Makeup

Top 10 nechtových kúpeľov v Kalkate

Top 10 nechtových kúpeľov v Kalkate

Aj keď o niečo dozadu, ako čo sa týka infraštruktúry, Kalkata má mať definitívne miesto na indickom módne mapy. Ľudia z Kalkaty sa rýchlo vyvíjajú vo všetkých veciach, ktoré sú naozaj módne a pôvab nail art neprešiel im. Tieto špičkové 10 nail art kúpele sú špeciálnu liečbu pre všetky tie milovníkov nail art v Kalkate.

10 najlepších Nail Art kúpeľov v Kalkate

1. Atrament Signia

Ink Signia ponúka širokú škálu Nail art služieb a produktov pre svojich klientov. Ponúka tiež celý rad krásy, rovnako ako tetovanie služby. Klinec umenie je vykonávané expertov a veľmi dlhou životnosťou. Je tiež veľmi bezpečné miesto pre svoje nechty, pretože nepoškodzuje zubnú sklovinu. Gél vložený nechtov technológia zabraňuje poškodeniu nechtov.

Adresa: Quest Mall, 3. Poschodie, Kalkata, West Bengal, India

Kontakt: (033) 4069 3111

Mail id: [email protected] Website: www.inksignia.in

2. Lady

Bola založená v roku 1997, Lady salón má dlhoročné skúsenosti v oblasti kožných a kozmetických procedúr. Lady salón ponúka cenovo nail art a odborníci tu majú dostatočné množstvo skúseností s použitím širokej škály farieb, rozšírenie, trblietanie a výzdoby na výrobu nail art, ktorý je viazaný na vás očariť.

load...

Adresa: 77-2, Rai Mohan Banerjee Road, Baranagar, Kalkata

3. Tressbay

Ekta Bhattacharya majiteľ Tressbay salónu je meno počítať s na základe samotnej zásluh. Ak hľadáte pre nail art, Tressbay je tým pravým miestom k životu. Odborníci tu hrať s výraznými farbami, zdobenie nechtov a piercing vytvoriť ohromujúci umelecké diela na končeky prstov. Je to len apt, že ste si stretnutie s Tressbay čo najskôr. Vyberte si zo širokej škály nechty maliarskych techník a farieb a kúpte umenie, ktoré má každý hľadí na svoje ruky.

Adresa: 17 - 1F, 2. Poschodie, Alipore Road, Near SBI Bank Branch, Alipore Kolkata

4. Juice Salon And Spa

Tento reťazec salóny po celej Indii zriadil základňu v Kalkate príliš a mesto má oveľa štýlové miesto, pretože to. Odborníci v všetkého druhu kozmetických procedúr, profesionálne nechtové umelcov tu nebude vás sklamať, dohodnúť si schôdzku, akonáhle je to možné a nebudete ľutovať.

load...

Adresa: 11 - 1B, Ho Chi Minh Saran, Jubilee Court, Ground Floor, Kalkata 700071

5. Nisha nechty Arts

Populárny po celom Kalkata podľa svojej špecializácie, Nishi nechty Arts je miesto, kde sa na tie najlepšie zážitky z nail art. Ich experiment v miešaní farieb, módnych doplnkov nechtov a širokú škálu vzorov a motívov. Skúste tento kúpele klinec do Kalkaty a ste si istí, že sa vrátim do dopriať väčšej dokonalosti.

Adresa: Plot No 100, 20-1, Sahapur Colony, New Alipore, Kalkata 700023

6. Nechtové štúdio

Nechtové štúdio sa môže pochváliť s dôrazom na starostlivosť o nechty a umení vyniká použitím predĺženie nechtov, trvalé a dočasné výzdoby, kamienky, celý rad módne farby a trblietanie. Ich služby sú povinní nechať diváka očarenie a zákazník veľmi spokojný. To je tiež miesto, kde sa ak sa chcete dozvedieť nail art osobne dopriať ako hobby alebo prax, alebo ako profesie.

Adresa: 20-1, prvé poschodie, Priľahlý k Punjabi Zabí, Ballygunge Pharm, Ashutosh Choudhury Avenue, Kalkata 700019

7. Nail Spa

Ako už názov napovedá nechty sú hlavný dôraz sa tu aj s ohľadom na skutočnosť, že toto miesto dal nail art a ďalšie nechtov liečby najvyššou prioritou. Ženy, ktoré chodia v prísť s niekoľkými rôznych módnych nechty. Pešo alebo si dohodnúť schôdzku a jednoducho vybrať zo širokej škály vzorov, motívov a zdobením alebo oznámi svoje preferencie a nápady a majú istotu, musia byť splnené.

Adresa: Near Shikshayatan College, No 5A - 1A Lord Sinha Road, Elgin Road, Kalkata 700071

8. Gaalah Salon

Zožeňte si módne nail art pomocou rozšírenia gél, trvalé alebo dočasné výzdoby a širokú škálu farieb na Galaah Salónu v Kalkate. Tento módny salón bola slúži mesto Kalkata nejakú dobu teraz, a mesto má prijali ich s širokými otvorenou náručou.

Adresa: 206 / B, Rashbehari Avenue, vedľa MP klenotníci, Kalkata

9. Hlava Turners

Tento Kozmetický salón bol po nejakú dobu a urobil meno pre seba na základe zásluh, odborných znalostí a excelentnosti. No stojí za to vyskúšať, hovoriť s nail art odborníkov tu vysvetliť svoje farebné a dizajnové preferencie a ste si istí, nechať obsah s umeleckým dielom, ktorú ste zaplatili za.

Adresa: 32 Avani Riverside Mall, LG - 9 Jagat Banerjee Ghat Road, Shibpur, Howrah, Kalkata 711102

10. Katha Tattoo Studio

Tento tetovacie štúdio je tiež robí dobré meno pre seba ako moderné a inovatívne ciele v Kalkate za vynikajúce výsledky v oblasti nail art.

Adresa: 83B, 1. Poschodie, Vivekananda Road, Girish Park, Kolkata 700006

Takže, ktorý z nich sa vám bude snažiť? Ktorý klinec rozšírenie v Kalkate sa chystáte navštíviť? Strieľať nám komentár.

load...