Makeup

Najlepšie laky na nechty - naša špička 10

Najlepšie laky na nechty - naša špička 10

Laky na nechty zo včera a dnes prešli obrovskú zmenu. Ľudová chuť a voľby sa zmenili a začali nové kozmetické firmy. Tieto spoločnosti sa vždy snaží ponúknuť čo najlepšie a ďalšie exotické farby na nechty.

V súčasnej dobe existujú rôzne lak na nechty značky na trhu. Niektoré značky majú svoju vlastnú jedinečnú škálu farieb, zatiaľ čo ostatní nemajú.

Tento článok bude predložený TOP 10 našich vybraných najlepších nechtov farieb.

Najlepšie Nail Polish Shades

1. OPI My Private Jet:

To je nádherná farba na lak na nechty farby. Je zasadený do dark bridlice čiernej farbe s lesklými holografické blyští. Je to kompletný lak na nechty v sebe. Nebudete musieť pridať ďalšie blyští po použití tejto lak na nechty. Dostať svoje ruky na tento jeden a skúste to!

load...

2. OPI lak na nechty v Honey Ryder:

Už ste niekedy skúšali pieskovej farby nechtov? Tie sú v poslednej dobe bola zahájená v Indii. Mali by ste sa pokúsiť tieto von. Dávajú je tá vaša nechty piesku skončiť s nerovným povrchom. Vyzerá to skvele ako prírodný piesok. Tento špecifický lak na nechty je dodávaný v zlatom odtieni. Je to stojí za to vyskúšať.

3. Colorama Nail poľsko Pink Clubber:

Sladká fuchsie nikdy nevyjdú z módy, to môže? Táto sladká ružová farba z Colorama bude vaše nechty vyzerajú veľmi dievčenskú a nastaviť v sladkej ružovej. Skúste toto von. Avšak, ak nechcete dostať rovnaký lak na nechty v Indii, potom sa pokúsiť dostať podobnú farbu z radu Colorama ktorá je k dispozícii v Indii.

load...

4. Revlon lak na nechty v Midnight Affair:

Jedná sa o lesknúce sa tmavomodrý lak na lak od Revlon. Revlon má úžasnú škálu lakov na nechty. Ten má predovšetkým veľa trblietkami a leskom záverom. Ak sa vám páči kovové a tmavo modrej farby, potom toto je pre vás. Táto farba dokonale odráža nočnú oblohu.

5. Revlon lak na nechty v Fuchsia Pink:

Svetlo ružový odtieň pastelové môže byť len to, čo potrebujete pre svoj deň v lete. Ak chcete, krásny ružovú farbu pre vaše nechty, potom musíte vyskúšať to.

6. Revlon lak na nechty v Náladový Want:

Tento lak na odtieň Revlon je naplnená malinké kúsky blyští a tenkých flitr blyští v rôznych farbách a shapes.You nebude potrebovať nail art, ak niečo také na sebe. To je kompletná v sebe. Snažte sa chytiť fľašu s týmto lakom na nechty.

7. Rimmel London lak na nechty vo víne nie je:

Krvné červená farba je všetko, čo budete musieť ísť s tým malé čierne šaty tvoje pre stranu. Ideálna voľba pre temné sexy červenej farbe.

8. Rimmel London 60 sekúnd Nail Polish Green závisťou:

Jedná sa o trblietavých zelenomodrá farba od Rimmel 60 rozmedzí sekúnd. Môžete nosiť nailpolish na jeden deň von pomerne ľahko. Farba má trblietavé dokončiť pre všetkých tých, ktorí majú radi laky na nechty s týmto leskom a lesk.

9. China Glaze Millenium:

China Glaze vždy poskytla s unikátnym rozsahom nechtových lakov. Ak ste fanúšikom metalických farieb, potom musíte vyskúšať túto farbu z Číny glazúry. To vám dáva dokonalý kovový strieborný povrch pre vaše nechty.

10. China Glaze Ruby čerpadla:

To je jeden z najlepších farbách z Číny glazúry. Musíte sa snažiť tohle von. Je stanovená v dokonalej lesklej červenej farbe. Obsahuje veľa blyští a je ideálny pre dátum v noci, klubov či party. Skúsiš tento?

Dúfam, že sa vám páčilo naše voľby top 10 najlepších lak na nechty farby. Ktorý z nich si to skúsiť? Prosím zanechať svoje pripomienky.

load...