Makeup

Najlepšie farebné nechty Poľské vzorky

Najlepšie farebné nechty Poľské vzorky

Colorbar USA je veľmi populárna značka v Indii. To má veľa make-up produkty, ktoré sú blízke tým masy. Ponúka celý rad nechty či už farieb, textúr a povrchových úprav. Časový police z Colorbar nal lesku sa pohybuje okolo 1 až 2 roky a jeho veľmi úsporné v porovnaní s kvalitou, ktoré poskytujú. Zostávajú celkom dobre na nechty po celý týždeň, ak sa použije s dobrým základným lakom a vrchný náter. Mám asi 13 laky na nechty od tejto značky. A tu mám vám vzorky z 10 najlepších odtieňov spolu s stručnou recenziu! Ach jo, som nepoužil žiadne vrchný náter v nižšie uvedených obrázkov. Dostanete to, čo vidíte!

Colorbar Nail Polish Shades

1. 03, Shy ruže:

Je to veľmi pekný druh pastel červené. Jeho trochu naprostá, ale farba je buildable 2. Kabát za samozrejmé. Použil som 3 vrstvy na vzorkovníka.

2. 63, Glamour ružová:

Aj keď sa volá koketná ružové, je to veľmi pekne nude odtieň. Je úplne číra a potrebuje 2 - 3 nátery, aby sa nepriehľadné.

load...

3. 73 Exclusive:

Tento odtieň je od svojho exkluzívneho sortimentu, a to je celkom podobný koketná ružové vyššie. Jediný iný je, že je ešte na cieľovej strane Krém má strieborný kryt. Aj tri kabáty políčka.

4. 20. Autumn Rose:

Je to veľmi pekný koralový ruže tieň. Ja osobne odporúčam tento odtieň tak musí mať vo svojom skrýšu. To má plnú spôsobilosť na rozjasniť akoukoľvek jednotvárny deň tým, že len na sebe. Použil som dve vrstvy na vzorkovníka.

load...

5. 57 berrylicious:

Jedná sa o veľmi pekný odtieň. Je to skôr tmavo ružovej s kovovým povrchom tieňa. Tento odtieň vyzerá nádherne na veľtrhu rukách. Použil som dve vrstvy na vzorkovníka.

6. 19 Exclusive:

Je to tmavá námornícka modrá odtieň, ktorý je do značnej miery v tomto roku. Odporúčam tento odtieň ako musí mať. Použil som 2 vrstvy pre políčka. Vzorec je celkom dobrá a krémové.

7. 05, Modrá lagúna:

Je to veľmi pekne jasne modrý odtieň. Je to trochu úplná a budete potrebovať 3 - 4 nátery postaviť farbu. Použil som 3 vrstvy na vzorkovníka.

8. 93, Moss Agate:

Je to dobré mach zelený odtieň. Potrebuje iba dve vrstvy, aby sa nepriehľadné. Má krémová povrch. Použil som dve vrstvy na vzorkovníka.

9. 002, Disco zlato:

Je to zlatý trblietanie top. Vyzerá veľmi pekne na takmer každej farbe. Aj začiatok ju Moss Agate tieňa. Použil som len jednu vrstvu, ako je nabitý toľkých trblietkami, že jediný výpad je dosť.

Farba bar má niekoľko nádherné neónové odtiene a ja vlastniť 3 z nich, že som swatching tu. Oni sú:

A. 096, vápno Margarita. (Zelený neon) (na prostredníka) b. 099, Pina colada. (Žltý neon) (na ukazovateľ a malíček) C. 094, Pink Lady (ružová neon) (na prstenníku)

Nosil som ich na bielom lesku sa dostať maximálny jas. Sú veľmi krásne odtiene a ja osobne odporúčam je všetkým milovníkom neónové. Použil som 2 vrstvy každý pre vzorníkov.

Colorbar tiež zapraskanie nechty farby a ja vlastným.

10. 003, fólie výbuch:

Je to strieborný lesk praskanie lesk a použil som ho cez neónové odtiene.

Dúfam, že sa vám všetkým páči tieto Caolorbar lak na nechty vzorníkov. Ktorý colorbar odtiene, ktoré vlastníte? A ak nie tie, ktoré plánujete kúpiť?

Ešte s nami zdieľať a tiež zdieľať svoje fotografie tiež.

load...