Makeup

Ako dokonale aplikovať nadáciu

Ako dokonale aplikovať nadáciu

Nie je je prianím každého dievčaťa mať jasnú a bezchybnú pleť? Dokonca aj keď sme sa, nie sú to šťastie, že to naše gény, nie je nič, trochu make up nemožno opraviť! Správna Základom je všetko, čo potrebujete.

Čo je Foundation?

Základom je magické farby kože make-up produkt, ktorý pomáha vyrovnať tón pleti, sa vzťahuje na chyby a poskytuje dokonalý povrch. Dodáva sa v rôznych formách, ako sú smotana, tekuté, penou a prášok na báze. Čo by ste mali vedieť pri nákupe základom je váš typ pleti a tón a ísť na ten, ktorý je vhodný pre obe strany.

Ako si vybrať správne Foundation?

Výbere vhodného odtieň základu pre váš typ pleti a pleti je zásadný. Takže, vždy vykonať test vzorkovníka pred vykonaním voľby. Swatch aspoň 2 - 3 odtiene nadácie, ktorá sa blíži k vašej pleti a vyskúšať ich každý na jednej strane tváre vidieť rozdiel. Ďalšia vec, aby zvážila pri výbere základom je, aby posúdila podtón Vašej pleti, že jeho chladný, neutrálne alebo teplé. Udržať všetky tieto veci na pamäti, budete určite dostať perfektný zápas pre seba.

load...

Ako sa prihlásiť nadácie na tvár?

Budete potrebovať

 • Hydratačný
 • Primer
 • Korektor
 • Nadácie
 • Kompaktný prášok
 • Kefy

Najlepší spôsob, ako použiť Foundation - krok za krokom Výuková

Akonáhle ste našli ten správny odtieň základu, je to všetko o správnom použití techník dokonale nanášanie produktu.

Krok 1: Čistenie A Prepping vašu pokožku

 • To je najlepšie začať s čistením a prepping svoju pleť pomocou odstraňovač čistiace / make-up, ako sa zbaviť nečistôt a prípadné zvyšky make-upu. Po očistení pleti hydratáciu to dobre, aby si zdravý vzhľad. Je vždy dobré použiť ruky pri masírovaní hydratačný na koži ako produkt preniká a funguje dobre.
 • Teraz je čas pre náter, pretože by to vytvoriť svoj základ vydrží dlhšie a rovnako ako prácu ako základ pred make-up. V prípade, že máte mastnú pleť, môžete sa rozhodnúť pre základný náter naviac mattifier (dva v jednom), pretože by to pomohlo v mattify kožu do istej miery. Začnite s korektora. Naneste ho pomocou aplikátora kefa na miestach, kde si myslíte, že budete potrebovať pokrytie, ako je pod okom, okolo úst alebo na čelo. Korektor bude immedieatly zníženie výskytu zafarbenie, zakryť chyby a vaša tvár vyzerať ešte.

Pre Tip - Neexistuje žiadna sada pravidiel, pokiaľ ide o make-up, môžete použiť korektor pred založením alebo po ňom; V závislosti na intenzite pokrytie potrebné.

load...

Krok 2: Spustenie Aplikácia Foundation

 • Teraz je čas pre nadáciu, vybrať vhodnú kefa pre aplikáciu, môžete buď zvoliť pevnou / našuchorený aplikačným kefkou alebo dokonca huby. Začať používať od stredu tváre a zmiešať ju von, buff základ naozaj dobre do kože a zmiešať ju rovnomerne po celej tvári. Nezabudnite na oblasť krku, ako si neželáte, aby váš tvár vyzerať inak ako na krku.

Pre Tip - Najlepšie kefa aplikovať nadácie je syntetické kefa duo vlákien pomocou krúživým pohybom, pretože pomáha vyleštite produkt hlboko do pokožky.

Krok 3: Naneste sypký prášok

 • Je dôležité nastaviť nadácie s nejakým práškom. Zvoliť buď voľné / kompaktný púder, ktorý pracuje dobre pre vás, a ľahko potrite ju po celej tvári s nadýchanou prášku kefou. Pre špičiek striekanie práškových sa líšia pre rôzne typy pokožky, ak máte suchú pleť, platí prášok iba tam, kde je to potrebné, ako sú oblasti, ktoré majú tendenciu sa dostať lesklé; Napríklad, pod očami a T zóny. V prípade, že máte mastnú pleť, majorly na t-zónu.

Konečný vzhľad

Nakoniec doplniť základ s kompaktným práškom a ľahké očné tiene, očné linky a rúže. A máte všetko nastavené vyraziť!

Niektoré Viac tipov Foundation aplikácie a triky

 • Môžete tiež použiť svoj základ ako zvýrazňovač rozjasniť tvár nanesením svetlejší odtieň základu v stredu tváre.
 • Aby bolo zaistené, že nadácia nebude pokrčiť do jemných liniek na tvári, použiť menšie množstvo základu od viac zmäkčovadlá tvoria iba záhyby a vytvára škvrny oblasti, akonáhle je hotovo.
 • Pred založením aplikovať zvýrazňovač. To poskytne ilúziu má prirodzený lesk zvnútra. Použite zvýrazňovač na mostíku nosa, čela a pozdĺž lícne kosti pre prirodzený výťahu.
 • Ak chcete získať čerstvé, prirodzene vyzerajúce tvár, navlhčiť nadácie kefa s hydratačným hmly a potom aplikovať nadáciu rovnaké to. To umožní, aby vaša tvár vyzerať vláčnu.

Nejaké ďalšie otázky o tom, ako používať základ? Napíšte nám komentár a budeme mať právo na to!

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Čo je najlepším základom pre zrelú pleť?

Estee Lauder Perfectionist mládeže infúzií Založenie je jedným z najlepších základov pre zrelú pleť ako ľahký sérum napustená vzorec poskytuje rozjasnila povrch a znižuje jemné linky.

Ako miešať nadáciu s prstami?

Vždy miešať svojej nadácii s prstenníku, pretože kladie najmenšie množstvo tlaku. Ak je menší tlak potrebný, pokiaľ ide o zmiešavanie akýkoľvek produkt, vložte výrobok do svojho prstenníku a škvrnu ju na požadované miesto. Udržiavať utierala ju pre ďalšie pokrytie a rýchlo miešať ho pomocou bodkovanie pohyb s vašou prostredný prst. Pomocou prstov aplikovať nadácie nie je nasiakli produkt v porovnaní s štetcom / hubou. Týmto spôsobom môžete ušetriť až na výrobku, rovnako ako získať prirodzené zmiešané povrch.

Ako dlho trvá založenie vydrží?

To všetko závisí na výrobku / typu nadácie, ktoré používate. Akékoľvek pravidelné nadácie zvyčajne trvá až šesť až sedem hodín. Preferujú nákup dlho na sebe základom alebo spárovať základ základným náterom. To pomáha, aby sa vaše nadácie trvať dlho.

Ako odstrániť nadácie?

Urobte si čistiaci prostriedok / odlíčenie na vatový tampón, oklepte ho na celú tvár a nechajte ju odpočívať po dobu 10 - 15 sekúnd. Potom vyčistiť tvár s iným vatovým tampónom. Tiež, použite odstraňovač make-up, aby sa odstránili akékoľvek make-up, vrátane vašej nadácie. Pre vodné báze kozmetických výrobkov, môžete použiť svoj denný čistiaci a produktov na báze oleja, mali by ste použiť konkrétny odstraňovač make-up. Ak vaša nadácia je vodotesný, potom použite odstraňovač make-up, ktorý je olej + na báze vody.

Ktorý kefka je najlepšie pre nadáciu?

Bodkovanie Duo Fiber / syntetické Brush je ideálny pre použitie nadácie, pretože pomáha vyleštite produkt ľahko na koži a poskytuje profesionálne dobre zmiešané efekt. Môžete tiež použiť plochý základ pre jednoduché použitie. Kefa no.188 - 187 je skvelá voľba.

load...