Makeup

10 najobľúbenejších srdcových vzorov Henna

10 najobľúbenejších srdcových vzorov Henna

Henna, alebo Mehndi, je veľmi dôležitou súčasťou indickej kultúry. To je široko používaný ženami, aby zdobia svoje ruky a nohy počas manželstva alebo pri iných príležitostiach a festivaly. A to nielen v Indii, ale ženy po celom svete majú radi henna ako forma dočasné tetovanie. Používajú ju s rôznymi vzormi a umeleckých foriem. Jedným z najobľúbenejších henna dizajn, ktorý je populárny po celom svete, rovnako ako v Indii, je to, že o, srdce '.

Najlepšie Heart Henna Designs

Prvých 10 najviac miloval v tvare srdca Mehndi vzory z celého sveta, sú nasledujúce:

1. Prevedenie 1:

To je môj najobľúbenejší dizajnu medzi všetkými. Vzory vykonané na oboch rukách sú odlišné, ale na ich spájanie dohromady, môžete vidieť veľmi krásne srdce. Kvetinový vzor okolo srdca vyzerá príliš úžasné.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Prevedenie 2:

Jedná sa o bezchybné prevedenie vykonaná na zadnej strane ruky! Vzor je k dispozícii dva duté srdce s malými šušťanie a vírivých vzoroch okolo neho. Vyzerá to naozaj krásna a ja som určite budeme snažiť tento design na ruky.

3. Návrh 3:

V tejto krásnej srdce dizajn, dva pávy vyzerať krídla srdce. To je to, čo robí tento návrh veľmi unikátny a kreatívne. Čo je ešte krajšia je použitie modrých kameňov a blyští.

load...

4. Prevedenie 4:

Jedná sa o veľmi jednoduchý a triezvy dizajn, ktorý je perfektný pre vaše členky. Vyzerá to, že krásne šperku. Aj keď táto konštrukcia je vyrobená na členky, môžete to urobiť na zápästí a brušnej oblasti.

5. Vyhotovenie 5:

Tento dizajn je veľmi podobná tej prvej. Ale to, čo ho odlišuje je kontrolná vzorka z vnútri srdca. Jedná sa o kompletný návrh, ktorý sa vzťahuje na celú ruku a zápästia.

6. Prevedenie 6:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Je to veľmi jednoduché, aby sa henna srdca vzormi, ktoré sledujú určitý vzor listov. Jedna veľká srdce na dlani vyzerá naozaj krásna s malými viery a necháva okolo neho. Aj keď dizajn je naozaj jednoduchá, ale vyzerá to veľmi krásne a triezvy.

7. Konštrukcia 7:

Zistil som, tento dizajn naozaj kreatívne a jedinečný. Srdce sa stromom na vrchole, je veľmi inovatívny dizajn. Ak ste ochotní ísť na veľkú konštrukciu, ktorá pokrýva brucho alebo zadnú plochu, môžete určite skúsiť toto.

8. Prevedenie 8:

Tento krásny dizajn má toľko srdce v ňom. Sekvenovanie hlavného veľkým srdcom spolu s malými listami v tvare srdca vyzerá veľmi roztomilý. Ak sa vám páči arabské designy henna Mehndi, určite by ste mali vyskúšať tento.

9. Konštrukcia 9:

V tomto prevedení, rôzne vzory a návrhy sú vyrobené spoločne tvoria srdce. Neexistuje žiadny obrys, ale napriek tomu srdce vyzerá perfektne.

10. Prevedenie 10:

Jedná sa o veľmi malý a krásne srdce henna dizajnu. Má veľmi zemitý a mestské charizma.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV

Flower Henna design výukový program, ktorý môžete urobiť pre to necelých 20 minút

Takže to bol zoznam najlepších návrhov 10 srdcových henna. Robiť podiel, ktorý navrhuje vám páčilo najviac cez sekcii Komentáre nižšie !!

load...