Makeup

Najlepšie lakme červené - naše top 10

Najlepšie lakme červené - naše top 10

Červeň sa používa pre zvýraznenie tváre. Sú k dispozícii v rôznych odtieňoch od jednej z najznámejších značiek v Indii - Lakmat. Lakmat púdre obsahujú vysoko kvalitné suroviny, ktoré umožňujú predvádzať atraktívny tváre; zdôrazniť svoje najlepšie vlastnosti, sú vodotesné, s dlhou životnosťou a chemicko - zadarmo.

Zoznam: Najobľúbenejšie Lakmat Blush

Tu sú top 10 Lakmat sčervená.

1. Lakmat Absolute Pečený Blush- Night Sparkle:

Buy Lakmat Absolute Pečený Blush @ www.amazon.in/lakme-absolute-baked-blush

Ten obsahuje lesk a slivka ružovej farby. To je najlepšia červeň, ktorá môže vyhovovať zahnednuté pleťou krásy. Dodáva sa v ľahkom, okrúhle miske s oceľ povrchom ráfika a plastovým vekom. Textúra je mäkké a hladké; sa mieša veľmi ľahko, bez toho aby sa kriedový alebo práškový. Pigmentácie je priemer a môže byť použitý ako v suchej i mokrej forme, s vytrvalosť 4 - 5 hodín.

load...

2. Lakmat Čistý rouge červeň -'Rose Crush ":

Kúpiť Lakmat Čistý rouge tvárenka Pre ₹ 428,00 @ www.amazon.in/lakme-pure-rouge-blusher

To červenať je v práškovej forme, ktorá poskytuje matný zemitý, ružové ružové žiaru, ktorá vyhovuje všetkým indickej pleťových tónov. Dodáva sa v obdĺžnikové gaštanovo krabice a obsahuje prášok, ktorý je hodvábne mäkká a matný textúru. Rumenec sa ľahko aplikuje a mieša dobre pre jednoduchú aplikáciu. Je tiež prichádza s veľmi dobrou pigmentáciu. Zostáva po dlhú dobu na tvári, v blízkosti asi 5-6 hodín a vyhovuje normálnu až mastnú pleť. To tiež nevedie k akejkoľvek breakouts ani stmaviť tvár s časom.

3. Lakmat 9 až 5 Čistá Rouge Blusher- Ginger prekvapenie:

Kúpiť Lakmat Čistý Rouge Tvárenka Ginger prekvapenie ₹ 450,00 @ www.amazon.in/lakme-pure-rouge-blusher-ginger-surprise

load...

Farba tohto červenať je matný tmavošedý, ktorá vám dáva slnka-pobozkal žiara. Dodáva sa v čistej lisovanej práškovej forme, ktorá je úplná a ľahký pre jednoduchú aplikáciu. To je dobre pigmentovaná a dáva dobré pokrytie. Vyzdvihuje jablká vašej tváre a dáva teplé svetlo na vašej pleti. Lakmat 9-5 Čistý Rouge Tvárenka je tiež k dispozícii v 3 odtieňoch - Peach záležitosť, Rose rozdrviť a Ginger prekvapenie.

4. Lakmat Absolute Lícna ladené Pečené Blush Day Tvárenky:

Buy Lakmat Absolute Cheek ladené Tvárenky @ www.amazon.in/lakme-absolute-cheek-chromatic-blushes

Ide o prášok, ruměnec, ktorý bol pečený na talianskych terakotovými dlaždicami a obsahuje jojobový olej a antioxidant vitamín E pridať ďalšie svietivosť. Tie môžu byť použité suché pre úplných efektu alebo za mokra pre dlhotrvajúci dramatický vzhľad. Je bez vône a je dodávaný v kole baliace krabice, ktorá obsahuje prášok, s mäkkým hladkou textúrou. To dáva dobré množstvo farby do líc ​​a ľahko mieša. Má dobrú výdrž po dobu asi 10 hodín a má krásny pigmentáciu. To sa najlepšie hodí pre stredné tóny pleti.

5. Lakmat Čistý Rouge Blusher- Honey Bunch:

Jedná sa o čistý lisovaný prášok červeň, ktorá smeruje k úplnej a ľahké aplikácie upozorniť na jablká vašej tváre a pridať nejaké teplé svetlo. Honey Bunch je úžasný nahnedlý odtieň, ktorý sa hodí výborne pre všetky typy pleti. Je to hodvábny textúru a obsahuje jemné častice, trblietanie, ktoré spájajú ľahko a ponúkajú slušný pigmentáciu. To má výdrž na 2 - 3 hodiny.

6. Lakmat Earth Rose Blush Trio:

Lakmat Earth Rose Blush Trio je 3barevná lícenky s odtieňoch broskyňový-koral, plavé-béžovej a hlboké moka / zemité hnedé, ktoré sa vzájomne dopĺňajú. To červenať neobsahuje žiadny lesk alebo lesk, ale dáva hodvábny / ľahký mrazivý povrch. Všetky farby môžu byť použité samostatne na lícach alebo inak. Zemského hnedý odtieň môže byť použitý ako bronzer. Je bez vône, vhodné pre alergikov a nespôsobuje žiadne zalomenie outs.

7. Lakmat Fantasy Collection Cheek Artist:

To je k dispozícii v 2 odtieňoch - Bozk ruží a Peach Blush. Môžu byť aplikovaný priamo na tvárach pre žiarivý prírodnom odtieni. Že zostane na pokožke po viac ako 4 alebo 5 hodín a je bez vône. Sa mieša veľmi ľahko sa udeľujú orosený vzhľad pokožky.

8. Lakmat Forever Bloom:

Lakmat Forever Bloom Tvárenka je pena rumenec, ktorý neobsahuje žiadny zlatý lesk. Rumenec svetlo ružovú farbu, ale pigmentované. To má jemnú štruktúru a je dodávaný s dobrú výdrž.

9. Lakmat nového čistého Radiance tvárenka:

Je odolný voči vode a je jednoznačne formulované pre poskytovanie lesk a brilantný vzhľad. To je k dispozícii v odtieňoch, ako je ruža, tehla, Coral, Terracotta, Ritu Beri D, Ritu Beri N. Tvárenka má priehľadný obal s mäkkou kefkou a prášok je koralovo ružová farba, a vysoko pigmentovaná. Bolo by vhodné pre väčšinu indickej tóny pleti, sú ľahko ohybný a má výdrž 3 hodiny

10. Lakmat Absolute Pečený Blush- Night Sheen:

Buy Lakmat Absolute Pečený Blush @ www.amazon.in/lakme-absolute-baked-blush

Rumenec nie je príliš mäkká alebo príliš tvrdá textúrou. Tento odtieň je prírodný mäkký broskyňa ružové s miernym leskom. Je toho názoru, mäkké a hodí dobre, prichádza s dobrou výdrž. To môže zostať svieži po dobu až štyroch hodín. To je pekne pigmentované, bez toho by bol kriedovo alebo tvrdé.

Máte vlastné niektorý z týchto Lakmat sčervená? Ešte strieľať nám komentár. Zostaňte nádherný!

load...