Makeup

10 fotografií Bipasha Basu bez make-upu

10 fotografií Bipasha Basu bez make-upu

B znamená Bollywood, Bengálsko a Bipasha! Tento sexi siréna bola v správach pre svoje skvelé výkony a zmyselných bengálske vyzerá. Dokáže prskanie obrazovku s alebo bez make-upu rovnako dobre.

Bipasha Basu bez make-upu obrazoch

Dávame vám top 10 fotografie Bipasha Basu bez make-upu.

1. Typicky bengálska

Byť bengálsky, Bipasha určite vie, ako na šport typické bengálskej vzhľad. Je tu vidieť, že má na sebe jednoduché sárí, a stratiť nízky bochník. Bipasha nepotrebuje žiadne doplní po rock tento vzhľad, a to ani pre šošovku. Ona radšej nechá jej krásne oči a bengálske kože robiť svoju prácu.

load...

2. Kvetnaté Úsmev

Bipasha bola vždy až po momentky. Tu sa predstavuje v jednoduchej oblečenie s kvetinou zdobí ju na ucho. Roztomilé dieťa v rámčeku ukazuje len svoju lásku k deťom. Nepotrebuje nič iné zachytiť našu pozornosť, ale ten kvetín ako úsmev, ktorý robí náš deň. Aj keď vyzerá unavene s vakmi pod očami, stále vyzerá veľmi pekne a šťastný.

3. Láska In The Air

Bips (ako Bipasha je známejšia) je obdarený prirodzene žiariace pleť. Jej veľké krásne oči spolu s hustou hrivou môže nahradiť akékoľvek množstvo make-upu bez námahy. Čo je viac? Jej jamky úsmev, pravdepodobne za následok ex-priateľom Dino Morea je spoločnosť, je na nej vyzerať ešte viac ohromujúci.

4. Čierna je farba

Bipasha je zahnednuté pleť je závidieť veľa. Vyzerá zmyselné v tomto čiernom off ramenami šaty, ktoré ona sported na jej namáhavé cvičenie zasadnutí. Bips očividne miluje čiernu farbu. Sep na tvári nemôže byť uzavreté o akékoľvek množstvo make-upu. Dávame palec hore k tomuto fitness vzhľad.

load...

5. Bipasha Basu v bielom!

Naše bomba shell Bips môže vytiahnuť čokoľvek s rovnakou ľahkosťou. Vyzerá krásna v tomto biely bez rukávov. A to obrovská cross bag pridáva viac zábavy na nad všetku štýlu. Milujeme, ako vyzerá, aj keď priekop make-up.

6. Dovolenka

Perfektné kulisu a nádherné hľadá Bipasha, to je všetko, čo potrebujete pre veľkú kliknutia a dovolenku. Bipasha je ohromujúci jamky úsmev a elegantné tmavé okuliare, aby nás padnúť za ňu. Nemôžeme uveriť, že len trochu farby na pery môžete, aby vyzerala veľkolepé!

7. Girl Gang

My všetci milujú naše dáta s našimi kamarátkami! Bipasha je úplne vo svojom živle v tomto obrázku. Vyzerá to, že deň dievčenské pozor na Bipasha je predovšetkým o športové jednoduché šaty a krásny účes. Všetci potrebujeme byť sami seba raz za čas, nie my.

8. Sladká A Simple

Bipasha vyzerá super roztomilý v tejto čiernej pletené oblečenie s jednoduchým sladkým úsmevom. Dvojaký vlasy farby Bipasha Basu nie je nič menšieho než štýl vyhlásenie. Je to naozaj sladké a jednoduchá.

9. On-the-go

Naša Bengálsko mačka je vždy on-the-go. Tento neformálne stratiť tee, vybavená denim, a tašku ísť s je všetko, čo potrebuje, keď v zhone. Je tu niekto iný, kto môžete dôverovať, aby dokázali tento ležérne oblečenie s takou istotou? No, nemôžeme myslieť na nikoho iného než naše veľmi na hraničné kontroly, ktorý ju môže vytiahnuť z tak bez námahy vám!

10. Deglam

Bipasha sported vzhľad bez make-up v jednom z jej nedávneho bollywoodsky film, Aakrosh '. Táto celková de-glam avatar z nej robí nás si myslia, že to naozaj potrebné make-up všetkých čias!

Takže dámy, aký je váš verdikt po tom, čo videl tieto obrázky Bipasha Basu bez make-upu? Ešte zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5

load...