Makeup

Ako si vybrať Správny korektor - tipy na odtiene a vzorce

Ako si vybrať Správny korektor - tipy na odtiene a vzorce

Dobrý korektor môže ukázať ako veľmi užitočná práve v čase, keď ste hľadali zakryť ten pupienok, škvrny, pigmentácie značky a tmavé kruhy pod očami pre zvláštne príležitosti. Perfektné korektor ukrýva nedokonalosti a hodí do vašej pleti, pričom by tieto nedostatky príliš zrejmé.

Niekedy používať iba základ nestačí - to je preto, že nadácia poskytuje vyrovnať tón pleti a vytvorí dokonalý plátno pre aplikáciu make-upu. Neznamená to zakryť nedostatky do istej miery, ale nie úplne. Korektor je viac pigmentu teda slúži lepšie skryť vady.

Ako si vybrať Concealer?

Existujú tri základné typy na concealers na trhu k dispozícii: Ty pochádzajú prevažne buď v pevnej, kvapalnej alebo práškovej forme. Pevná forma vyzerá podobne ako rúž / ceruzky palíc. Jedná sa o najlepší schovať spoty, pupienkov a škvŕn. Jedná sa o trochu ťažké, aby zmes, a preto sú najlepšie pre krytie malých malej oblasti na ploche. Tu je, ako si vybrať korektor, tekutý alebo prášok na základe vlastného výberu.

load...

Tekuté concealers:

Tekuté concealers sú dobré pre rovnomerné rozprestretie na pokožku a pokrýva veľké oblasti tváre. Môžu byť použité samostatne bez použitia základovej. Ponúkajú stredné krytie a jednoduchú aplikáciu.

Prášok korektory:

Prášok korektory slúžia na pokrytie svetelnej škvrny a jazvy. Sú to najjednoduchšie, aby splynuli ale ponúka najľahší pokrytie.

Iné typy concealers patrí trubiek concealers a zdôraznenie pera. Rúrkové concealers sú tiež make-up fanatici obľúbené, pretože sú krémovejšia a pokryť veľkú problémových oblastiach obzvlášť tmavé kruhy pod očami. Zvýraznenie perá sú formulované s svetlo odrážajúce častice - vďaka svojej nedokonalosti svetlejšie.

load...

Výber Perfektný Concealer: Perfektné aplikácie korektor spočíva v umení výbere správneho odtieňa a formulu korektor. Aj keď výber správnej korektor môže byť skľučujúca, tu je niekoľko tipov a trikov, ktoré vám určite pomôže. Stačí spomenúť pár vecí, keď si kupujete korektor:

1. Vždy si vybrať korektor odtieň, ktorý je jeden odtieň svetlejší ako je vaša základové tieňa. 2. Pink posilnil korektor sa vždy používa na modrej až fialovej pod očných partií. 3. Žltý posilnil korektor sa vždy používa na červené škvrny. 4. Ak sa v prípade, že máte tmavej pleti použite korektor, ktorý má oranžové tóny na neho.

Korektory a nadácie spoločne umožňuje veľmi ľahko zakryť všetky oblasti, ktoré si vyžadujú pokrytie. Kombinácia dobrý základ a korektor vám pomôže dosiahnuť bezchybný vzhľad.

Výber správneho odtieňa: Vždy otestujte korektor s použitím pás produktu na kožu na krku pod uchom, skôr než na tvárach. Odtieň by mal miešať do vašej pleti, a pamätajte, že by mala byť tón svetlejší ako je vaša základového odtieňa farby - Tiež majte na pamäti, že tmavé kruhy bude vyžadovať odtieň, ktorý pomôže zakryť problémové oblasti. Ak ste sa korektor, ktorý je príliš ľahké pre vaše tmavé kruhy pod očami, môžete skončiť vyzerať ako mýval alebo pandu očami ženy.

Dúfať, že máte jasnú predstavu, teraz o tom, ako vybrať ten správny korektor na vašej pleti. Vyskúšajte ich pre istotu a prosím zanechať svoje cenné pripomienky nižšie!

load...