Makeup

Krása počas alžbětínskej doby

Krása počas alžbětínskej doby

Tu je môj pohľad na históriu make-up a krásy v časoch alžbetínskej. Zistil som, ich techniky veľmi unikátny a prispôsobivý. Tak tu som vám niektoré z takých tipov, ktoré ešte môžeme sledovať v dnešnej dobe!

Beauty In alžbetínskej ére

Alžbetínsky starobe sa hovorí, že je, zlatý vek v angličtine HISTORY'-čase panovania kráľovnej Alžbety. Bola vedúcou portrét krásy. Žiadna iná kráľovná v anglickej histórii mal tak veľký vplyv na krásu ako ona.

load...

Všetko o tvár počas alžbetínskej doby: V alžbetínskej dobe bola bledá pleť považovaný za znak dobrého zdravia a prestíže. Chudobní ľudia by nebolo možné dosiahnuť takého pleť v dôsledku dôkazného ísť von a tvrdo pracovať pre ich živobytie, čo má za následok opálenie. Bohatých žien, ako získať takúto pleť používa niekoľko rôznych vecí; Najčastejším spôsobom bolo použiť beloba, základ vyrobený zmiešaním jedovaté bieleho olova a ocot. Mnoho ľudí dáva prednosť použiť cínový popol, síra, hliník, atď Biela vajcia bola použitá schovať vrásky.

Čo oči a ich obočie? : Kohl bol používaný ľuďmi v alžbetínskej dobe načrtnúť svoje oči a aby vyzerali tmavšie. Znamenia aristokracie v tej dobe bolo, aby oblúkovité a tenké obočie, ktoré vytvorili vysoké čelo. Aby sa ich oči iskrivý a väčšie, bola použitá tiež chemická pomenovaný Belladonna. Obočie trhal na dosiahnutie ich požadovaného vzhľadu.

Hair Queen Elizabeth mal červenkasté vlasy. Tak ľudia začali farbiť ich vlasy do rudý odtieň. Plavé vlasy v tej dobe bola považovaná za módnu. Ľudia používajú rôzne bieliace prostriedky, aby sa ich vlasy spravodlivé jako- šafran, Čeladín, rascu a dokonca aj moč! Parochne boli tiež použité na získanie že plavé vlasy vzhľad. Ich tvrdá bol stočený tesne spredu. Vlasy mal ozdobený drahokamami a hlavy kusov. Bohatí ľudia mohli dovoliť len tak, ako boli veľmi nákladné.

load...

Tváre a pery: Rogue líca a pery boli veľmi populárne v alžbetínskej ére a stala sa veľmi silná časť histórie rtu makeup.Women k dosiahnutiu im používajú rastliny ako šialenejšie, ktorá mala červené korene. Boli tiež použité farby zviera ako cochineal. Vaječný bielok a okry boli zmiešané a použité na líci.

Vari alžbetínskeho ľudia chyby spôsobené všetky tieto chemické látky?

Alžbetínskej ľudia kvôli takým rozsiahlym používaním chemických látok často mám pehy, škvrny a škvŕn. Ak chcete sa ich zbaviť skôr ružovú vodu, zmes vaječných škrupín, citrónovou šťavou, ortuť, med, kamenec, atď umývanie tváre s ortuťou bol veľmi populárny.

Bohatí ľudia by sa tiež vykúpať v osla mlieka.

Vidíme teda, ako alžbetínskej ľudia používajú rôzne prírodné produkty pre starostlivosť o pleť a zistil svoje vlastné spôsoby, ako zaobchádzať svoje chyby a robiť ich make-up.

Beauty budú vždy generované a regenerovať v rôznych formách, ako je to všetko o štýle experimentovať s rôznymi vecami. Je to všetko o štýle ľudí určitého veku a vlastnými objavmi v oblasti make-upu.

Čakať na mojej ďalší článok dievčatá ^ _ ^ Do tej doby, pozri yah a postarať.

load...