Makeup

10 fotografií Jacqueline Fernandez bez make-upu

10 fotografií Jacqueline Fernandez bez make-upu

Jacqueline Fernandez prišiel do obrazu potom, čo bol Miss Sri Lanka, kde bol Videli Salman khan. Táto krásna žena zvodne vykonáva v sexi čísel položiek opačných Riteish Deshmukh. Dnes, ona je medzi 10 najlepších herečiek v B Town a je známe, že ľahko sa aj deje žena v meste.

Jacqueline Fernandez bez make-upu Pics

Tu sú najnovšie a najlepšie 10 obrázkov Jacqueline Fernandez bez make-upu.

1. City Slick:

Keď herečky rozhodnete chváliť ich glam bábiku vzhľad, Jacqueline zvolila najjednoduchšie vzhľad. Verí v vystatuje jej prirodzenú krásu, skôr než potiahnuté vzhľad make-up.

load...

2. Travelogue:

Komfort je mantra pre Jacqueline štýlu, keď cestuje. Predstavovať veľmi bohémsky inšpirovaný vzhľad, ona si vybrala hnedé zábal sukňu, suchým bahno čipkou hore a biele vnútorné, ktorá bola tou najlepšou voľbou. The Brown mokasíny a suché blato sveter spojil aj pre no make-up de-glam vzhľad.

3. Jacqueline Fernandez škvrnitý Počas Child Welfare akcie:

Ona nemusí byť indián, ale Jacqueline miluje Kurtas a želá si, aby ju nosiť na pre každú príležitosť, ktorá sa najlepšie hodí. Videli v prípade starostlivosti o dieťa, Jacqueline sebe bielu Kurta so zlatými bodkami; najlepšie bola Chikan práce na golieri oblasti. Jej upozorní dal Kurta perfektnú kombináciu jej bezchybnú krásu a klasický vzhľad.

4. Film Browse:

Ak nie je fotografovanie alebo nákupy, bude pani Jacqueline je vidieť nakupovať niektoré dobré filmy dokončiť jej kolekciu. Položila jej Tomboy vzhľad, rovnako ako voľné nohavice, šortky a voľné tričko opúšťa svoje kadere otvorené. Je to zábavný a veľmi výstredný dievča by ste niekedy stretnúť, keď vo svojom najpohodlnejšie času.

load...

5. Jacqueline Fernandez At Home:

Tento obrázok tiež role na mnohých stránkach, kedy unikli z Jacqueline svoje osobné zložky, bodkovaný doma, zatiaľ čo zaneprázdnený prehliadanie - vyzerala veľmi krásna. Ona má najlepšie vlasy kedy videl, a miluje nechať voľný a vyhýba sa aj kozmetický krém; len voda udržuje pleť sviežu a hydratovanú.

6. Jacqueline Fernandez vo svojom rodnom meste sa srílanských Casuals:

Kliknutie, keď vo svojom rodnom meste na Srí Lanke, Jacqueline bola videná mimo škôlky. V jednoduchom tmavo šedé tričko so kráľovná krásy opustil žiadnu stopu chváliť jej osobnosti kvocient. Outshining bol jej taška spojka zlatá retiazka, ktorý mal kameň ozdobený detaily. Ako obvykle, jej uvoľnené vlasy zvýšil svoj štýl kvocient.

7. Caught v akcii:

Skrývajúci sa pred paparazzi, Jacqueline bola videná zakrádajú z divadla pri premiére Murder 2. Mala na sebe bundu s kapucňou a dokonca ani náznakom lesku, sa jej podarilo vyzerať čo najlepšie, ako jej líca očervenela, zatiaľ čo ona sa vyhol kliknutie fotoaparát.

8. Jacqueline Fernandez pri nakupovaní:

Jacqueline Fernandez je horúca a zmyselná a miluje sa obliekať ako muž. Áno, máme na mysli, ako sa štýlom dostala do basketbalového dresu, dráha sako a šedé nohavice. Jej Hermes Pštrosie tlač vrece utvorila pomerne farebné šplechnutie v celej jej vzhľad.

9. Jacqueline Fernandez Interakcia s fanúšikmi v Londýne:

Už je Jacqueline indický názov, ale stala medzinárodná postavou. Kliknutie, keď v Londýne na udalosť, Jacqueline bola videná interakciu so svojimi fanúšikmi. Mala na sebe prosté biele tričko s pleteným tenkým čiernym pásikom cez odpaliska a pritiahol si vlasy do drdolu ktorý dokončil svoj nádherný vzhľad.

10. Jacqueline Fernandez s Salman Khan v kaviarni:

Či Sajid alebo Salman, Jacqueline je vidieť lepením Khans pomerne veľa. Ona bol Videli na miestnej kaviarni v jej najjednoduchšie vzhľad, keď sa usmiala a vybrala iba predstavovať nie hovoriť s médiami. Tesná pery Jacqueline niečo byť šťastný, ale jej žoviálny vzhľad a jej chladné casuals vykreslil nevinný vzhľad.

Jacqueline Fernandez bez make-upu nie je o nič menej z paralyzéra! Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...