Makeup

Najlepšie kozmetické výrobky pre teenagerov

Najlepšie kozmetické výrobky pre teenagerov

Dobre, že ste si make-up fanatik, a máte radi svoju korektor, nadácie, kompaktný, riasenky, očné tiene, očné vložky, Kajal, pery-liner, rúž, lesk na pery, červenať, bronzer a zvýrazňovače ??? A vy ste teenager ?? Musíte zastaviť práve tam !!

Bude cez palubný s make-up vo svojom dospievania nielen skryť svoju prírodné, nevinné krásy, bude tiež vás vyzerať 20 rokov starší ako váš vek! Nehovoriac o poškodenie kože!

Nižšie sú uvedené make-up produkty, ktoré môžete dôverovať hľadať svoj mladistvý najlepšie (mám zahrnuté návrhy vreckový-priateľský, pretože teenager nemusí byť schopný kúpiť high-end produktov po celú dobu):

load...
  • Opaľovací krém: Áno, to spadá pod produktov na starostlivosť o pokožku, ale je potrebné v každom prípade. Hneď od dospievania, dostať sa do (dobrý) zvyku nosiť opaľovací krém zakaždým pred slnením. Bude zachrániť kožu pred poškodením v dlhodobom horizonte. Pozrite sa na rad opaľovacích krémoch z Lotus alebo Lakmat. Vyberte si ten, ktorý je zmatňujúci a má aspoň SPF - 30.
  • Korektor: Tínedžeri väčšinou trpí akné výbuchy a slatehring na hrubou vrstvou základu na celú tvár sa tak nestalo. Nech vaša pokožka dýchať. Vybrať ten správny korektor vhodný pre váš typ pleti. Urobte si korektor na podložku na svoje prostredný prst a zľahka oklepte ho na vyrážku. Netrite do pokožky. Pozrite sa na COlorbar alebo Nyx vhodného typu a odtieňa.
  • Sypký prášok / Compact: Jemne buff nejakým sypký prášok cez holú kožu alebo cez skrytých miestach, aby sa dosiahlo bezchybného, ​​matný vzhľad. Pozrite sa na Lakmat / COlorbar / Maybelline za rovnaké.
  • Urobiť najlepší priatelia s Kajal / Kohl: tučný Kohl-lemovanej oči vyzerajú najlepšie na teenaged dievčatá. Pozrite sa na Maybelline kolosálny Kajal. Je vrecko priateľský a nerobí šmuhy.
  • Riasenky: Toto je voliteľné, ale ak sa vám páči hrať sa s očami, pozrite sa na objem na riasenku. Pozrite sa na Maybelline Hyper Curl Volume Express riasenka.
  • Balzam na pery: hydratovaná pery od pubertálnych rokov, je to najlepšie, čo môžete urobiť, aby vaše pery. Udržať je hydratované s dobrou balzam na pery, a odraziť pery pigmentáciu. Skúste Nivea lip care-Hydro starostlivosti. Rozhodnúť sa pre tónované balzamy na pery, ak chcete nejakú farbu na pery taky. Pozrite sa na Maybelline Color a starostlivosť o pery Balms- Farba kvetu.
  • Lesk na pery: pick lesky na pery v nahých alebo priesvitné odtiene. Naneste tenkú vrstvu na perách, keď ide von. Elle - 18 Lip smoothies môže byť vaše najlepšie stávka!
  • Nechty farby: Vyberte si funky, cool odtiene na nechty náterových hmôt a športové roztomilé nechty Arts na nechty. To je najlepší vek na to, verte mi!
  • Make-up odstraňovač: Odstránenie make-up správne, je rovnako dôležité ako aplikácia. Nikdy spať s make-up na tvári. Skúste Kara odličovač obrúsky, alebo veriť, Olivový olej na tento účel.

V neposlednom rade, môže sa rozhodnúť pre broskyňový-ružovkasté, pre zvláštne príležitosti, kedy potrebujete, aby bábika up!

Pamätajte si, že nikdy hrať až oči a pery naraz. Zvýrazniť len jeden z vašich tvárových čŕt v dobe, a pripravte sa sprchovali s komplimenty!

load...