Makeup

Lakme eyeconic Kajal Recenzia

Lakme eyeconic Kajal Recenzia

Kajal je all-time obľúbené makeup položka. Tu je Kajal z domu make-up obra Lakmat. To Kajal je doslova, eyeconic ', ako všetko, čo potrebujete, je len jedna zákruta Kajal, aby to zostať na dlhšiu dobu. Tvrdí, že vydrží počas 10 hodín. Produkt tiež tvrdí, že je úplne vodotesné a odolné proti vysetrovania. Vzorec Kajal je dermatologicky testovaný a môže byť bezpečne použitý na očiach.

Lakmat Eyeconic Kajal Vlastnosti

 1. Rozmazanie-free.
 2. Dermatologicky testované - bezpečné pre oči.
 3. Vodeodolný.
 4. Pobyty na viac ako 10 hodín.
 5. Pohodlné Twist-up formáte.

Lakmat Eyeconic Kajal Packaging

Kajal prichádza v twist-up formátu, ktorý stiahne na svoje miesto, na rozdiel od tých v iných značiek. Balenie obsahuje čierna tyrkysovo modrý pás a je ľahko prenosné.

V zozname zložiek nie je uvedená na Lakmat Eyeconic Kajal.

Lakmat Eyeconic Kajal Dátum platnosti

30 mesiacov od dátumu výroby.

Pros

 • Rozmazanie-free.
 • Dlhotrvajúci.
 • Nespôsobuje podráždenie očí.

Zápory

 • Tento výrobok nie je k dispozícii ľahko.

Ako dlho zostane

Tvrdí, že vydrží počas 10 hodín.

Lakmat Eyeconic Kajal Colors

Lakmat Eyeconic Kajal - White

Eyeconic Kajal je čisto bielej farby. Obsahuje strieborné trblietanie častice. Textúra je krémová a jemná a dáva perleťový matný povrch na očiach. Byť jemný, má tendenciu sa zlomiť a tiež kĺže hladko na čiare ponoru. To prináša skutočnú farbu za pouhých 1-2 oháňa. Je vodotesný a zostane svietiť po dobu asi piatich až šiestich hodín. Táto ceruzka funguje aj ako zvýrazňovač. Táto mliečne biely odtieň je milovaný takmer každý.

load...

Lakmat Eyeconic Kajal - Gray

Kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal - sivý Online pre ₹ 275.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal---grey

Tento krásny šedá farba je tiež veľmi pigmentované a začne vyblednutiu na štyri až päť hodín. To kĺže na veľmi hladko na čiare ponoru.

Lakmat Eyeconic Kajal - Modrá

Kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal - Modrá Online pre ₹ 234.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal---blue

Textúra Kajal je mäkký, hladký a krémový. Je netopí ako ostatné kajals. Pretože ponúka dobrú pigmentáciu, nepotrebujete k vrstve produkt niekoľkokrát. Ponúka decentné farby oplatí jedno zotretie a vrstvenie dvakrát poskytuje plnú intenzitu farieb. Vzorec ľahko kĺže na oči bez šklbanie alebo ťažkosti.

load...

Lakmat Eyeconic Kajal - Green

Kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal - Green Online Pre ₹ 243.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal---green

Dodáva sa v tmavo zelenom odtieni s nádychom čiernej. Je vysoko pigmentovaná, a akonáhle to začne vyblednutiu, nezanecháva pôsobivý po efekt. Farba je bližšie k čiernej, pretože čierne tóny. Je krémovej a mäkkej konzistencie. Je úplne matný a nemá trblietanie častíc v ňom. Musíte byť opatrní pri používaní Kajal, pretože to inklinuje k break.It kĺže hladko na čiare ponoru, pričom niektorý ťahom.

Lakmat Eyeconic Kajal - Brown

Textúra Kajal je mäkký, hladký a krémový. Lebo poskytuje dobrú pigmentáciu, by ste nenašli potrebu vrstve produkt niekoľkokrát. To poskytuje dobrú farebnú prínos v samotnom jedno zotretie. Vrstvenie dvakrát poskytuje intenzitu plnofarebnej. Vzorec ľahko kĺže na oči bez šklbanie alebo ťažkosti. Kajal v hlbokom hnedý odtieň postráda lesk častíc.�

Ako sa prihlásiť Lakmat Eyeconic Kajal?

 • Otvorte uzáver Kajal.
 • Twist spodné spodné čierne teleso pre uvoľnenie Kajal zvnútra.
 • Použite ju jemne na hornej a spodnej línie rias.
 • Opakovať, ak je vyžadovaný.

Ako odstrániť Lakmat Eyeconic Kajal

Kajal ceruzka možno ľahko odstrániť s akýmkoľvek krémom alebo olejom na báze odlíčenie.

Lakmat Eyeconic Kajal Cena: 200 INR

Hodnotenie: 4,8-5

Kde kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal prihlásený?

Http://www.lakmeindia.com/product/lakme-eyeconic-kajal

Black Lakmat Eyeconic Kajal Review

Lakmat Eyeconic Kajal predáva v čiernej a tyrkysovo modré prípadu. Kajal je bezpečne zabalená vnútri puzdra. Obal Kajal ceruzky je opäť podobná farbe krabičke. Dodáva sa v čiernej a tyrkysovej kombinácii a vyzerá naozaj atraktívne.

Kajal ceruzka je dodávaný v elegantnom zaťahovacia formulári, ktorý musí byť skrútený až k aplikácii. Tento typ obalu má tú výhodu, pretože tam je absolútne žiadny plytvanie výrobku vďaka ostrenie ceruzky. Ale tam je tiež nevýhoda obalu. Vzhľadom k tomu, Kajal ceruzka je zaťahovacia, vyjde silnejší, čo je trochu ťažké vypracovať veľmi tenké a ostré línie. Z tohto dôvodu sa odporúča čerpať malé ťahy dosiahnuť čisté a presné vedenie.

Textúra Kajal ceruzky je veľmi mäkký, hladký a krémový. To kĺže bez námahy na hornej línie rias, rovnako ako ponoru. Vzhľadom k tomu, textúra je krémová, nie je vlečenie alebo ťahanie s týmto Kajal ceruzkou. Pigmentácia je celkom dobrá; to vyjde ako hlbokú čiernu farbu. Neexistuje žiadny náznak šedé alebo modré tóny na neho, na rozdiel od iných Kajal ceruzky. Farba okamžite upozorňuje na oči a núti ich sa objaviť krásne.

Tieto Kajal ceruzka nasadá na kompletnú matným povrchom rýchlo, v priebehu niekoľkých sekúnd po nanesení. Preto, ak chcete vytvoriť mäkké alebo rozmazaný Kohl oko pohľad, miešať to rýchlo. Kajal ceruzka má impozantné, dlhotrvajúce napájanie. To trvalo po dobu 10 hodín, ako sa žiada. To nekrváca alebo záhyb, ani šmuhy. Opäť platí, že som veľmi zapôsobila to pre bývanie až k svojmu tvrdeniu, že sú úplne odolné proti vysetrovania.

Nevšimla som si, podráždenie alebo alergiu v mojich očiach. Celkovo tento produkt sa ukázalo byť najlepší rozpočet príjemný Kajal. Naozaj si nemyslím, že akékoľvek con produktu.

Budem Repo, a robiť to odporúčam?

Áno, už som vykúpila to niekoľkokrát a veľmi odporúčam každému jednotlivému dievčatá vonku. Len do toho, a chytiť jednu! Je úplne si zaslúži miesto vo svojom make-up kit.

load...