Makeup

Top 5 Loreal mascaras a ich jedinečné výhody

Top 5 Loreal mascaras a ich jedinečné výhody

Svet make-up robí svet krajší. Používanie krásne farby na oči a pery, aby vaše nechty vyzerať krásna, ktorý sa pripravuje - to všetko nám toľko dôvery. Domnievam sa, že oči určitej osoby sú najdôležitejšou časťou na tvári. Používanie Kajal, očné linky a riasenku môže výrazne zmeniť vzhľad človeka. Riasenka sa používa hlavne, aby sa pozrel nahor - rozšírením o dĺžku alebo hlasitosť alebo ako na riasy.

Tu som výpis prvých päť Loreal riasenky. Ja osobne rád riasenky L'Oreal! Všetky riasenky tu sú ľahko dostupné v obchodoch, rovnako ako on-line! Boli blúznil o krásou bloggerov a vizážistov podobne. Pozrite sa na ne.

Najlepšie Loreal riasenky na trhu

1. L'Oreal Paris Volume Million Lashes Extra Black Mascara:

Krásne palička tejto riasenky je rovnako krásna, ako sa zdá. Dodáva dĺžku na riasy, čím vzniká rozprestreli účinok. Tento efekt robí oči vyzerajú široko a nahor. Rýchlo schne a nie je zhlukovaniu pozorovaná. Štetiny Hůlka sú trochu silná čo činí povlak drobné riasy ťažšie, ale je to rozhodne stojí za to, pretože to dáva predlžovanie efekt. Kefa zdvihne kadere dobre. Nezáleží zhlukujú do riasy. Táto riasenka tiež poskytuje veľmi čistý povrch - bez otravné vločky pod očami. Tryskové čierna farba, ktorá dáva určite zarábať veľa komplimentov. Nepochybne to Loreal objem milión riasy riasenka je najlepšie na trhu!

load...

2. L'Oreal Mohutná False Lashes Mascara:

Niektorí z nás sú obdarení dlhé, ale očné riasy nie sú naozaj hustá. L'Oreal Objemné falošné riasy je určite prínosom pre takýto pár očí! Dodáva vynikajúce hlasitosť na riasy. Nezáleží zhlukujú a palička prichádza s je dosť dobrý, pretože pomáha pri jednoduchú aplikáciu, a to najmä pre ľudí s malými očami, pretože štetiny sú malé, ale účinné. Táto riasenka nedráždi oči.

3. L'Oreal Paris Lash Architect 4D Mascara:

Ako prima je balenie tejto riasenky? Múdrosťou dáva také rozprávkové kráľovskej pocit samotného riasenky. No, Lash Architect 4D riasenku si kladie za cieľ dať jemný a ľahučký povrch na rozdiel od obvyklých husté a odvážne efektu riasenky dodáva. To pomáha dosiahnuť veľmi mäkký povrch. Aj táto riasenka je vodotesný a nie, to nie je zhlukujú. Že je vodotesná, je taký plusom pre daždivé dni - každý musí vyzerať skvele, či prší alebo svieti!

load...

4. L'Oreal teleskopické Clear Definition Mascara:

L'Oreal má spôsob, ako sa vymenovať svoje výrobky. Táto roztomilá malá vec je nazývaný výsuvné a rozhodne to robí všeobecne lichotivý prácu! Táto riasenka nemusí lúpať a nedostane neusporiadaný pod očami. To tiež poskytuje veľmi čistý povrch na rozdiel od svojich náprotivkov v rovnakej cenovej relácii. Je to predáva na Rs.650 / - Jediným problémom je, že táto maskara zhluky trochu čo môže byť hlavnou odkladal pre mnoho. Prútik je super jednoduché použitie a štetiny vyzdvihnúť len toľko produktu, čím sa získa čistý povrch.

5. L'Oreal Extra Volume Collagen Vodotesný riasenka:

Ešte ďalší vodotesné maskary z rady L'Oreal, Extra Volume Collagen vodeodolná riasenka tvrdí, že pridanie objeme, predĺžiť riasy a tiež dať celkom čierne ako uhoľ farby. Pridané do všetkého dobrého, to je vodotesný - presne to, čo monzúny potrebujú. Riasenka nie je zhlukujú a nevytvára neporiadok pod očami. Takisto nedráždi citlivé oči.

Tak dievčatá, to sú moje najlepšie tipy! Aké sú tvoje a prečo? Strieľať komentár a dajte nám vedieť! Zostaňte nádherný!

load...