Makeup

Bharatanatyam makeup tutorial v 10 jednoduchých krokoch

Bharatanatyam makeup tutorial v 10 jednoduchých krokoch

Bharatanatyam je slávny indický forma klasického tanca, ktorý vyžaduje nielen správne držanie tela a pohyby, ale správny druh make-up taky !!! Tanečníci tejto formy často ísť s tučným a farebné make-up ukázať milosť na javisku, rovnako ako urobiť zadosť tejto jedinečnej tanečné formy. Ak vás zaujíma, ako to robia perfektné Bharatanatyam make-up, nájdete odpovede na všetky vaše otázky v tomto článku !!!

Bharatanatyam make-up sa vykonáva s veľkou presnosťou, čo zaisťuje to vyhovuje tanečné forme a tiež nálady osvetlenie, ktoré zvýraznia make-up. Tak, väčšina umelcov v tejto oblasti palicu do nepremokavého a oteru odolného make-up, ktorý zabezpečí, že tanečník vyzerá obraz perfektné po celú dobu výkonu.

Doplní musí byť prispôsobený k pleti dokonale a za to, že budete potrebovať dobré kvalitný make-up štetce a make-up huby. Nerovnosť pleti by mali byť tiež pokrytá s make-up dokonale.

load...

Ako urobiť Bharatnatjam make-up? - Postupné Tutorial

Môžete sledovať tieto jednoduché základné kroky pre Bharatnatjam make-up.

Krok 1:

Použite pot dôkaz korektor a nadácie, aby sa make-up zostáva na mieste. Tiež je nutné použiť kvalitný fotogenické náter.

Ďalej naneste korektor palicu ľahšie ako vašej pleti na škvrny a škvrny a dokonca aj na očných viečkach. Uistite sa, že ísť s dobrý základ kvality na tvári, vrátane viečka a splynúť s make-up hubou správne.

load...

Tip: Test dva základy na čeľusť, vedieť, ktorý z nich zodpovedá vašej pleti presne. Prípadne môžete tiež zmiešať do dvoch základoch sa dostať na požadovanú farbu.

Krok 2:

Začnite s obočím, stmavenie ich použitie obočie ceruzkou. Teraz sa obočie prášok a aplikovať cez čelo hubou aplikátorom k rozmazávaniu efekt obočie ceruzka a dať to prirodzenejšie efekt.

Krok 3:

Pre očné tiene, je potrebné zvoliť 3 základné tóny určitej farby. Napríklad, ak ste zvolili ružový tón, potom zvoľte tmavo ružovej odtieň, ktorý má byť aplikovaný v tenkej forme tesne nad horná línia rias.

Ďalej zvoliť tón svetlejšie, aby tento a aplikovať horizontálne takmer pokrývajú celé veko.

Tretia tón je, že je najľahší z troch farieb a použiť ju na pokrytie až do obočia kosti.

Krok 4:

Oči sú nevyhnutné v tejto podobe indického klasického tanca, pretože vyjadrujú úplnú tému tanec. Tak, aby vaše oči vyzerali veľmi odvážny a dramatické.

Spustiť pomocou najtmavšie Kohl Kajal na linku hornej línie rias končiaceho chvost alebo okrídlené predĺženie. Linka dolnej línie rias pod okrajom rozšíriť linku a pretiahnutím spodné obloženie, prebiehajúce v inom chvosta.

Nezabudnite použitím dostatočného riasenku.

Krok 5: Lip Makeup

Lemujú pery s gaštanové alebo červené pery líniové alebo farbu, ktorá zodpovedá sárí sa nosia.

Potom, čo vyplníte pery s dokonalým rúžu, dal kopčekom lesk na pery na hornom a dolnej pere centrum pre plnšie a hustejšie vzhľad pery, ale zachovávajú matný efekt, pretože sa väčšinou dáva prednosť v tejto make-up štýle.

Krok 6: Líca make-up

Za lícach, použite ružové červenať na obrysom saním svojej tváre dovnútra.

Krok 7: Dajte Bindi

Klásť veľký guľatý Bindi, ak máte okrúhlu tvár, alebo môžete ísť na tvaru slzy bindi.

Krok 8:

Váš Bharatanatyam make-up je hotovo. Pokiaľ ide o vlasy, môžete urobiť buchtu a zdobí ju s falošnými kvetinovými girlandami alebo vyhľadať odbornú pomoc pre iný účes.

Krok 9: Nos dekorácie

Predné nos krúžky sú obyčajná šperkov príslušenstvo v tejto tanečné formy, mohol by ste zvážiť to ako povinné, ak vám vadí na sebe.

Krok 10: Final dekorácie

Nakoniec môžete ozdobiť svoje dlane na vrchol a vnútri regiónu farbenie s červenou v tvare kruhu, tiež používajú rovnakú farbu pre končekmi prstov.

A je to! Perfektný Bharatanatyam očný make-up a tváre make-up je hotovo!

Google Image zdvorilostné

load...