Makeup

5 dokonalé tvary obočia Tvar tváre v tvare srdca

5 dokonalé tvary obočia Tvar tváre v tvare srdca

Chcete vyzerať výnimočne krásny dnes? Možno by ste mali mať bližšie pozrieť na obočie potom. Stále zmätená? Pekné dámy s tvare srdca tvár; je čas pre vás nájsť svoj Oomph faktor s správnom tvare obočia pre váš typ tváre, tu so mnou!

Poďme sa pozrieť na 5 najlepších tvary obočie na tvare srdca tváre:

Dobre upravené obočie vzory sú vaše najlepší priatelia, ak máte v tvare srdca tvár. Oči to, aby dopad aj na obočie vzorov upravujú tak, ako objaviť vaše oči. Poďme preskúmať 5 rôznych tvarov obočie dokonale určené pre váš typ tváre.

1. Medium A Upravené:

Ses vyzerať ako bábiky z umelej hmoty, kedy ste naposledy išli k rezanie závitov? Je to stále príliš únavné pre vás vybrať správny tvar pre vaše obočie? Myslíte si, že je takmer nemožné, aby vyzerať sexy a nie plast zároveň? No, musíte si vybrali tenké obočie vzor s ostrými hranami potom. Vyhnúť sa extrémne tenkých vzormi obočie, pretože v tvare srdca tvár nevykonáva to vyzerať dobre. Namiesto toho sa rozhodnúť pre stredné rast, ktorý je dobre udržiavaná samozrejme s jemnými oblúkmi. Tento štýl nie je nikdy nuda a mimo prevádzky tvare srdca tvár. Vyzerať čo najlepšie s touto jednoduchšie vzhľad a vidieť ten rozdiel, že vytvorí pre váš celkový vzhľad.

load...

2. Zaoblený obočie Pattern:

Silnejšie obočie modely s extrémnymi krivkami sú v tejto sezóne. Vždy však povedať nie husté a husté obočie tvarov, pretože tento štýl nie je na tvár experimentovať. Ak ste chorá a unavená niesť rovnaké médium a upravený vzhľad dlhá, máte stále možnosť, aby to plnšie a zaoblený. Toto médium krivka vzor je zameraný na vytvorenie vplyvu s nízkym oblúkom smerom k stredu. Nie je ani príliš nahlas, ani príliš nudné a je ideálny obočie tvar pre srdce v tvare tváre. Môžete len získať príjemne prekvapený, s ženský vzhľad tváre so zaobleným obočie vzoru.

3. Trimmed chvost vzor:

Myslíte si, naprosto zbožňujem udržať chvost obočie upozornil a rozšírená von? Dajte si pauzu od tohto pohľadu a skúsiť orezaná Tail vzor na vašej tvári tentoraz. To bude určite jedným z tvarov obočia na tvare srdca tváre vyskúšať. Ísť na jemné koncoch chvostových ktoré nemajú vyduje von veľa. To vytvára pekné vplyv na srdce v tvare tváre a vyzerá inak, ako je obvyklé. V prípade záujmu o skúsiť niečo nové, ktoré zmenia svoj vzhľad zberné potrubie, ísť na tento obočie vzor pre istotu.

4. Riadená Arch Pattern:

Ovládaná Arch vzor ukazuje, že je potrebné v tvare srdca tvárou, aby sa zabránilo nadmernej oblúky a krivky. Tento typ tvár, ani šípka ostrý, ani bicykel. Šírka tvár, ani pevne ani rozšírený. Stručne povedané, je to perfektný tvar. Riadený oblúk vzor je zameraný na zistenie strednú cestu zažiť zmenu vzhľadu. Jedná sa šklbanie navyše vlasy z obočia linky a skrotenie vzor na niečo, ktorý leží uprostred medzi zakrivené a klenuté. To je istý-shot spôsob, ako vytvoriť obrovský vplyv, pretože zvyšuje svoj štýl kvocient rozdeľovača.

load...

5. Riadený Silný Zaoblený vzor:

Tešíme sa na vyzerať mladšie a zvodnejšie? Vyskúšali rôzne séra a pleťové krémy znášať mladosti? Skúste použiť iný obočie vzor tentoraz. Bez legrace dámy! Ovládanou Thick a Zaoblený obočie vzor robí vyzerať mladšie, než váš skutočný vek. To premení svoj vzhľad úplne novej definície rozmerov vašej tváre. To prispôsobiť vzhľad potrebuje veľa vedením získať dokonalý vzhľad. Tieto obočie sa pohybujú medzi médiom a tenké. Oblúky sú non-viditeľné a prijať ucelený vzor, ​​ktorý zahŕňa menšie krivky. Nie je to plochý vzhľad, ktorý nemá žiadne krivky / oblúky vôbec. Ide skôr o riadenom vzoru, ktorý potrebuje čas, trpezlivosť a skúsenosti.

Na konci dňa, záleží na tom, ako sa cítite vo vnútri a ako sa pozeráte nemá mať vplyv na vaše sebavedomie a vlastné hodnoty! Tak vzdať svojej pravidelné tvary obočie a konzultovať s stylista, aby preskúmala vyzerá, že ste nikdy nevedeli.

Myslíte si, radovať nejaké konkrétne vzory obočie na srdce v tvare tváre? Máte nejaké návrhy, aby svet vedel? Podeľte sa o svoje obľúbené obočie tvar s nami v komentároch.

load...