Makeup

Jednoduchý každodenný výukový program pre oči - s detailnými krokmi a obrázkami

Jednoduchý každodenný výukový program pre oči - s detailnými krokmi a obrázkami

Či už je to na vysokú školu alebo do kancelárie, svieži hľadá každý deň očný make-up je celkom zásadný.

Makeup zvyšuje dôveru u žien. Čo je pre nás dôležité poznať tie správne techniky, aby lichotiť to najlepšie z našich najlepších vlastností. Mnohí z tých očný make-up štýly, ktoré sú pútavý zdať skľučujúca na do.In skutočnosti sú veľmi ľahko sledovať, akonáhle sa dostanete na kĺb základy.

Dnes vám ukáže jednoduchý a ľahký spôsob, ako urobiť očný make-up, ktorý vám pomôže získať správne a sladký pohľad, keď vyjdete von. Jedná sa o veľmi jednoduchý návod. S trochou praxe, môžete zvládnuť, kombinovať farby a techniky vytvoriť svoj vlastný make-up vzhľad.

load...

Pamätať pre každodenné očný make-up vzhľad - nejdú cez palubu s aplikáciou tieňovej alebo vložky. Ak chcete pôsobiť ako upravený, nie je upečený v make-up.

Každodenné Eye Makeup Tutorial

Veci, ktoré budete potrebovať:

 • Korektor a nadácie
 • Tvárová kompaktný
 • Očné tiene (farby potreby - matná tmavo ružová alebo červená farba, tmavo fialovej alebo tmavo šedé očné tiene a strieborné tiene pre zvýraznenie)
 • Kajal ceruzka / Black liner pencil
 • Liquid Eyeliner
 • Riasenky
 • Lash Curler
 • Lash hrebeň
 • Tmavo ružové vložka
 • Svetlo ružová rúž
 • Niektoré lesk na pery
 • Trochu ružová tvárenka na tvárach.

Ako aplikovať make-up očí?

Krok 1:

Čistých viečka naneste korektor a nadácie. Nadväzujúceho s kompaktný pre bezchybné textúry. To pomáha farby držať očných viečkach a tiež viesť olejnatosť na uzde. Môžete tiež použiť základný náter pre dlhšiu výdrž.

load...

Krok 2:

Naneste matný červeno alebo tmavo ružovej očné tiene na celé viečko. Nerozširujú ho do chvosta. Len udržať očné tiene iba na veku.

Krok 3:

Naneste striebornú zvýrazňovač alebo strieborné očné tiene na celé bránkovisko, na obočie kosti, na oko nos križovatky a zmes dobre. Miešanie je veľmi dôležité, aby sa zabránilo tvrdej línie. Čím lepšie je miešanie, tým jemnejší vzhľad.

Krok 4:

Pre mierne a jednoduché dymové efekt alebo tieňový efekt, použite tmavo fialovej alebo tmavo šedý tieň na 1 - 3 z viečok na vonkajšej strane. Nerobte to pol na pol, pretože to bude robiť to dua oko pohľad, ktorý sa môže zdať ako jednoduchá očný make-up vzhľad.

Krok 5:

Použite čiernou ceruzkou vložky alebo Kajal na spodnom okraji.

Krok 6:

Pretiahnuť čiaru ku koncu veka a dokončiť ju tam. Nerobia rozšírenie. Tvorba rozšírení bude vaša voľba. Aby to jednoduché, ja ani rozšíriť linku ani žiadne okrídlené rozšírenia.

Krok 7:

To je, ako by mal dokončený očný make-up pohľad vyzerať. Je to čisté a elegantný vzhľad.

Krok 8:

Použite riasenku vo zhora nadol módy na horných rias a kľukatého tvaru na dolných rias.

Krok 9:

Kefa sa prebytok alebo zhluky riasenky s kefky.

Krok 10:

Použiť rias kulma, ak chcete pridanou zvlnenie.

Krok 11:

Použite ružovkastú červeň na lícach. Svetloružová rúž s tmavo ružovou vložkou a niektoré lesk bude dokončiť svoj čerstvý každý deň make-up vzhľad.

Každodenné Makeup Eye - Final Look:

To je, ako to vyzerá, keď dokončená. To je perfektné čistý a hladký svetlo očný make-up vzhľad pre každodenné použitie.

Dúfam, že sa vám páčilo tento každodenný očný make-up tutorial. Dáte to vyzerať skúsiť zajtra? Zanechať komentár nižšie.

load...