Makeup

Top 10 nechtových kúpeľov v Bombaji

Top 10 nechtových kúpeľov v Bombaji

Klišé Skutočnosť, že Mumbai je mesto štýlu a pôvab je z dobrých dôvodov. Ľudia z Bombaja sú rýchlo chytať na rozvíjajúcich sa módnym trendom a to isté platí s nail art. Ak bývate v meste Mumbai a dlho experimentovať s nail art, je to apt, že budete čítať ďalej do nášho zoznamu desiatich najlepších nail art krásy v Bombaji.

Nail Spa Mumbai - Top Ten Nail Art Kúpele v Bombaji:

1. Nail Art Academy:

Či už chcete skrášliť vaše nechty s nail art alebo veliteľa Tento moderné umenie, the Nail Art Academy v Bombaji je miestom k životu v. S viac ako deväť rokov skúseností v manikúru a starostlivosť o nechty, nail art kúpele a ústav pod vedením pána Prashant Sonavane je miesto, kde dokonalosť a odborné znalosti.

Hodnotenie: 5-5

2. Kapil je Salon a Academy:

Vyberte si zo širokej škály nechtov umeleckých metód, že jeho ručné maľby, striekanie techniky, rozšírenie gél, rozšírenie akrylové alebo trvalé razené nechty umenia v Kapil je nechtovým. Jedná sa o ďalšie miesto, kde majster nail art sa prostredníctvom vedením odborných lektorov.

load...

Hodnotenie: 4,5-5

3. Blush Salon:

Špecializujúca sa na rad kozmetických služieb, nail art odborníci na Blush salóne robiť skvelú prácu pri ladení do zákazníckych preferencií v vzorov a farieb, ktoré produkujú nail art, ktoré je krásne a dokonalé. Trochu drahý a high-end, ale služby sú za každú rupie.

Adresa: Obchod No 19, Satellite Garden Tower Phase - 2 Film City Road, Goregoan východ, Mumbai

Hodnotenie: 4-5

4. Juice Salon:

Tento reťazec salónov po celej Indii zriadila základňu na viacerých miestach po celej Bombaji a urobila obrovské pokroky v oblasti výroby mesto viac štýlové miesto. Vyberte si zo širokej škály vzorov a techník v nail art na Juice salóne, ste jednoducho čoho vyberať.

load...

Adresa: 4-B, Royal Terrace Building, prvé poschodie, Wodehouse Road, Colaba, Mumbai 400005

Hodnotenie: 4-5

5. Jawed Habib Salon:

Odborníci z Jawed Habib zvládli umenie nechtov maľovanie, takže hovoriť predvoľby a nechať pracovať svoje kúzlo.

Adresa: Atria Mall, 161, 1. Poschodie, Dr AB Road, Worli, Bombaj 400018

6. La nechty a vlasy Extension:

No to klinec kúpele nie je v Los Angeles, ale vo svojom vlastnom Mumbai seba, ako už názov napovedá odborníci tu špecializujú na nechty umenia a predĺženie nechtov. Vyberte si zo širokej škály nechtov rozšírenie, vzory a motívy, nech odborníci tu zvládnuť oddýchnuť a ísť domov skutočne obsah.

Adresa: Obchod Nie 118, 1. Poschodie, Galleria Mall, Powai, Mumbai 400076

Hodnotenie: 4-5

7. Tip a Toe The Art Private Ltd:

So silným dôrazom na nail art a manikúra ošetrenie, Tip a Toe je Mumbai špecialista nechtové štúdio. Poď sem pre širokú škálu ošetrenie nechtov a umenia a vrátiť sa domov úplne spokojný. Pre istotu, budete mať perfektný nail art v Bombaji z tohto miesta.

Adresa: Lower Ground, G - 06, Infiniti Mall, New Link Road, Malad West, Mumbai 400064

Hodnotenie: 4,5-5

8. Nubar India:

Ešte jeden špecialista nechtové štúdio, Nubar India je sila počítať s ak hľadáte módne a inovatívne nail art a dokonca aj ak budete chcieť zvládnuť nechtov maľovanie a nail art vy. Vyberte si zo širokej škály nechtov rozšírenie, vzory a motívy pre vaše nechty v tejto efektívny a užívateľsky prívetivá nechtové štúdio.

Adresa: A - 22 Elco Arcade, Blízko Globus, Hill Road, Bandra West, Mumbai 400050

9. Professional Family Salon:

Táto unisex salon ako už názov napovedá, je pre celú rodinu, takže aj zvyšok vašej rodiny si môžu vybrať z celej rady kozmetických a ošetrenie vlasov si môžete dopriať vo výtvarnom umení nechtov maľovanie a zdobenie.

Adresa: Shop No 1 a 7, Vincent kurt, Dadar východ, Mumbai 400014

Hodnotenie: 3,5-5

10. Benzaii Unisex Salon:

Posledný, ale rozhodne v neposlednom rade na zozname, The Benzaii salon je známy názov v Bombaji zatiaľ rokov; Avšak, to nekončí im zvládnutie pomerne nové umenie, ako je maľovanie na nechty a projektovanie. No stojí za to vyskúšať je Benzaii Salon je zároveň cenovo dostupné a ústretový.

Adresa: Shop No 3, Silver Dunes Byt, Hastikar Marg, Tata Press Lane, Prabha Devi, Mumbai 400025

Hodnotenie: 4-5

Takže, ktorý z nich sa vám bude snažiť? Ktorý klinec spa Mumbai sa chystáte navštíviť? Strieľať nám komentár.

load...