Makeup

Ako perfektne odstrániť vodovzdornú maskaru

Ako perfektne odstrániť vodovzdornú maskaru

Tí, ktorí majú radi make-upu bude prisahajú na riasenku. To dáva vaše oči, že dramatický vplyv, že každý túži po diva. Avšak, odstránenie maskary môže byť docela úloha, najmä ak je vodotesný. Vodeodolná riasenka lepí na vaše riasy po celý deň. Jeho funkcia vodeodolný robí odstránenie tohto druhu riasenky obrovskú výzvu. Ak máte ťahať, ťahať, alebo silno sa trie, môže to skončiť vytiahnutie vaše riasy a poškodenia citlivú pokožku okolo očí.

Avšak odobratie vodeodolná riasenka nutne nemusí byť tak bolestivé. Existuje niekoľko komerčných produktov, ktoré môžu prísť na pomoc, ale ak dávate prednosť prírodné produkty, môžete použiť oleje na odstránenie výrobku. Olivový olej, mandľový olej, a detský olej je niekoľko oleje, ktoré prídu vhod pri odstraňovaní nepremokavé make-up.

Budete potrebovať

  • Odstraňovač make-up
  • Detský olej / olivový olej / mandľový olej
  • Bavlnené vankúšiky / hodvábny papier
  • Q-hrot
  • Špongia

Ako odstrániť vodeodolná riasenka

Technika 1

load...

Potom sa vatovým tampónom / hodvábny papier a nalejte niekoľko kvapiek oleja podľa vlastného výberu alebo vodotesné odstraňovač make-upu na ňom. Umiestnite vatu pod vašich rias a nechajte vaše riasy nechať namočené po dobu asi 30 až 40 sekúnd. Robiť to bude rozpúšťať riasenky a uľahčuje zbaviť. Po namočení ju jemne posuňte podložku hodvábny papier / bavlna po celej dĺžke rias a čistenie riasenku. Potom, čo ste vyčistiť vaše riasy na riasenku, použite jemný čistiaci prostriedok na umývanie tváre a sledovať ho až do pravidelného režimu starostlivosti o pleť.

To je jeden z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako odstrániť tvrdohlavý vodotesné riasenku v okamihu.

Technika 2

Alternatívny spôsob odstránenia svoj tvrdohlavý vodeodolná riasenka je pomocou hubky a Q-Tip. Umiestnite špongiu tesne pod vaše riasy. Ponorte vatovou do oleja alebo odstraňovač make-upu a votrite ho na riasach, kým maskara sa zotrie. Táto jednoduchá metóda pomáha pri čistení každý rias hladko.

load...

Okrem týchto techník, existuje veľa rôznych tipov a trikov, ktoré možno odstrániť nejtvrdošíjnější make-up produktov. Ale potom môžu byť krutý na svoje krásne riasy a jemnú pokožku okolo očí. Takže stačí postupovať podľa našich tipov na odstránenie maskary z tvojich očí, a nechajte vaša pleť úsmev! Pre tých z vás, ktorí ešte nevedia, ako aplikovať riasenku dokonale, a majú tendenciu ju vynechať kvôli tomu, že vám niečo chýba von na veľkú. Robia vaše oči vyzerajú fabulicious! Máte nejaké hacky pre odstraňovanie riasenky? Dajte nám vedieť tým, že opustí komentár nižšie!

load...