Makeup

Najlepšie čínske lesklé laky na nechty a priesvitky - náš top 10

Najlepšie čínske lesklé laky na nechty a priesvitky - náš top 10

China Glaze nechty rozsah je na zozname chtíč každých klinec milenecké poľský. China Glaze pracuje už viac ako 13 rokov, aby bola zaistená najvyššia kvalita bohatých na trendu a inovatívne leští. Ich leští obsahovať kaolín ako klinec tužidlo, čo je materiál, ktorý dáva porcelán jeho lesklý povrch. Tu je zoznam niektorých z najlepších porcelánu glazúra lak na nechty vzorkovníky odtieňov k dispozícii. Bola to ťažká práca nájsť niektoré z toľkých tie nádherné.

The Best Of China glazúra laku na nechty Farby

1. Čína Glaze Stone Cold:

Tento lesk pochádza zo svojej zbierky Hunger Games. Stone Cold je tmavo šedá nechty so strieborným leskom a matným povrchom. Páči sa mi, ako sa blyští a matný vzhľad dávať poľskej piesočnú pocit. Ak sa vám nepáči to matný, môžete tiež pridať nejaké vrchného laku, aby sa na striebro v ňom. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

2. China Glaze Pool Party:

Tento poľský kričí neon. Pool Party je jasná neónové fuchsiová ružová v creme povrchovou úpravou. Nie je odtieň, že všetci budú odváža nosiť, ale to bude vyzerať úžasné v priebehu leta. Vyžaduje dve vrstvy.

3. China Glaze Agro:

Agro je krásny kovový olivový nechty so zlatým leskom v ňom. Osviežujúca zmena od bežných zelených takže si každý môže skúsiť. Vyžaduje dve vrstvy.

 [Čítajte: Mac nechty S vzorkovníka]

4. China Glaze Four Leaf Clover:

Ďalšie pekný lesk pre leta. Four Leaf Clover je naozaj jasná aqua typ zelenej v creme povrchovou úpravou. Ten bude priťahovať veľa pozornosti. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. China Glaze zapálenia Láska:

Tu je lesk v jednom z mojich najobľúbenejších farieb. Zapálenie Láska je nádherná oranžová - červená lesk v creme povrchovou úpravou. Tí z vás, ktorí si chcú vyskúšať červené, ale boja sa to tak, skúste toto. Je jasné, ale stále nie je príliš nahlas. Vyžaduje dve vrstvy.

6. China Glaze Strawberry Fields:

Čo je nemilovať v tomhle? Strawberry Fields je celkom ružový lesk s množstvom zlata leskom v ňom. Toto je niečo, čo každý môže nosiť. Poľský bude vyzerať skvele pre slávnostné príležitosti. Vyžaduje tri vrstvy.

7. China Glaze Millennium:

Jasne, lesklý strieborný lesk je vždy ťažké naraziť, a to jeden sedí Bill dokonale. Millennium je jasná strieborná metalíza odtieň so strieborným leskom v ňom. Poľský skoro vyzerá ako fólie na nechty. Vyžaduje tri vrstvy.

8. China Glaze Ruby čerpadla:

Nádherná lesk pre všetkých milovníkov červeného. Ruby čerpadla je tmavo červený lesk s mnohými žiariace červeným leskom v ňom. Je perfektné lesk na oblečenie pre slávnostné príležitosti alebo večer. Vyžaduje tri vrstvy.

9. China Glaze Lemon Fizz:

Ak by ste chceli nosiť žlté na nechty, ale vyhýbal farby, tu je odpoveď na vaše problémy. Lemon Fizz je stlmený svetložltá v creme povrchovou úpravou. Milujem tento odtieň pre bity a čakám, aby mi ruky na to. Vyžaduje tri vrstvy.

10. China Glaze Diva nevesta:

Diva nevesta je celkom nude lesk na creme povrchovou úpravou. Vyžaduje tri vrstvy.

Áno, ktorý z týchto porcelánu glazúra lak na nechty farby budete vyzdvihnúť ďalej? Ešte zanechajte nám komentár. Tiež si môžete stiahnuť bezplatnú aplikáciu pre Android pre nail art nápady. Byť začiatočník alebo expert, budete určite zvládnuť umenie tým, že sa snaží.

load...