Makeup

Ako naniesť lip Liner dokonale?

Ako naniesť lip Liner dokonale?

Aj keď si nemôže vyvinúť Kylie Jenner pery cez noc, tam sú niektoré tipy a triky, aby vaše pery vyzerajú plnšie, zulíbání a gorgeous- nie sú potrebné žiadne bolestivé injekcie alebo iné ošetrenie pier. Ale je to 90 rokov obľúbený chlapec - Kontúrovacie ceruzky na pery.

Avšak, pre mnoho nájdenie správnej Kontúrovacia ceruzka na pery a obloženie to môže trvať nejakú zručnosť. Našťastie sme tu, aby vám pomohol von. V nižšie uvedenom príspevku, dáme vám krátky návod, ktorý vám pomôže s pery vložiek a ako to urobiť parník na 2017 cestu - niečo Sme posadnutí.

Tak čítajte ďalej a dosiahnuť osvietenie niektoré z trikov, že všetci to v Hollywoode používa, pretože kto nechce prirodzený zvrásnenie hore pery?

Budete potrebovať:

  • Balzam na pery
  • Ret líniové ceruzka
  • Voliteľné: rúžu (som Pozri čírou Mac) a / alebo lesk na pery (zobrazené: papája Revlon)
  • Q-tip vyčistiť.

load...

Stupňovito Tutorial:

Krok 1:

Použite balzam na pery cez pery a osušte sa pijavým papierom.

Krok 2:

Vyberte Kontúrovacia ceruzka na pery (som si vybral Trvalá Sensation od MAC,) v blízkosti tieni svojich vlastných úst. Vyberte si tento Kontúrovacia ceruzka na pery bez ohľadu na to, aké rúžu nosíte (áno, dokonca s červeným alebo cukroví yum yum.) Tip: lip liner nielen vám dáva skvelý základ pre rúže, ale tiež, aby vaša farba na pery vydrží dlhšie.

load...

Krok 3:

Začnite tým, že starostlivo obloženie tvoje pery mierne na vonkajšej strane svojej prirodzenej línii pier. Uistite sa, že zvýraznenie vášho Amorov lúk a nakresliť "M" tvar na hornej pere opatrne.

Krok 4:

Vezmite vložku a kresliť na spodnej pere, ako jeden riadok na stredu línii pery. Utiahnuť svoje pery v otvorenými ústami úsmev na dosiahnutie tohto cieľa.

Krok 5:

To je určite kľúčovým krokom. Použite lesky v krátkych úderov vyplniť celej hornej a spodnú peru liniek.

Krok 6:

Po vyplnení rtu linky jazyku vypĺňanie pier starostlivo. Najlepší spôsob, ako získať dobré pokrytie, keď robí to má držať stranou výstelky je plochý na povrchu pier. Zostupovej lesky hladko. Teraz tento krok vytvorí viac svetla na perách a aby vyzerali viac trojrozmerný.

Krok 7:

Teraz, keď ste dokončili používanie vložky pery použite rúž alebo lesk na pery cez pery! Uistite sa, že vyplniť pery s použitím pery kefu miešať rúž do vedenia. Navrhujem, aby ste si vybrať šikmú kefu, ktorý sa bude dať svoje pery lepšiu definíciu, ako keď ste práve použitiu ihneď po vybalení z rúžu trubice. Tip: Aj keď sa rozhodli pre lesk na pery, uistite sa, že je ľahší ako rúž vytvoriť trojrozmerný efekt a potom sa prelínajú. Dokonca ideálny pre dramatický vzhľad!

Krok 8:

Za posledný krok, pomocou vatovej tyčinky na čistenie akúkoľvek farbu, ktorá mohla vyjsť mimo líniu pier. Tip: Majte na pamäti, lip obloženie nie je pohľad stačí prejsť ďalej a zabudnúť. Rovnako ako náš obľúbený tvár vytvarovanie, lip contouring nie je jednoduché a už vôbec nepatrí do lenivé dievčenské kategórii.

Ret líniové nielen vám dáva skvelý základ pre rúže, ale tiež, aby vaša farba na pery vydrží dlhšie.

Upozornenie:

  • Použite Kontúrovacia ceruzka na pery nielen na linku vaše pery, ale aj k ich zaplneniu.
  • Nenechajte prečerpať svoje pery. Ak nie ste Kylie Jenner!
  • Vždy by ste mali nosiť vložky na pery v prírodných, ružové a červené tóny.

Dúfam, že tento návod sa vám pomohla vo svojich zručnostiach obloženia pery. Dajte nám vedieť, ak máte nejaké návrhy v poznámkach nižšie. Vážime si vašej spätnej väzby.

load...