Makeup

Najlepšie Lakme eyeliners - náš top 10

Najlepšie Lakme eyeliners - náš top 10

Lakmat rozsah má nejaké rozprávkové zoznam očné tiene, aby vám perfektné očné viečka. Sú k dispozícii v ceruzku, písacie potreby, kvapaliny, gélu alebo prášku. Lakmat očné vložky sú k dispozícii v mnohých odtieňoch, aby vyhovoval všetkým príležitosti a tóny pleti na vyťahovať z líščej mačacie oči vzhľad.

Dobrý očné linky, má niekoľko takých kvalít:

  • Non alergické
  • Non chaotický
  • Dobrý výkon pobyt

Dúfam, že tento článok vám pomôže nájsť najvhodnejšieho Eyeliner pre vás.

load...
Tu sú top 10 Lakmat očné tiene v nášho názoru:

1. Lakmat High Definition Eyeliner:

Lakmat High Definition Eyeliner dáva čistý tenkú linku pre pekné viečok. Tiež, oni môžu byť ľahko zotrieť s čistiacim prostriedkom. Táto očné linky je vodotesný a potu odolné a zároveň nerobí šmuhy. Majú výdrž viac ako 8 hodín a sú ľahko použiteľné.

Doporučené pre: Všetky typy pleti.

2. Lakmat Absolute Forever Silk očné linky - Jaded Mint:

Kúpiť Lakmat Absolútna Forever Silk očné linky - vyčerpaný mincovňa ₹ 338,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-forever-silk-eyeliner-jaded-mint

Táto očné linky môže dať vaše oči hodvábnou dotyk 7 metalických farieb. Táto očné linky je vodotesný a je kovové farby. Textúra je veľmi krémová s trochou trblietania a lesku. To tiež obsahuje vitamín E, ktorý pomáha udržať vaše viečka jemnú a hebkú. To môže trvať dlhú dobu 8 hodín bez blednutia či rozmazania. Sú ľahko použiteľné a odtieň je krásne hlboké tmavo zelená.

load...

Odporúča sa pre: horných viečok iba

3. Lakmat Absolútna Silk Ceruzka na oči-modrá Cosmos:

Kúpiť Lakmat Absolútna Silk očné linky modré Cosmos Pre ₹ 338,00 @ www.amazon.in/-lakme-absolute-silk-eyeliner-blue-cosmos

Môžu vám hodvábny dotyk metalickej farbe so zamatovým povrchom. Sú vodotesné a odolné proti rozmazaniu a sú dermatologicky testované. Vytrvalosť je super dlhá. Modrá farba kozmos je úžasné; že to nie je príliš jasný, ale má modrý nádych k nemu. Štruktúra tejto rozprávkovej produktu je veľmi krémová a kĺže veľmi ľahko. Sú veľmi dobre pigmentované a nespôsobí žiadne podráždenie očí.

Doporučené pre: Všetky typy pleti

4. Lakmat deviatich do piatich Intense topánok Eyeliner:

Majú nádherné odtiene, ako sú dymové šedé, hnedé, olivové a čierne. Táto podložka má hustú textúru a kĺže hladko pre jednoduchú aplikáciu. Kefa je dobrá vo veľkosti a poskytuje veľmi presné vedenie. Sú trochu lesklé a majú tendenciu rýchlo vyschnúť. Má veľmi roztomilý obal. Nespôsobuje podráždenie očí. Sú rozmazaniu odolné a suché celkom rýchlo.

Doporučené pre: Všetky typy pleti

5. Lakmat Black Impact Eye Liner:

Kúpiť Lakmat Black Impact očné linky pre ₹ 203.00 @ www.amazon.in/-lakme-black-impact-eye-liner

Balenie Lakmat čierne dopad očné linky je veľmi roztomilé. Sú rozmazaniu dôkaz, vodotesné a majú dobrú pobyt moc. To má dobrú štruktúru a dáva tmavý matný čierny povrch.

Doporučené pre: Všetky typy pleti

6. Lakmat Fantasy Shimmer Eyeliner:

Lakmat zber fantasy lesk očné vložky majú 8 rozprávkové odtiene. Obsahujú lesk a kĺže hladko. Pobyt sila je veľmi dobrá a nerobí šmuhy. To okamžite glams oči s matnou povrchovou úpravou.

Odporúča sa pre: Letná sezóna

7. Lakmat Instaliner odolný voči vode očné linky:

Kúpiť Lakmat Instaliner vode odolný Eyeliner Pre ₹ 314.00 @ www.amazon.in/lakme-instaliner-water-resistant-eyeliner

Lakmat Instaliner odolný voči vode Ceruzka na oči je ľahký, odolný proti vode, non-vyblednutiu a non-rozmazávaniu očný make-up pre dokonalú definíciu. Je tmavo čiernej farby a má dokonalú štruktúru pre jednoduchú aplikáciu.

Odporúča sa pre: milovníkov matnou povrchovou úpravou

8. Lakmat Eyeconic Kajal Eyeliner:

Kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal Eyeliner Pre ₹ 250,00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal-eyeliner

To pomáha ako Kajal cum očné linky. Je hlboká čierna a hladké očné linky. To kĺže naozaj dobre a je ľahko aplikovať na očné viečka. Nemajú rozmazaniu a môže pekne zostať na očných viečkach po dobu dlhšiu ako 8 hodín, a je tiež vodotesný. Môžete nepochybne použiť tento Lakmat eyeconic Kajal ceruzka na oči, ako vám to prospešné v dvoch smeroch.

9. Lakmat očí Interpret Pen:

Tento umelec pen ceruzka Lakmat trhy pomôže načrtnúť, definovať a zintenzívniť svoje oči v jedinom ľahko mŕtvice. Môžete vytvoriť krídla alebo tučné štruktúrovaných očí pomocou tejto úžasnej produktu. Sú k dispozícii v ťahom hrotu pera pre kompletné ovládanie, non-chaotický a presné vedenie. Farba je bohatá čierna a ľahko odstrániť.

Doporučené pre: Všetky typy pleti

10. Lakmat Absolute Shine Line:

Kúpiť Lakmat Absolute Shine linka pre ₹ 299.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-shine-line

Táto očné dáva čierny matný povrch. Je to veľmi rýchlo schne a absorbuje prebytočný olej pre kompletnú matný vzhľad. To môže prasknúť a slabnúť s časom.

Doporučené pre: Všetky typy pleti

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...