Makeup

Najlepšie Maybelline očné linky k dispozícii - naše top 10

Najlepšie Maybelline očné linky k dispozícii - naše top 10

Ako sa hovorí, Krása spočíva v oku pozorovateľa '. Užívanie je to veľmi doslovne, ženám venovať osobitnú pozornosť ich očný make-up. Ak správne vykonaná, očný make-up môže skutočne pomôcť zvýrazniť niečí celkový make-up a funkcie. Existujú rôzne druhy make-upu a iné kozmetiky sa používajú pre rovnaké. Avšak, očné linky vždy hrá kľúčovú úlohu.

Maybelline je kozmetická značka z New Yorku, a to vždy páčil svojimi nespočetnými produktmi a svojou vysokou kvalitou. Očné linky je jeden taký kozmetický produkt, ktorý Maybelline sa milovali.

Tu sú top 10 Maybelline očné tiene

1. Maybelline Unstoppable očné Onyx:

Budete zamilujete balenie tohto jedného, ​​nie preto, že je príliš funky, ale preto, že je to naozaj jednoduché. To môže byť použitá veľmi ľahko, pretože krémovou textúrou a nie je moc bolieť veko očí. Je rozmazanie dôkaz, takže si môžete oddýchnuť a zabudnúť na dotyk up po celý deň. Vložka Oko prichádza s otočnou orgánu, ktorý uľahčuje použitie.

load...

2. Definovať riadku očné linky:

Ten je určený pre definovanie tie krásne oči, svojím vlastným spôsobom. Či už chcete tenké alebo hrubé čiary, okrídlené čiary, Smokey linky - to by človek slúžiť všetkým vašim účely. Môžete si byť istí, že to nebude rozmazávať a uvidíme sa cez deň. Je dokonca prichádza s vstavaným-in Smudger, aby vaše rozmazane vyzerať ešte lepšie.

3. Maybelline tekuté očné linky:

Aplikátor tohto očné linky je veľmi mäkký, ktorá pomáha v presnej aplikácie. Tento 5 ml fľaštička vám dáva čierny ako uhoľ oči a je možné nosiť cez deň. Je vodotesný a možno ho ľahko odstrániť pomocou dobré oko na odlíčenie.

4. Maybelline ihlové očné linky:

Známy pre svoju výhodnú cenu a pri dlhšom pobyte, táto tekutina očné linky od Maybelline prichádza s veľmi pružnou špičkou, ktorá pomáha aplikácie. To už ani nemôže šupinatá alebo utrieť tak ľahko. Skvelé pre definovanie vaše oči, na rozdiel od väčšiny iných kvapalných vložiek, tahle funguje rovnako dobre na olejové očných viečok a je bezpečný pre citlivé oči taky.

load...

5. Maybelline expresné očné linky:

Huba aplikátor tejto vložky robí ideálny pre aplikácie. Pigment je nádherná a zostane pre naozaj dlho, tak dlho, ako 8 hodín za deň. Môžete ho použiť ako svoj každodenný vložky tiež preto, že nepoškodzuje citlivé oči taky.

6. Maybelline trvajúce dramatické gél očné linky:

Tento gél na báze vložka je za vynikajúci celodenný očné linky. Je ľahké aplikovať kvôli obsahu gélu a štetčekom. Je vysoko pigmentovaná, a tak sa môžete dostať tie čierne oči. To môže trvať skoro celý deň, bez rozmazania trochu. Kefa uľahčuje ju aplikovať v rohoch vnútorného oka rovnako.

7. Maybelline hlavnej dramatickej oko štúdio očné:

K dispozícii v šiestich rôznych odtieňoch, to krémová textúrou očné linky prichádza v skrutkovacím tele a cena je takmer rozumná. Super čierny pigment vložky je to, čo ľudia skutočne použiť pre. Trvá asi 3-4 hodiny, sa kĺže po vodnou hladinou hladko.

8. Maybelline Expert nosiť obočie a očné linky:

Táto očné linky slúži dvojitému účelu ako vložky očí a obočia ceruzkou. Je to krémová a ľahko použiteľné. Ceruzka možné brúsiť a to nenosia off veľmi skoro.

9. Maybelline očné štúdio master duo 2 v 1 lesklej kvapalnej očné linky:

K dispozícii v 6 rôznych odtieňoch farby, táto kvapalina Maybelline vložka je s inovatívnym špičkou s plochým diskom na konci. Môžete ju použiť na získanie tenké linky alebo širšie jedna. Má lesklý dotyk na tom, ktoré poskytuje dosť lesklý efekt a trvá dlhšie.

10. Maybelline očné hyper lesklý kvapalina:

Maybelline prišiel s týmto produktom pre tých, ktorí nechcú ich oči vyzerať nudné. Má tento intenzívnej čiernej farby s vysokým leskom, ktorý robí to vidieť aj z diaľky. Dodáva sa s veľkým rozmazania dôkaz vzorca a je možné nosiť po celý deň. Špička poskytuje vynikajúcu kontrolu pre dosiahnutie ako tenká a tučná čiara.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...