Makeup

Najlepšie svadobné makeup Umelci v Hyderabad - naša top 10

Najlepšie svadobné makeup Umelci v Hyderabad - naša top 10

Jeden z posledných pekných štátov v Indii, Hyderabad má nádych kráľovskej rodiny a bohatstva, ktoré je ťažké znovu niekde inde. S Charminar a jeho slávnu HYDERABADSKÉ biryani, toto mesto nesie svedectvo o bohatstvo kráľov MUGHAL, ktoré kedysi ovládali toto kniežatstvo a rovnako ako všetko ostatné, svadby v Hyderabad majú pocit hodnosti neporovnateľné v iných štátoch. Hyderabad nevesta vyzerá ako princezná, aby sa zasnúbila s princom svojich snov a je to len spravodlivé, aby získali určitú predstavu o niektorých z najznámejších svadobné make-up umelcov z kráľovského mesta Hyderabad, aby mohol byť najdokonalejší Hyderabad nevesta ako inokedy pred.

10 najlepších Svadobné vizážisti v Hyderabad:

1. Aliya Baig:

Ak získanie kráľovskej svadobné vzhľad právo na svoj veľký deň je vaším cieľom - potom Aliya Baig by mala byť vaša go-to osobne. S Nawab línia (to je vnučka Mirza Maeedullah žobre a druhá z rodiny, aby to veľký vo svete módy a krásy po Shahnaz Hussain) a praxou v rámci najrešpektovanejších make-up profesionálov v tejto časti zo sveta, Aliya je naozaj dokonalý a rešpektovaný vo svojom odbore. Ona je tiež Tempt certifikovaný pokročilý airbrush make-up umelcov a bol mentored Huda Kattan a Shahnaz Husajna. Od vyzdvihnutie najvyberanejšie make-up značiek vybičovávala zákazkové odtiene tak, aby vyhovovali vašej pleti, Aliya je pre ako žiadna iná z mesta Pearls.

Telefón 9885803119 Email ID: [email protected] Facebook: www.facebook.com/AliyaBaigMUA Instagram: www.instagram.com/makeupbyaliyabaig/?hl=en

2. Tamanna Rooz:

Tamanna Rooz je známa pre jej jedinečný štýl, ktorý dokonale spája sever indickej a Južnej indickej trendy make-up. Tamanna Rooz má pán indickú odvolanie, ktoré by dobre gél s natívnym Hyderabad je a prisťahovalcov z iných štátov. Tamanna sa vykonáva v odbore svadobný make-up, ktorý je jednoduchý, elegantný a noblesné s malú alebo žiadnu bling. Ona je nepochybne osoba, ktorá má ísť o najlepšie svadobné make-up v Hyderabad.

load...

3. Naresha Thogati:

Naresha má viac ako desaťročné skúsenosti v vlasy a make-up priemysel. Urobil make-up pre niekoľko celebrít, ako herca Nani svadby, Allare Naresha svadby a viac nedávno, svadby herca Rajendra Prasad syna. Pracoval tiež s mnohými populárnych hollywoodskych a Tollywood hviezdy, ktoré spolupracovali s ním pre profesijné a osobné make-up úloh. Jeho zmyslom pre detail, rovnako ako jedinečný výber z palety farieb z neho robí jedného z výhodných možností medzi nevestami v meste.

Facebook: www.facebook.com/MakeupArtistsStudio Website: makeupartistsstudio.com Telefón: 8977020202

4. Tanuja na Bubbles Salon:

Prevádzkové z preslávenej Bubbles salónu v Hyderabade, Tanuja je celkom slávny vo svadobný make-up okruhu. Jej rukopis je leštený a elegantný, bez príliš veľa lesku alebo lesk. Takže, ak dávate prednosť nenápadnej elegancie, Tanuja môže byť práve pre vás.

load...

5. Sachin:

Široko známy pre svoju rozprávkovú prácu s hviezdami a celebritami dole na juh, Sachin je počítaný medzi najlepšie svadobné make-up majstrovstvami v Hyderabade. Známe, že sú pomerne drahé z dobrých dôvodov, má obrovské skúsenosti a dlhoročnej pôsobivé svadobné make-up práce za sebou.

6. Doris v Doris Salon:

So sídlom v Secunderabad, Doris je veľmi dobre známa pre jej svadobný make-up a vlasový styling. Vlasy styling naozaj divy s vlasmi. Ona je pravdepodobne jedným z najlepších kaderníkov máme v Hyderabad. Ona je otvorená cestovať do svojho hotela alebo miesto konania svadby alebo môžete navštíviť jej salón. Trochu ľahké na peňaženku, Doris je do značnej miery cenovo dostupné a efektívne.

Fyzická adresa: No: 5, Vaishnavi Reddy Complex, Secunderabad 500003

7. Anne na Lakmat Salon:

Prevádzkové z populárneho Lakmat Salónu v Himayat Nagar Hyderabad, Anne je v dome expert na svadobný make-up umenie. Populárny pre vytvorenie dokonalého tradičný južnej indický vzhľad, Anne robí jednoduché a elegantné dielo.

Physical Address: Lakmat Salon, Shop No: G - 4, A & M Trade Center, 3 - 6-561, Himayat Nagar, Hyderabad 500002

8. Zing na serosa:

Veľmi populárna meno s moderným Hyderabad nevestu, Zing pracuje s najnovšími svetovými trendmi v make-up umenie vytvoriť vzhľad, ktorý je držiteľom globálne odvolanie. Známy pre jemné a prírodné odtiene, Zing môže tiež účinne vám pomôže, ak sú tradičným Južnej indickej nevesty.

9. K Mohan Rao:

K Mohan Rao je nezávislá na voľnej nohe svadobné maskérka so sídlom v Yousufguda, Hyderabad. Mohan sa špecializuje na svadobné kozmetické služby, ako je make-up a Mehndi umenia a je veľmi populárny po celom Hyderabad.

Fyzická adresa: No: 8-3 - 231 / B - 363, Sri Krishna Nagar, Yousufguda Hyderabad

10. Sandy:

Sandy vyvinula vášeň pre make-up umením, zatiaľ čo choreografie a prevedenie na scéne. Teraz Sandy je plne rozvinutú svadobné maskérka s dlhoročnými skúsenosťami v televízii, filme a módny priemysel. S viac ako 6 rokov skúseností v oblasti svadobný make-up, Sandy je známy pre svoju univerzálnosť a schopnosť vytvárať aj indickej a globálny pohľad na nevestu na jej veľký deň.

Dúfam, že tento údaj vám pomôže všetko čoskoro krásne nevesty, ktorí sú dychtivo čakajú na ich špeciálne deň. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory. Zostaňte nádherný!

load...