Makeup

Hlboko Nastavte oči Vraždí vaše oko Pozrite sa? Tipy na ich pokrytie!

Hlboko Nastavte oči Vraždí vaše oko Pozrite sa? Tipy na ich pokrytie!

Ste jedným z tých, ktorí sa hlboko uložené oči tajne myslím, ktorá je kryjú je ošemetná vec, aby bolo dosiahnuté? No, tam mohol byť trošku problémy s hlbokými posadené oči, pretože majú tendenciu sa skutočne sedieť do zásuvky vyčnievajúce obočia kosti dopredu, ale keď sme okolo nie je nič báť.

Áno, chápem, že to nič moc, čo môžeme urobiť pre zmenu svoje oči, ale určite robiť to vyzerať inak ako s trochou make-upu! V tomto nádeje, dnes sa budeme vás prevedie jeden z najobľúbenejších techník pre zdôraznenie svoje zapadnuté oči s make-up. Takže čítanie dopredu dostať svoje Peepers všetko zakryť, všetko príjemné a jednoduché.

Makeup Eye Pre zapadnuté oči - Tutorial

Krok 1

Pre začiatok, musíme vytvoriť ilúziu zníženej pokrčenie a priviesť viečko do popredia. Tak, aby sa dosiahlo, že dostať svoje ruky na žltý korektor. Žltá farba sa opravujú concealers sú skvelý spôsob, ako oživiť pleť, pretože vyrovnáva tón pleti celkovo preto, oni sú skvelou voľbou pre zníženie bránkoviska zapálením veka hore.

load...

Pre Vašu základnú skrývanie, použite žltý korektor - sme sa zvyčajne používajú Maybelline korektor Concealer - na celé viečko a tiež do bránkoviska. Nechoďte do obočia kosti a zmiešať ju rovnomerne.

Krok 2

Teraz, že vaša základňa je hotovo, ďalší prichádza aplikácii vášho očné tiene. Ale pred tým nezabudnite pripraviť svoje oči; sme pridali malé množstvo Urban Decay očné tiene Primer lektvar - originál na celej našej viečka tesne pred použitím našej tieň.

Teraz pre zapadnuté oči, to je často navrhol, že nepoužíva žiadne tmavej farby na viečka. Dámy, nezabudnite dymové oči s tými tmavými zmyselnými odtiene sú naozaj nie je pre vás, ale môžete sa rozhodnúť pre ľahké dymové oči.

load...

Vezmite najľahší farbu tieňa, ktoré hodláte používať, hovoria, že je to fialová alebo svetlo ružová alebo dokonca strieborné a platí, že na veku. Len veko! Dávame prednosť Stila vo svetle očné tiene Palette. Milujeme svoju konzistenciu, ktorá je hladká a hodvábna; očné tiene nezanecháva ryhy po aplikácii.

Krok 3

Teraz prichádza naša obľúbená časť - miešania. Len sa tmavší odtieň (odporúčame, Moonshadow Pečený Palette - v tme) a vzťahujú sa k bránkovisku ho doznievajúcej čo najviac smerom k obočiu kosti, ale nie úplne zakrývajúci obočie kosti. Čím viac priestoru necháte na obočie kosti čím vystupujúce oči budú vyzerať. Pokrývať aspoň 1-3 alebo trochu viac obočie kosti. Miešať farby správne, aby sa zabránilo tvrdej línie.

Krok 4

Sweep na striebornom zvýraznenie na zvyšnej časti obočie kosti a zmes sa rovnomerne. To umožní náznaky svetlejšími a tmavšími odtieňmi na koncoch oka, vytvára horizontálne klinový tvar.

krok 5

Farby pre vložky, ako sú hlboké modré, petrolejovo modrá, zlatá alebo bronzu alebo dokonca machovo zelená a strieborná najlepšie vyhovuje vyčnievajúce oči, a ak chcete ísť na tradičnej čiernej alebo hnedej a potom sa môžete rozhodnúť pre to rovnako. Len uistite sa, nezanedbávať obloženie bližšie k okraju.

A to je všetko hotové. Jedná sa o jednu z najlepších hlbokej nastavených štýlov očný make-up všetkých čias! Dúfam, že sa vám páčil tento príspevok! Ešte dať tento make-up vyskúšať, ak máte oči tohto druhu, a ak máte nejaké návrhy, prosím, neváhajte a napíšte nám komentovanie nižšie. Vážime si vašej spätnej väzby.

load...