak používate krém červenať, nezabudnite pohladiť trochu kompaktný jemne po žiadosti o saténu hladké ne-škvrnu úpravou. A váš make-up je kompletný!

Dúfame, že táto príručka vymaže všetky Vaše otázky o tom, ako sa uplatniť rumenec na okrúhlu tvár! Napíšte nám komentár!

load...