Makeup

10 fotografií Angelina Jolie bez make-upu

10 fotografií Angelina Jolie bez make-upu

Angelina Jolie, populárna hollywoodska herečka a globálnou ikonou, bol menovaný ako najslávnejší a mocné osobnosti podľa časopisu Forbes v roku 2009. V skutočnosti to nie je len filmová hviezda; ona je tiež milujúca matka, humanitárne a úspešné podnikanie žena.

Bolo to v roku 1990, že Angelina Jolie sa stala populárna herečka so svojím úžasným výkonom vo filme s názvom "Gia", ktorý bol založený na krátkom a tragickom živote modelového Gia Marie Carangi. Dokonca vyhral Zlatý glóbus za svoj výkon. Jej dramatické role v "Narušenie" vyhrala Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Pokračovala konať v niekoľkých zaujímavých filmoch a dával úchvatné predstavenie.

Angelina nie je len skvelá herečka; dokonca robí veľa charitatívnej činnosti. Angelina Jolie bola vykonaná vyslancom dobrej vôle utečeneckého agentúry OSN v roku 2001. Ona opakovane pracoval pre blaho utečencov v rôznych častiach sveta a upozorňuje na dôležitých globálnych otázkach. Robí veľa upozorniť na nerovnosti a ťažkosti, ktorým čelia ženy po celom svete.

load...

V roku 2007, Angelina Jolie bol menovaný ako najkrajšia žena na svete, a to nielen pre jej krásnu tvár, ale aj pre jej "krásne" humanitárnu prácu s utečencami, AIDS postihnutých ľudí, sirôt a dárfúrskej genocídy. Má porcelánovú pleť, červené tváre a bezchybnú pleť, ktoré nevyžadujú vrstvy make-up, aby to pristane.

Top 10 Angelina Jolie bez make-upu Pics

Tu sú niektoré z najkrajších Angelinou Jolie žiadne make-up fotografie.

1. V Demokratickej republike Kongo je záchranného Camp

Ako všetci vieme, Angelina Jolie je Goodwill UNHCR vyslanec a podieľa sa na rade iniciatív pre blaho spoločnosti. Tento snímok bol zhotovený na jej návštevu do KDR záchranu tábora pre ženy s cieľom zvýšiť povedomie o vojnovej zóne znásilnenie. Sexuálne násilie bol často používaný ako zbraň povstalecké skupiny v tejto oblasti. Ona bola sprevádzaná britským ministrom zahraničných vecí William Hague. Bola oblečená v ostrej bielej košeli a béžové nohavice; s vlasmi zviazané do copu. Jej tvár je úplne bez make-upu. Ak vaša hľadáte ohromujúci ženy bez make-upu, potom sa pozrite do Angelina Jolie bez make-up.

load...

2. Angelina Jolie v budove Spojených národov

Angelina Jolie sa prudko odchode z budovy OSN v New Yorku potom, čo jej stretnutie s úradníkmi. Obraz sa datuje do októbra 2007. Zdá sa, že čierna je obľúbená farba tohto lady, keď je vidieť hlavne na sebe čierne alebo neutrálne farebné oblečenie. Veľmi zriedka by ste vidieť ju nosí farebné oblečenie. Tentokrát tiež bola oblečená od hlavy až k päte v čiernom v čiernom kabáte, Michael Kors Krokodíl Arm slnečné okuliare a svojím podpisom Jimmy Choo "Sami" topánky.

3. Angelina Jolie Návšteva talianskeho ostrova Lampedusa

Angelina Jolie, vyslancom dobrej vôle pre vysokého komisára OSN, navštívil taliansky ostrov Lampedusa poďakovať obyvateľom ostrova za hosting tisíce utečencov, ktorí nedávno utiekli zo Severnej Ameriky tieto politické nepokoje v krajine. Obyvatelia ostrova Lampedusa uvítali s otvorenou náručou. Jolie málokedy nosí make-up, keď nie je natáčanie a v tejto ceste tiež dôraz bol kladený na charitatívne a nie spôsobom, a preto bola oblečená v čiernom saku a nohaviciach bez stopy make-upu. Táto verzia Angelina Jolie žiadny make-up je tiež rovnako ohromujúci.

4. Tehotná Angelina Jolie V Barnes and Noble Kníhkupectvo

Tento snímok bol prasklo v roku 2008, keď bola tehotná s Shiloh, jej 6. Dieťa. Ona bol Videli na Barnes and Noble kníhkupectvo s taškou plnou kníh v Austine. Tiež tu mala na sebe celý čierny, čierne sako cez čierne tričko, čierne košeľu a čiernej sukni vlajúce. Ona doplnený tento vzhľad s béžovou tašku a čierne topánky. Ako vždy, keď sported vzhľad žiadny make-up a pozrel sa žiariace a žiariace v tomto pohľade.

5. Angelina Jolie v "Chcel" Movie Sets

Tento snímok bol zhotovený na súboroch jej akčnom thrilleri "Chcel", ktorý sa nakrúcal v Prahe, v Českej republike. Jolie bola sprevádzaná jej syn Maddox, ktorý jej priniesol spolu počas školských prázdnin. Jolie bol oblečený v prostom biele tričko a šedé nohavice a bol videný rúti do svojej ješitnosti sa pripraviť na jej scény.

6. Angelina Jolie sa svojím manželom Brad Pitt

Jolie bola videná s manželom Bradom Pittom v Londýne vlani v septembri. Ďalej len "Mr. A Mrs. Smith "duo bol Videli odchode upscale hotel v Londýne po tom, čo strávil noc tam. Jolie sa rozhodla pre kompletný šedý vzhľad tentoraz, keď na sebe šedý dĺžka teľa sukne spárovaný s rovnakým farebným odpalisko. Odniesla ju Louis Vuitton vrece a nosil nahé pumpy dokončiť vzhľad. Vyzerá veľmi svieža a krásna. A podľa očakávania žiadny make-up vôbec!

7. Angelina Jolie po nakupovaní

Jolie bola videná pri svojej deti Shiloh, Knox a Vivienne von za nákupy na Halloween Store v Sherman Oaks Halloween tento rok v apríli. Mala na sebe čierne šaty a pár kožných farebných bytov spolu s jej podpisu Louise Vuitton kabelky. Ona ochranne vykonáva Knox s jednou rukou, zatiaľ čo drží jeho dvojča ruku s inou. 4 ročná dievčatko držal jednorožca kabelku okolo krku, zatiaľ čo Knox vybral napchal dinosaurov. Netreba hovoriť, že Jolie na sebe žiaden make-up vôbec okrem pre lesk na pery. Vyzerala úžasne ju dokonca zdravšie a krajšie, než niektoré zo svojich posledných vystúpení.

8. Angelina Jolie na letisko LAX v Los Angeles

Obsadené mamička a herečka bola prasklo príchode na letisko LAX v Los Angeles, Kalifornia tento rok v marci po návrate zo svojej cesty do Konga k zvýšeniu povedomia o vojnovej zóne znásilnenie. Kým pustí z letu, herečka je Videli v čiernom oblečení, čiernu sukňu prúdiaci spárované s čiernou blúzku a čierne sako. Mala na sebe len neutrálny odtieň rúžu a držal tvár au prirodzené. Zatiaľ čo jej tvár vyzerá žiarivý, vyzerá strašne chudý v tomto oblečení.

9. Angelina Jolie návšteva Turecka

Temné Angelina Jolie navštívila Turecko, aby spĺňali sýrske útočisko po zaistení zvláštne povolenie vykonávať svoje povinnosti ako veľvyslanec pre UNHCR. Angelina bola veľmi aktívna pri príprave rozsiahlej pozornosť ich situácii, a dúfal, že by získať pomoc a podporu od každého. Mala na sebe čierne tričko s čiernym nohavice a držal tvár make-up zadarmo.

10. Angelina Jolie návšteva San Diegu

Snímok bol zhotovený pri svojej návšteve do San Diega, aby podporovali jej film "soľ", kde Angelina Jolie je videný núti svojich fanúšikov s autogramy a obrázky. Objavila sa v koženej bunde spárované s čiernou ceruzkou sukne a tmavé slnečné okuliare. Díva sa úplne krásny tu, jej tvár žiariacu aj bez make-upu a jej krátke vlasy nechal voľný a neudržiavané.

Nie je jediný človek na tomto svete, ktorý nie je očarený týmto krásy! Čo hovoríte dámy? nechajte nám svoje pripomienky!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...