Makeup

5 dokonalé tvary obočia pre tvar v tvare diamantu

5 dokonalé tvary obočia pre tvar v tvare diamantu

Diamant v tvare tváre sú širšie a plnšie. Preto je potrebné mať správny tvar obočia je zásadný. Koniec koncov, kto by chcel extra široký tvár? Väčšie, širší a hranatejší, všetci majú svoje vlastné sadu výhody a nevýhody. Aj keď existuje veľa plusy vlastnenie diamant v tvare tváre, navyše šírku stále zostáva hlavným problémom spojeným s týmto tvár rezu. Určite nemôže robiť veľa o zvláštne šírke. Ale môžete samozrejme nájsť správny tvar obočia, aby to vyzeralo menej široký.

Niektoré z týchto speváčok Bollywood a Hollywood sú obdarení diamantové čelné rez. Stále vyzerajú ohromujúci a majú veľký fanúšik nasledujúce z celého sveta. Takže, čo je natoľko odlišné, že robia, a vy nie? Aký je ten rysom týchto celebrít, ktoré z nich robí krajší a krajší? Možno, že to je ich obočie. Všimli ste si niekedy, že vaše diamant v tvare tvár je označená mnohých uhlov? Dokonca aj keď to tak nie je, stále musíte vedieť, že tieto uhly by mali byť menej zrejmé, aby sa chváliť ostrejší vzhľad.

Nasledujúcich 5 Obočie pre Diamond v tvare tváre vám pomôže pri znižovaní široký vzhľad vašej tváre:

1. Sharp Oblúky:

Už ste počuli príslovie - jed zabije jed? Možno, že to je ten správny čas, aby to dokázal. Najlepším spôsobom, ako znížiť vzhľad vašich ostrých uhlov tváre je brúsiť oblúky obočia. Vysoko klenuté obočie vzhľad priťahuje všetku pozornosť od svojich inak ostrými tváre extrémov. Táto oblúková tvarovanie je najlepší spôsob, ako získať mäkšie vzhľad. To dáva okamžitý dojem zníženú šírkou. Tak vždy hovorím, áno 'k prudkému oblúk obočia vzoru, ak máte v tvare kosoštvorca plochu zrezanú. Z tohto dôvodu, to je najlepšie obočie tvar pre diamantové čelné.

load...

2. Go Fuller:

To je najlepšie pestovať vaše obočie plný a tmavý, ak chcete odviesť pozornosť od svojho širokého tvárou k niečomu inému. Rastúce obočie plnšie je lepšia voľba pre štvorca tvár, ako plnšie obočie sú hrubšie. Silnejší a dokonale klenuté obočie nájsť dokonalú harmóniu medzi najširšej časti tváre a vaše čeľusť. Rozhodli tento tvar obočia pre diamantový tvár robí váš tvár vyzerať menej široký.

3. Zaoblené obočie:

Zaoblené obočie, ktoré sú tiež považované za dobré možnosti zastrihávanie na tvare srdca tváre, sú ideálne pre diamant v tvare tváre. Zaoblený vzhľad obočia je veľký vplyv spôsob, ako vytvoriť dokonalú rovnováhu medzi niečí širokých lícach a na čele. Tento jemný tvar obočia, ktorá sa zameriava na to, aby oblúky smerom k stredu je vhodnou voľbou pre ženy s diamantom v tvare tváre. To dáva čarovne zakrivený vzhľad (s mäkkými oblúkov smerom k stredu), ktoré znižuje dopad inak šikmé diamantové čelné.

4. Dlhšie a stredných podnikov obočie Pattern:

Žena s diamantom v tvare tváre môže tiež vyzerať ohromujúci s dlhšími obočie. Avšak ten, opatrenia, ktoré nasleduje tento tip je - dlhšia obočia by nemala byť príliš silná. Mali by byť stredne namiesto toho, aby plnšie. To vás ochráni pred nevýhodou vyzerajúce husté a pravdepodobne trochu bacuľatá príliš. Plnšie obočie, ktoré sú príliš dlho môže skutočne vytvoriť svoj diamant v tvare tváre objavia plnoštíhle.

load...

5. Kratšie a plnšie obočie Pattern:

Pokiaľ máte radi vyťahovať plnšie veľkosť obočia, ktorý je v móde tejto sezóne, mali by ste sa držať na kratšiu dĺžku. Vytvára správny dopad a tvár vyzerá perfektne udržiavané - ani široká ani krátka. Možno sa vám nebude súhlasiť s myšlienkou dĺžky obočia odôvodňujúce šírku vašej tváre, ale to je nedocenený fakt. Tak nezabudnite, aby sa vaše obočie hustejšie a plnšie, ak chcete, aby vaše dĺžku obočie krátka.

Vyššie uvedené 5 vzory obočia pre diamantový tvar tváre môže zmeniť celkový vplyv, ktorý diamant v tvare tváre vytvára inak. Akýkoľvek tvár cut môže vyzerať lákavo a očarujúce; je to len otázka výberu vzhľad, ktorý dopĺňa, že konkrétne tvár rezať. Teraz, keď viete, 5 úžasné obočie vzory pre vašu tvare diamantu tvár, máte všetko nastavené, aby sa strana diva v tejto sezóne.

Ktorý obočie tvar vyzerá tie najlákavejšie pre vás? Už ste vyskúšali tieto varianty obočie už k zníženiu širokého vzhľad v tvare diamantu tvári? Podeľte sa s nami!

load...