Makeup

Top 10 najobľúbenejších brušných vzorov Henna Môžete skúsiť

Top 10 najobľúbenejších brušných vzorov Henna Môžete skúsiť

Používa sa pre zdobia ruky a nohy, henna bol v obrovskej dopytu v priebehu rokov. Teraz je čas na milosť brucho henou. Prečítajte si o to vedieť, top 10 brucho henna vzorov.

Henna mehendi zaujíma významné miesto v indickej kultúry. V súčasnej dobe je to získava popularitu aj v iných častiach sveta. Je to najviac miloval forma dočasné tetovanie. No bolestivý proces sa podieľa na tom ešte vyzerá to naozaj krásne. Mnohé ženy milujú, aby si to urobiť na svoje brucho. Niektoré tehotné ženy majú tiež rôzne náboženské viery spojené s bruchom henna mehendi.

V tomto článku sa budem zdieľať najviac miloval a obľúbený brušnej henna vzorov, ktoré si môžete vyskúšať sami.

Brucho Henna Designs

Prvých 10 brucho henna návrhy sú nasledovné:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

1. Prevedenie 1:

Jedná sa o veľmi jednoduchý a elegantný henna brucho art. Je vyrobená okolo pupku. Vzhľadom k svojej malej veľkosti, to vyzerá ešte krajšie. Ak si prajete, aby chváliť svojou ploché bruško a pridať viac krásy na to, určite by ste mali vyskúšať túto henna dizajn.

load...

2. Prevedenie 2:

Vážne som miloval tento design. Krásne tenké listy, sľubný, Ohm 'a, Kalash' okolo pupka, aby tento návrh naozaj rozkošný. Má základné indickú mehendi konštrukčné podstatu, ktorá je ešte krajšia a príťažlivejšia.

3. Návrh 3:

To je pomerne veľké brucho henna dizajn, ktorý pokrýva takmer celú prednú plochu brucha. Hoci tam sú vlny a svištia v tomto dizajne, dostanete podstatu veľký kvet, keď sa pozriete na to ako celok. To je to, čo robí tento návrh tak jedinečný.

4. Prevedenie 4:

Rovnako ako všetky ostatné tetovanie, ľudia radi, aby ich milovaný niečí meno napísané na ich časti tela. Tu v tomto dizajne, meno dievčatá je napísaný v stredu konštrukcie, keď je obklopený dvoma krásne ryby, ktoré robí tento návrh veľmi atraktívne a jedinečné.

load...

5. Vyhotovenie 5:

Proste som rád henna na bruchu. Tri ručičky, všetky rôzne veľkosti a plnené rôznymi vzormi, vyzerajú naozaj krásne na bruchu. Vyzerá to, ako by niekto dáva dotyk lásky, ktorá je plná pokoja a mieru. Som naozaj ohromený s týmto dočasné tetovanie brucho dizajnom a iste by rád to vyskúšať.

6. Prevedenie 6:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Ak ste duchovný v prírode a pevne verí v Boha, potom je tento návrh je pre vás. Tento veľký Ganéša Ji brucho henna dizajn je milovaný ženami, najmä v Indii. To vyzerá nielen krásna, ale aj vám dáva pocit, že Boh je vždy tam s vami. Môžete to urobiť, ako je znázornené na obrázku, alebo nahradiť Ganéša Ji idol s idol akéhokoľvek iného boha podľa vlastného výberu.

7. Konštrukcia 7:

Strom motívom je jedným z najčastejších a miloval brucho návrhy henna. Ale zo všetkých návrhov stromu som videl, som len rada tento. Má veľmi atraktívne a hlboký dopad, keď sa na to pozeráte. Je to čiastočne pokrývať brucho, ale spôsob, akým to bolo vykonané, je naozaj jedinečná.

8. Prevedenie 8:

Ide o ďalšie krásne a príťažlivé bruško henna dizajnu. Zatiaľ čo väčšina z návrhov henna sú nefarbené, tento konkrétny návrh bol ozdobený trblietkami a bindi ktoré robia tento jednoduchý dizajn atraktívny vzhľad.

9. Konštrukcia 9:

Lotosový motív je milovaný všetkými. Krása lotosu bolo opísanie prostredníctvom tejto krásnej lotus brušnom henna dizajnu. Krásne ryby na neho a rôznymi malými kvetmi okolo lotosu, aby tento návrh triezvy a krásne. Úplne som miloval tento design.

10. Prevedenie 10:

Srdce je jedným z najčastejšie z návrhov z celého sveta. Takže, ako môžeme vynechať dizajn srdce v našom zozname 10 najlepších návrhov bruško henna? Prichádza jeden z najlepších návrhov s veľkým srdcom v ňom spolu s niektorými naozaj krásne kvety a listy. Je to veľmi jednoduché, ale roztomilé designu.

Dúfam, že ste milovala všetky uvedené návrhy, ktoré zahŕňajú aj tehotné bruško designy henna a rád by som ich vyskúšať. Prosím, podeľte sa o svoje názory s nami; by sme radi počuť váš názor.

load...