Makeup

Kerala svadobné makeup tutorial

Kerala svadobné makeup tutorial

Jedna vec, že ​​my Indovia držať v tesnej blízkosti našich sŕdc, je skutočnosť, že sme doma k toľkých rôznych kultúr a tradícií. Každá tradícia má vlastný spôsob života a vlastný spôsob, ako robiť veci! A keď svadobné sezóna otočí hore, vidíme toľko rôznych spôsobov, ako oznámiť samý radostný okamih, že je ohromujúci.

Zároveň každý štát a kultúra má svoje vlastné rozlišovanie faktory. Svadby a svadobné make-up v kérelem sú známe pre svoje jednoduché a tradičné krásy.

Tu je jednoduchý spôsob, ako získať ste začali s Kerala svadobné make-up:

Krok 1:

Pripravte si tvár. Umyť tvár s jemným čistiacim prostriedkom a nadviazať s tonerom a naneste hydratačný krém podľa typu pleti. Môžete použiť tvárový náter, aby make-up zostať dlhšie. No, vo väčšine prípadov obrady sú v dopoludňajších hodinách, takže ťažký make-up nebude vyzerať dobre. Takže sa budeme musieť držať ho ako orosený a prirodzené ako je to možné. Tiež použiť balzam na pery v tomto okamihu; To je pripraviť pery.

load...

Krok 2:

Teraz sa korektor a zakryť všetky oblasti, ktoré treba pokryť. Použite ho pod očami, cez kazy atď a predsedov očných viečok sa základovým očí.

Krok 3:

Potom sa hrášku veľkosti množstvo dobrého stredného základu pokrytie na chrbte ruky a aplikovať buď pomocou prstov / kefou. Naneste v bodoch cez tvár a potom zapadne. Pre mastnú pleťou krásy, nadácie na vodnej báze a je dobrá. Zaobstarať snímku s bleskom, aby zistil, či je to všetko zmieša dobre.

load...

Krok 4:

Teraz musíme urobiť oči, takže sa veľmi neutrálne tieň a použiť ju na celom očného viečka. Použite ju s plochou očné tiene štetcom. Začnite od vnútorného kútika smerom k vonkajšiemu kútiku.

Krok 5:

Potom sa hnedé očné tiene a aplikovať ich v bránkovisku. Ho použiť aj na vonkajšie 1 - 3. Rohu horného viečka. Po nanesení na očné tiene zmes pomocou prelínanie kefu. Naneste trochu hnedého tieňa pod spodnú líniu rias v polovici cesty smerom dovnútra.

Krok 6:

Teraz sa vaše očné linky a Kajal a lemujú oči. Nechceme príliš veľa dráma, a tak udržiavať ju stredne husté a nie krídla ho von príliš veľa.

Krok 7:

Vezmite si svoje obľúbené curling riasenku a aplikovať ju v dvoch vrstvách nad riasy.

Krok 8:

Teraz sa červenať a naneste veľmi slabú vrstvu nej. Použite odtieň bližšie k farbe vášho prírodného červenať. Prihlásil som sa smotanovou červenať.

Krok 9:

Prach nejaký púder na tvár po celej ploche. Pomocou priesvitné alebo sypký prášok. Môžete tiež použiť púder.

Krok 10:

Chceme veľmi prirodzený vzhľad, takže budeme používať veľmi jemný odtieň. Odtieň je Avon Stačí Pretty 'Rich Terracotta'. Je to mix ružovej a červenej. Škvrnu prebytočný balzam aplikovaný v kroku 1. Naneste na pery vložku rovnakom odtieni, ak máte pigmentové pery. Použite štetec aplikovať rúž. Po nanesení povlaku blot a znovu ďalšiu vrstvu. Uplatňovať jasné lesk práve v stredu pier, aby to vyzeralo plnšie.

Pridať jasne červený Bindi na dokončenie vzhľad! Keď príde na svadobný make-up Kerala žien istý vedieť, ako ukradnúť srdce všetkých.

load...