Makeup

10 fotografií Anushka Shetty bez make-upu

10 fotografií Anushka Shetty bez make-upu

Anushka Shetty je Mangalore-rodená herečka, ktorá pracuje v Telugu a Tamil filmov. Ona je 32 rokov a má bakalársky titul v odbore počítačovej aplikácie. Možno vás bude zaujímať, Anushka nie je jej skutočné meno; Jej meno off-obrazovka je Sweety Shetty. Táto 5 '6 "vysoká herečka je najviac známa pre jej úlohu vo filmoch Don No.1, kde hrala spolu s Super Star Nagarjuna a herec modelu Kelly Dorji a Arundhati, kde bola hlavným protagonistom. Tento film bol neskôr nazvaný v hindčine.

Anushka často navštevuje propagačné akcie s malým alebo žiadnym make-up. Tu sú niektoré z jej obrazov. Na rozdiel od mnohých iných herečiek, môžete vidieť, že Anushka vyzerá dobre - s alebo bez make-upu. Tam je niečo o Anushka veľmi prirodzené bez make-upu, ktorý je na nej dobre vyzerať buď spôsobmi.

Anushka Shetty bez make-upu Obrázky

Tu sú top 10 fotky Anushka Shetty bez make-upu.

1. Anushka Shetty sa žiadny make-up

Na obrázku vyššie je pre porovnanie. Obraz na ľavej strane je miesto, kde Anushka nenosia make-up a ten, na pravej strane je taký, kde Anushka nosí make-up. Pozrite sa, ako jej pleť sa líšia v oboch, a ako jej črty vyzerajú skôr definovaný s make-up.

load...

2. Jej prirodzený vzhľad

To je Anushka Shetty je bez make-up vzhľad, ak budete ospravedlňte jasnú balzam na pery. Myslím, že jasné balzam ani počítať ako make-up. Vlasy doplňuje jej orosené kože, a vyzerá nádherné.

3. Úplne ohromujúca Look

Vyššie uvedený obrázok je môj obľúbený. Vyzerá tu úplne ohromujúca. Milujem jej účes a že najvyššie ide veľmi dobre s ňou tryskovým čierne vlasy. Jej koža vyzerá naozaj svieža, a tak jasné. Tento obrázok slečny Shetty bol zhotovený v jej dome v Mangalore. Mimochodom, vedeli ste, že jej brat je kozmetický chirurg? Možno to je tajomstvo jej nádherné pleti. Neexistuje nič ako lekár in-house.

4. Jej Million Dollar úsmev

Tento obrázok je najstarší obraz nej v obehu. Nemám dátum k nemu, ale zastarané náhrdelník a T-shirt je toho dôkazom.

load...

5. Sladký A Simple

Detailný záber tváre bez make-upu. Mehendi vzor, ​​ktorý zdobí ju za ruku makesher vyzerať ešte krajšie. Ale jej vlasy vyzerajú trochu mastný. Asi som slečna Shetty zabudol umyť vlasy pred vystúpiť alebo možno jednoducho došiel čas. Jej výraz a mehendi sú tým, čo dať obrázok nepokazila.

6. Jej Casual Look

V tomto snímku, ak si všimnete pozorne, nos vyzerá trochu chudší. Môže byť ona prešla Rynoplastika (operáciu nosa). Stavím sa, že sa to nikdy nedozvieme. Stars tak úzko strážia svoju plastickú operáciu, aby preukázal, že sú prirodzene krásne. A jej brat, že je kozmetický chirurg mohol strážiť tajomstvo tak dobre. Myslím, že by mal mať potuchy z Sushmita Sen, ktorý otvorene priznal, že prsia implantáty hotovo.

7. Anushka V indickej tradičnej Wear

Anushka vyzerá celkom v žltej a hnedej bavlny salwar obleku. Vyzerá naozaj dobre v indickej tradičné oblečenie. Vyzerá v pohode, a robí dobrou voľbou materiálu pre roky, ako bavlnená tkanina napomáha pokožke dýchať.

8. Anushka Shetty v bielom lejska tričko

Obraz Anushka Shetty v bielej golierom tričko a žiadny make-up. Jej čelo vyzerá lesklá. Stavím sa, že nie sme jediní, kto v oblasti boja proti našim olejové a kombinované typy pleti. Som si istý, že aj ona má zlý-vlasy dní a tak ďalej. Pery mohla použiť nejakú farbu hoci.

9. Strhujúci Picture

Dokonca aj bez make-upu, Anushka vyzerá pekne a roztomilý tu. A jej jhumkas sú len úžasne krásne. Ja osobne nemám radšej jhumkas ale toto je výnimka. Tento účes s ofinou bočnými skrýva jej veľké čelo dobre. Aký to ohromujúci obraz je to!

10. Anushka Shetty V Maroon Kurta

A máme posledná snímka herečky Anushka Shetty hľadá naozaj roztomilé a elegantný tu. Gaštanová Kurta a biele stud náušnice vyzerať dobre na ňu a samozrejme dopĺňať ostatné.

Anushka Shetty vyzerá celkom očarujúce v každom obrázku. Naozaj nepotrebuje make-up vyzerať pekne. A na rozdiel od iných moderných minie strieborného plátna, môže si odniesť indické šaty až po rukovať. Niet divu, že ona je hnev medzi mladými ľuďmi.

Takže aký je váš názor na týchto fotografiách Anushka Shetty bez make-upu? Ešte nám zanechajte komentár!

load...