Makeup

Top 10 nechtových kúpeľov v Bangalore

Top 10 nechtových kúpeľov v Bangalore

Bangalore je právom označený ako kráľovná z juhu. Bangalore neposkytuje iba hniezdo na niektoré z najlepších väčšiny priemyselných podnikov v Indii, ale tiež vytvára sen vzdelávacie cieľ pre nespočetných študentov po celej krajine. Príjemné počasie po celý rok činí mesto krajšie. Vďaka týmto činnostiam, ako aj technologických zostavách z rôznych štvrtí na svete, mesto zažilo obrovský vzostup v posledných desiatich rokoch robiť to jeden z najviac deje kozmopolitných miest metra v krajine.

Kŕdeľ mladú generáciu, ktorá si vybrala mesto ako ich osud, teraz dohromady definuje mesto s ich chytrý a trendy životného štýlu. Bangalore má dokonale vyrástla s najrôznejšími definície štýlu, aby korešpondovali s mladou davu, ktorí sú skutočne medzinárodný štandard. Preto počnúc street bočných salónoch na nóbl kúpele a salóny, Bangalore má čo ponúknuť pre ľudí zo všetkých rás života.

Nail Art v Bangalore - Top 10 Kúpele

1. Elan nechtové štúdio a Spa:

Darshan, mladý dynamický štýl človek je zakladateľom Elan nechtové štúdio a Spa, ktorý vytvoril nové trendy v nechtov štýlov. Darshan má uzavreté svoje viac ako dvadsaťročné skúsenosti s dnešným klzké a inteligentných štýlov v dokonalej rovnováhe.

load...

2. Môj salón:

Nóbl a elegantný, môj Salon stane, že je najvýznamnejším spoj pre módnych nechty umenia a kúpeľov nechtu. Toto miesto môže byť nazývaný ako nebo pre každého, pre ktoré štýlom života. Môj Salon snaží tvrdo poskytovať najvyššiu úroveň profesionality ku každému klientovi a udržiava dlhotrvajúci vzťah založený na dôvere a odhodlanie.

3. Nail Art Romance:

Ďalšie kúpele prominentné klinec v Bangalore, Nail Art Romance je dobre známa pre svoje mobilné služby. Tie by obdivovať ich služby viac ako môžete využiť najmódnejšie klinec kúpele priamo na svoje miesto len s ktorým sa schôdzku. Nail Art Romance radšej držať od ekologických produktov, ich poplatky sú mierne rovnako.

4. Telo Craft:

Ďalšie top prominentné nail art kĺbu, Body Art je komplexný miesto pre všetky druhy riešenie, starostlivosti o krásu. Miesto je perfektný pre najrôznejšie typy nechtov rozšírenia.

load...

5. Naturals:

Naturals sú jedným z prvých poradí nechty kúpeľov a salónov v Indii, ktoré ponúkajú state-of-the-art kozmetické riešenie pre veľkú klientelu. Oni tvrdia, že sú Premier kúpele inovujúcej prírodných terapií v krásu a starostlivosť o pleť. Sa spojil s vysoko kvalifikovaných odborníkov, predurčenie sú prirodzene prvou voľbou pre milovníkov módnych nechty.

6. Gitanjali Nail Art:

Gitanjali nail art v Bangalore by bolo ideálne miesto pre toho, kto hľadá perfektné nail art úpravou na svadobný deň. Pomenoval Gitanjali, slávny nechtov stylista, kúpele klinec má svoje pobočky v Bombaji a Dillí rovnako.

7. Čistý Salon & Day Spa:

Čistý Salon & Day Spa je prvé pozície kúpele v Bangalore má pokročilé a školených stylistov z rôznych častí kraja. Čistý salón ponúka rôzne druhy klincov umenia za rozumnú ponuku v priebehu celého roka.

8. Go Gaga Salon:

Unisex salón v Bangalore, Go Gaga Salon je populárny pre štýlové klinec umenie za prijateľné ceny. Tie by bolo možné využívať atraktívne zľavy ponúka tiež, ak máte šťastie.

9. Nandita je krása Zone:

Nandita krása zóna je one-stop miesto pre všetkých mužov, ženy a deti. Dobre známy pre svoje rôznorodé služby, Nandita krása zóna sa stane byť najvyšší obdivoval nail art rohových kopov v Bangalore, kde je krása uzavreté s opatrnosťou.

10. Lakmat Beauty Salon:

Posledný ale nie najmenší; Lakmat Kozmetický salón zanechal svoje odtlačky takmer vo všetkých mestách metra v Indii. Lakmat je vynálezca širokej škále farieb a vzorov na nechty. Jeden môže túto značku ľahko veriť, keď hľadajú kvalitné nail art.

Ak hľadáte pre najlepšie nail art Bangalore, viete, kam ísť! Takže, nechajte sa trochu márnotratnosť pre nasadenie také jedinečné a zložité vzory na nechty.

load...